درباره ندای سبز ایران ؟

گروه ندای سبز در اردیبهشت ماه سال 1386 با نام تجاری ندای سبز ایران NSLink در قالب شرکت و بازرگانی ندای سبز هونام مهام با شناسه ملی 10530331690 در شهر راز (شیراز) با هدف ایجاد شبکه فراگیر فروش، پشتیبانی، نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه و مخابرات تاسیس و شروع به فعالیت نمود. ایده اصلی این شرکت گردآوری و فراهم ساختن محیطی کاملا علمی و تخصصی به منظور ارائه راهکارها و معرفی فن آوری های جدید در زمینه های یاد شده و گسترش تکنولوژی های نوین ارتباط در ایران بوده و می باشد. استفاده از اطلاعات بروز، تیم تخصصی ندای سبز در عرصه های گوناگون، تجربیات حاصل از ارائه مشاوره و انجام پروژه های ریز و درشت و تبادل دائم اطلاعات با تخصص در کنار استفاده بهینه از نیروی جوان خط مشی اصلی گروه ندای سبز ایران می باشد. هم اکنون گروه ندای سبز علاوه بر دفتر مرکزی شرکت ( واحد مدیریت، مالی، فنی ) جهت ارایه خدمات بهتر به همکاران و سازمان های دولتی دو فروشگاه یکی در شهر شیراز مجتمع کامپیوتر پی سی سنتر و دیگری در شهر اصفهان مجتمع بزرگ کامپوتر طالقانی و یک فروشگاه آنلاین www.nslink.ir جهت شفافیت قیمت ها و دسترسی بهتر به خرید و مشخصات فنی محصولات برای مصرف کننده می باشد. این گروه با بیش از یک دهه سابقه فعالیت حرفه ای در ضمینه های مطرح شده امروز یکی از همراهان و بستر سازان شبکه و مخابرات در  کشور می باشد. این گروه توسط شورای عالی انفورماتیک، اتحادیه رایانه استان فارس، اتحادیه رایانه استان اصفهان، صنعت،معدن و تجارت (اینماد) احراز صلاحیت گردیده و عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس نیز می باشد.

شعارسازمانی و تعهد قلبی تیم ندای سبز ایران از ابتدا “رضایت شما، پایداری ماست” بوده و برای آن نهایت تلاش خود را میکینم

enamad 2

فروشگاه آنلاین NSLink چیست؟

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

مجوزهای فعالیت فروشگاه های ندای سبز ایران

فارس (شهر راز – شیراز) :

استان اصفهان  (شهر اصفهان) :

گواهی و کارگاه ها :

فروشگاه آنلاین ندای سبز مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالاهای مختلف به شمار می رود .که در گروههای مختلف در این مجموعه اینترنتی عرضه می شوند.فروشگاه آنلاین ندای سبز با تنوعی بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان ندای سبز می‏‏‌توانند با حق انتخابی بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ندای سبز  را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری ندای سبز ایران است.

همواره یکی از اولویت‌های ندای سبز ایران ، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ندای سبز ایران بسیار مهم است که کاربران  آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. ندای سبز ایران از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

فروشگاه آنلاین ندای سبز با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ندای سبز ایران محسوب می‌شود. ندای سبز ایران با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و ندای سبز ایران نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت ندای سبز و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در ندای سبز ایران بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت ندای سبز ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

ساختمان مرکزی:

شیراز: خیابان ملاصدرا، کوچه 4، انتهای کوچه، ساختمان پویا، طبقه 5، واحد10

شرکت ندای سبز هونام مهام

کد پستی: 15133-71936                       شناسه ملی: 10530331690

shz

شماره تماس کشوری: 90009874 ( رایگان 30 خط )

فروشگاه های رسمی ندای سبز ایران دارای مجوز رسمی از اتحادیه رایانه ( پروانه کسب شیراز-اصفهان)

فروشگاه شیراز:

خیابان ملاصدرا، کوچه 2، مجتمع کامپیوتر پارس ( Pc Centre )، طبقه 5، واحد 504

کدپستی: 13687-71936

فروشگاه اصفهان:

خیابان طالقانی، مجتمع بزرگ کامپیوتر اصفهان ( طالقانی)، طبقه یک، واحد 93

کد پستی: 44355-81359

ایمیل سازمانی ندای سبز ایران:  info@nslink.ir

کلیه حقوق این فروشگاه متعلق به ندای سبز ایران می باشد.