HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی

8 پورت 1000 | دو پورت SFP uplink | پهنای باند 20Gbps

سوئیچ  اچ آر یو آی HRUI

HR-SWG2082NS سوئیچ شبکه اچ آر یو آی، دارای 8 عدد پورت شبکه 10/100/1000 و 20Gbps پهنای باند سوئیچینگ و دو عدد پورت SFP و یا پورت گیگ در قسمت Uplink


HR-SWG2082NS

HR-SWG2082NS HRUI network switch, with 8 network ports 10/100/1000 and 20Gbps switching bandwidth and two SFP ports or gigabit ports in the Uplink section



برند: دسته‌بندی‌ها: , گارانتی محصول: 30ماه وارانتی تعویض بدون قید و شرطشرکت: رسام تجارت راش (14008387919) تعداد بازدید: 1,440 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : پنجشنبه ۱۴۰۳-۳-۲۴ ساعت :۱۰:۴۲:۵۵
تماس با پشتیبانی

ناموجود

?️دریافت کاتالوگ محصول: 10-Port Gigabit L2 Managed Intelligent Ethernet Switch—HR-SWG2082NS?️ 



Specifications
I/O Interface
Power DC 12V
Ethernet 8*10/100/1000Mbps Ethernet Port
2*1000Mbps SFP Port
1*Console Port
Performance
Bandwidth 20Gbps (non-blocking)
Packet Forwarding rate 14.88Mpps
Packet Buffer 4M
Memory Capacity 128MB
Flash Capacity 16MB
MAC Address 8K
VLANs 4096
Jumbo Frame 9.6Kbytes
Transfer Mode Store and forward
MTBF 100000 hour
Standard
Network protocol IEEE802.3: 10Base-T
IEEE802.3u :100Base-TX
IEEE802.3ab: 1000Base-TX
IEEE802.3z :1000Base-FX
IEEE 802.3x:Flow control
IEEE 802.1ab: LLDP/LLDP-MED (Link Layer Discovery Protocol)
IEEE 802.1p:LAN Layer QoS/CoS Protocol Traffic Prioritization(Multicast filtering function)
IEEE 802.1q:VLAN Bridge Operation
IEEE 802.1x:Client/Server Access Control and Authentication Protocol
IEEE 802.3ad:Standard method for performing link aggregation
IEEE 802.1d:STP
IEEE 802.1s:MSTP
IEEE 802.1w:RSTP
Industry Standard EMI: FCC Part 15 CISPR (EN55032) class A
EMS: EN61000-4-2 (ESD)
EN61000-4-4 (EFT)
EN61000-4-5 (Surge)
Network Medium 10Base-T : Cat3、4、5 or above UTP(≤100m)
100Base-TX : Cat5 or above UTP(≤100m)
1000Base-TX : Cat5 or above UTP(≤100m)
optical characteristics multi mode:850/1310nm (0-2KM)
Single mode:1310/1550/1490nm(0-120KM)
Protection
Security Certificae CE、FCC、RoHS
Environment
Working Environment Working Temperature:-10~50°C
Storage Temperature:-40~80°C
Working Humidity :10%~90%,non-condensing
Storage Temperature:5%~90%,non-condensing
Working Height:Maximum10,000 feet
Storage heigh:Maximum 10,000 feet
Indication
LED Indicators PWR、SYS、Link、ACT
Mechanical
Structure Size Product Size:268*181*44mm
Package Size:312*260*84mm
Product Net-Weight:1.2KG
Product Gross-Weight:1.7KG
Packing Info MEAS:540*435*332mm
Packing Qty:10PCS
Packing weight:18KG
Power Voltage Power Input Voltage: AC 100-240 V
Power Output: 12V1A
Package List Ethernet switch: 1 Set、Instruction manual: 1 PCS、Certificate: 1 PCS、Power cord:1PCS
Serial cable: 1PCS、Power:1PCS、Operation manual CD: 1 PCS
Software Function
Port Management Enable/Disable Port
Speed、Duplex、MTU Setting
Flow-control
Port Information Check
Port Mirroring Supports both side-way port mirroring
Port Speed Limit Supports port-based input / output bandwidth management
Port Isolation Support the downlink port isolation, and can communicate with the uplink port
Storm Suppression Supports unknown unicast, multicast, unknown multicast,
broadcast type storm suppression
Storm suppression based on bandwidth regulation and storm filtering
Link Aggregation Support static manual aggregation
Support LACP dynamic aggregation
VLAN Access
Trunk
Hybrid
Support port, protocol, MAC-based VLAN partitioning
Support GVRP dynamic VLAN registration
Voice  VLAN
MAC Support static addition, deletion
MAC address learning limit
Support dynamic aging time setting
Spanning tree Support STP spanning tree protocol
Supports RSTP Rapid Spanning Tree Protocol
Supports MSTP Rapid Spanning Tree Protocol
Multicast Support static addition, deletion
IGMP-snooping
Support MLD-Snooping
Support v1/2/3 dynamic multicast monitor
DDM Support SFP/SFP+DDM
ACL Based on source MAC, destination MAC, protocol type, source IP, destination IP, L4 port
Qos Based on 802.1p (COS) classification
Based on DSCP classification
Classification based on source IP, destination IP, and port number
Support SP, WRR scheduling strategy
Support flow rate limit CAR
LLDP Support LLDP link discovery protocol
User settings Add/delete users
Log User login, operation, status, events
DOS defense
Anti-attack Support CPU protection and limits the rate of sending cpu packets
ARP binding (IP, MAC, PORT binding)
Certification Support 802.1x port authentication
Support AAA certification
Network diagnosis Support ping、telnet、trace
System Management Device reset, configuration save/restore, upgrade management, time setting, etc.
CLI Support serial port command line management
SSH Support SSHv1/2 remote management
TELNET Support telnet remote management
WEB Support Layer 2 settings, Layer 2 and Layer 3 monitor
SNMP SNMP V1/V2/V3
Support trap:ColdStart、WarmStart、LinkDown、LinkUp
RMON Support RMON v1
Other functions Support DHCP  Snooping、Option82
Support dynamic ARP detection
Support TACACS+ certification
Support DNS certification
Support port security settings
Support MVR protocol
Support cable detection VCT function
Support UDLD protocol

HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی

HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی در مجموع 10  پورت دارد که 2 پورتUPlinkبا سرعت 100/1000Mbps  از نوع RJ45در این محصول وجود دارد.

پورت‌های Uplink نسبت به پورت‌های عادی از سرعت بالاتری برخوردار هستند و به همین دلیل می‌توانید از آن‌ها برای اتصال دو سوییچ یا اتصال سوئیچ با دستگاه ضبط تصویر(مانندNVR)در پروژه دوربین مداربسته استفاده کنید.

ویژگی خاصی که سوییچ HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی را از سوئیچ ­های دیگر شرکتHRUI متمایز می­ کند بی سر و صدا  آن است که باعث می­ شود برای نصب در دفترکار­های و محیط اداری و صنعتی نظر طراحان شبکه را جذب کند.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG2082NS

استاندارد و گواهینامه ها HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی:

از دیگر ویژگی‌های HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی می‌توان به استانداردهای آن اشاره کرد:

  • استاندارد FCC که مخفف عبارت Federal Communications Commission است نشان دهنده ی این است که این کالا با استانداردهای “کمیسیون ارتباطات فدرال”ایالات‌متحده سازگار است و تداخلات الکترونیکی غیراستاندارد ندارد.
  •  گواهی‌نامه CE نماد بازرگانی است که نشان می‌دهد این سوئیچ شرکت اچ آر یو آی مورد تائید اتحادیه اروپاست و خرید و فروش آن در این حوزه مجاز است.
  •  استاندارد RoHS که مخفف عبارت ” Restriction of Hazardous Substances ” استانداردی است که بکاربردن برخی مواد خطرناک در ساخت محصول را محدود می‌سازد؛ این استاندارد فقط به دستگاه‌هایی اعطا می‌شود که در ساخت آن از مواد سمی و خطرناک استفاده نشده و قابلیت بازیافت داشته باشد.

