WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو

24 پورت 1000 |پورت Up-Link 2 گیگ |لایه 2 |ظرفیت سوییچ 176-Gbps

سوئیچ سیسکو Cisco

WS-C2960S-24TS-L سوئیچ شبکه لایه 2، دارای 24 عدد پورت شبکه 10/100، چهار عدد پورت اترنت با سرعت 1Gو یا پورت SFP در قسمت Uplink و 176Gbps پهنای باند سوئیچینگ


WS-C2960S-24TS-L

WS-C2960S-24TS-L layer 2 network switch, with 24 10/100 network ports, four 1G Ethernet ports or SFP ports in the Uplink section and 176Gbps switching bandwidth


برند: دسته‌بندی‌ها: , , این کالا در حال حاضر در انبار موجود می باشد و پس از ثبت سفارش در روز بعد در مکان فروشگاه بصورت حضوری یا ارسال به باربری تحویل مشتری عزیز می گردد گارانتی محصول: یک ساله ندای سبز ایرانوضعیت محصول: بازسازی شده Refurbished تعداد بازدید: 1,628 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : جمعه ۱۴۰۳-۴-۲۹ ساعت :۱۲:۳۵:۴۷
تماس با پشتیبانی

۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار شیراز - اصفهان

توجه فرمایید:

سیستم حسابداری و سایت ندای سبز ایران یکپارچه و کاملا آنلاین می باشد.

قیمت و موجودی های این فروشگاه همیشه بروز و لحظه ای می باشد. با خیال راحت خرید کنید


WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو

بازسازی شده + کارتن نو + گوشواره نو + دارای بسته بندی کاملا نو

(دسته دوم Refurbished)

درباره WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو بیشتر بدانیم:

WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو یک سوییچ شبکه مدیریتی می باشد و در ابعاد 44*444*300 میلیمتر و با وزن 4.5 کیلوگرم در بازار عرضه شده است.

در واقع سوئیچ شبکه مانند یک کنترلر عمل می کند و ارتباط دستگاه ها با سایر تجهیزات شبکه را فراهم می سازد.

سوئیچ های مدیریتی قابلیت تنظیم شدن را نیز دارند و شما می توانید شبکه خود را از راه دور کنترل کنید و مدیریتی بیشتری بر ترافیک شبکه و دسترسی ها داشته باشید.

معمولا سوئیچ های مدیریتی انعطاف پذیری بیشتر نسب به سوئیچ های غیر مدیریتی دارند و امنیت شبکه شما را بالاتر می برد، در نتیجه خدمات با کیفیت بالاتری به اجزای شبکه ارائه داده می شود.

این مدل از سوئیچ سیسکو با پروتکل های DHCP, QoS,VLAN,SNMP v1, v2, v3,Syslog,CLI, RMON سازگاری دارد.

سوییچ سیسکو WS-C2960S-24TS-L

درگاه های ارتباطی WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو:

WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو دارای 24 پورت RJ-45 یا همان پورت اترنت می باشد که می توانید دستگاه های مختلفی مانند رایانه، پرینتر، روتر و دیگر دستگاه های سازگار با شبکه را به آن متصل کنید.

سوئیچ 24 پورت سیسکو به 4 پورت فیبر نوری که به دلیل پهنای بالای جهت انتقال داده ها به آن پورت Uplink نیز گفته می شود که از کانکتور mini-GBIC استفاده می کند.

از دیگر پورت های دیگر این دستگاه می توان به پورت های Stacking Module، USB Type A Port، USB mini-Type B (console) Port، RJ45 Console Port اشاره نمود که هرکدام وظیفه ای دارد.

پورت Stacking برای متصل کردن چندین سوئیچ بهم برای ارتقای پورت ها و سرعت استفاده می شود و می تواند سوئیچ ها را به صورت افقی و عمودی بهم متصل کنید.

همچنین پورت های کنسول این سوئیچ برای ارتباط مستقیم کامپیوتر به سوئیچ یا روتر استفاده می شود.

عملکرد WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو می باشد و تفاوت آن ها در تعداد پورت های Uplink آن می باشد.

سوئیچ شبکه مدیریتی سیسکو WS-C2960S-24TS-L 

عملکرد WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو:

سوئیچ شبکه Cisco سری Catalyst 2960S-24TS-L یک سوئیچ مدیریتی مناسب برای لایه دوم شبکه طراحی شده است که وظیفه مدیریتی انتقال لینک ها و داده ها نیز بر عهده دارد.

رابط های این سوئیچ به گونه ای کانفیگ شده است که می تواند دیتاها را در پهنای باند 176Gbps کند و در هرثانیه به میزان 41.7 میلیون Packet را در بسته های 64byte ارسال می کند.

همچنین سوئیچ سیسکو از حافظه DRAM با ظرفیت 128MB بهره می برد که به پردازنده کمک می کند تا داده ها طبق الویت پردازش شوند تا ترافیک در شبکه ایجاد نشود.

حافظه فلش این محصول ظرفیتی برابر با 64MB که می تواند اطلاعات ارسالی بین دستگاه را به صورت موقت نگهداری کند.

منبع تغذیه به کار رفته در این سوئیچ انرژی مورد نیاز خود را از برق AC شهری با ولتاژ 100 تا 240 ولت تامین می نماید و همچنین از قابلیت PoE+ بهره می برد که موجب می شود دستگاه توان مصرفی کمتری داشته باشد.

قسمت جلویی این سوئیچ PoE+ چراغ های ال ای دی تعبیه شده است که شما را از وضعیت های Link activity, port transmission speed, port duplex mode, bandwidth utilization , power, link OK, system آگاه می سازد.

مشخصات فنی WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو:

WS-C2960S-24TS-L Appearance

Product Code WS-C2960S-24TS-L
Enclosure Type Rack-mountable – 1U
Feature Set LAN Base
Uplink Interfaces Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)
Downlink Ports 24 × Ethernet 10/100/1000 ports
Expansion Slot(s) 1 (total) / 1 (free) x Stacking Module
Switching capacity 176 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size) 41.7 Mpps
DRAM 128 MB
Flash Memory 64 MB
Dimensions 44.5 × 38.6 × 4.5 cm
Package Weight 9.19 Kg

Product Details

Figure 2 shows the front panel of the WS-C2960S-24TS-L.

WS-C2960S-24TS-L Front Panel

Note:

Mode Button RJ45 Console Port
24 × Ethernet 10/100/1000 ports USB mini-Type B (console) Port
SFP Module Slots USB Type A Port
Ethernet Management Port

Figure 3 shows the back panel of the WS-C2960S-24TS-L.

WS-C2960S-24TS-L Back Panel

Note:

1 (total) / 1 (free) x Stacking Module RPS Connector
Fan Exhaust AC power connector

The Accessories

Table 2 shows some accessories of the WS-C2960S-24TS-L.

Models Description
C2960S-STACK Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

Compare to Similar Items

Table 3 shows the comparison of similar items.

Models WS-C2960S-24TS-L WS-C2960S-24PS-L
PoE Available No Yes
Ports 24 × Ethernet 10/100/1000 ports FP) 24 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports FP)
Switching Capacity 176 Gbps 176 Gbps
Uplinks 4 x 1G SFP 4 x 1G SFP
Feature Set LAN Base LAN Base
Stackable Yes

منبع : Cisco 

سری تولید محصول

2960

نوع سوییچ

مدیریتی

تعداد پورت شبکه

24 پورت

سرعت پورت شبکه

گیگ

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
سوییچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-L
WS-C2960S-24TS-L سوییچ سیسکو

۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار شیراز - اصفهان