نشانگر LED

این محصول دارای نشانگرهای LED است که وضعیت روشن/خاموش بودن دستگاه و اتصال و وضعیت کار  هر پورت را نشان می‌دهد.

طراحی فیزیکی

HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی مانند بیشتر سوییچ‌های شبکه،از بدنه‌ای فلزی تماماً مشکی‌ رنگ ساخته شده است. با توجه به ابعاد HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی می­توان از آن برای رومیزی و رگ استفاده کنید.

همانطور که اشاره شد، روی این سوییچ شبکه، 24  پورت اترنت از نوع RG45 و با سرعت10/100/1000 مگابیت بر ثانیه و همچنین 2 پورت RJ45 UPlink با سرعت 1000 مگابیت برثانبه وجود دارد.

VLAN

از دیگر نقاط قوت این محصول می‌توان به امکان پشتیبانی از VLAN اشاره کرد.

اگر از ادمین‌های شبکه باشید با ضرورت و کاربردهای فراوان این امکان آشنایی دارید؛ VLAN برای شما این امکان را فراهم می کند که به جای تهیه چندین سوییچ، با استفاده از یک سوییچ شبکه یک لایه جدید برای بستر شبکه تعریف کنید و با اعمال فیلتر، تا حد زیادی در هزینه شبکه‌تان صرفه‌جویی کنید.

با استفاده از این امکان مدیریت کاربران شبکه آسان‌تر می‌شود و با محدودیت فیزیکی هم برای جای قرارگیری استفاده کنندگان از شبکه مواجه نخواهید بود.

پهنای باند بالا

پهنای باند 52Gbps از دیگر ویژگی های مناسب سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG2082NS می باشد.

امنیت بالا

از دیگر نقاط قوت HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی می‌توان به امنیت در اتصال کابل برق با وجود کنترل کننده MCU آن اشاره کرد.

پشتیبانی از انتقال کاملاً دوطرفه (Full Duplex) و نیمه دوطرفه (Half Duplex)

HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی از انتقال کاملاً دوطرفه (Full Duplex) و نیمه دوطرفه (Half Duplex) هم پشتیبانی می‌کند.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG2082NS

قابلیت Plug &Play

لازم به ذکر است این سوئیچ نیاز به کانفیگ ندارد؛ به عبارتی Plug & play هست.

در پایان باید گفت HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی محصولی جمع و جور با هزینه مقرون بصرفه و عین حال با قابلیت های زیاد پیشنهاد بسیاری از طراحان شبکه برای محیط های کوچک دارای شبکه ای با ترافیگ بالا می باشد.

مشخصات سوییچ HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی:

  •  وزن:550 g
  • نوع سوئیچ:سوییچ اترنت گیگابیت
  • قابلیت مدیریت:ندارد
  • تعداد پورت‌ها:8 پورت 2 پورت Uplink
  • نوع پورت ها:اترنت 10/100/1000مگابیت در ثانیه اترنت Uplink گیگ
  • استانداردهای شبکه:IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.3
  • پهنای باند:16Gbps
  • نرخ انتقال داده در واحد ثانیه:11.9Mpps
  • ظرفیت جدول مک آدرس:1K

منبع: HRUI

نقاط قوت محصول:
  • پشتیبانی از VLAN
  • امنیت بالا
  • پهنای باند بالا
نوع سوییچ

مدیریتی

تعداد پورت شبکه

8 پورت

سرعت پورت شبکه

گیگ

10-Port Gigabit L2 Managed Intelligent Ethernet Switch—HR-SWG2082NS

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HR-SWG2082NS سوییچ اچ آر یو آی”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت