سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S

28 پورت 1000 |4 پورت Uplink SFP |پهنای باند 56Gbps

سوئیچ اترنت مدیریت شده دولایه

24 عدد پورت اترنت* RJ45 گیگابیتی، 4 عدد پورت* SFP گیگابیتی

پهنای باند 56 گیگابیت بر ثانیه، موج انتقال 6 کیلو ولت

بدنه فلزی و مناسب برای دمای 10 تا 50 درجه سانتیگراد


L2 managed Ethernet switch, with 24*Gigabit Ethernet ports + 4*Gigabit SFP ports, bandwidth 56Gbps, surge 6KV, suitable for -10~50℃ wide temperature environment

تماس فوری


برند: این کالا در حال حاضر در انبار موجود می باشد و پس از ثبت سفارش در روز بعد در مکان فروشگاه بصورت حضوری یا ارسال به باربری تحویل مشتری عزیز می گردد گارانتی محصول: 30ماه وارانتی تعویض بدون قید و شرطشرکت: رسام تجارت راش (14008387919)
تاریخ بروزرسانی سایت : چهارشنبه ۱۴۰۱-۵-۲۶ ساعت :۱۳:۳۹:۲۵
تماس با پشتیبانی

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

هر امر و سوالی داشته باشید همین الان در واتس آپ پیام دهید: درخدمتم

🖨️دریافت کاتالوگ محصول: 28-Port Gigabit L2 Managed Intelligent Ethernet Switch—HR-SWG20244S🖱️ 

  • پرداخت آنلاین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • اصالت کالاها
  • تحویل سریع


سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S

امروزه باتوجه به اینکه تمامی سیستم ها و مجموعه ها نیاز به تحت شبکه شدن و یکپارچگی دارند، نیاز به سویچ شبکه یک امر واجب و لازم میباشد.

زیرا بدون استفاده از سوییچ شبکه ، ارتباط میان سیستم ها برقرار نشده و هیچ هدایت کننده ای در مجموعه وجود نخواهد داشت که اطلاعات را به راحتی در میان دستگاه ها رد و بدل کرد.

به طور کلی میتوان گفت، سویئچ شبکه با اتصال دستگاه های درون شبکه، بسته های داده را از یک سیستم به سایر دستگاه ها ارسال کرده و میان سیستم ها، ارتباط یکپارچه برقرار مینماید.

خرید سوئیچ شبکه به لحاظ سخت افزاری، یک سخت افزار بسیار کوچک است که ارتباطات ایجاد شده ما بین چندین دستگاه و وسیله ­ی ارتباطی در یک شبکه­ LAN (Local Area Network) را متمرکز مینماید.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S

 

انواع سوئیچ شبکه که ارتباطات را بین چندین دستگاه متصل در یک شبکه محلی (LAN) را برقرار میکند، سالها پیش در شبکه های خانگی متداول بودند که این روترهای خانگی مدرن سوئیچ های اترنت را به عنوان یکی از کارکردهای اصلی آنها به طور مستقیم در واحد ادغام می کنند.

سوئیچ های شبکه با کارایی بالا هنوز هم به طور گسترده در شبکه های شرکت ها و مراکز داده استفاده می شوند و گاهی اوقات به عنوان هاب های switching، هاب های bridge یا Mac Bridge نیز پیشنهاد میگردد.

یک سویچ شبکه اطلاعات و داده های ارسال شده توسط دستگاه‌ هایی که به پورت‌های فیزیکی آن متصل هستند را دریافت می‌کند و دوباره آنها را ارسال می‌کند، اما فقط از طریق پورت‌ هایی که منتهی به دستگاه هایی که داده ها قرار است به آنها برسند.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S محصولی از شرکت (HRUI) است.

عمده تولیدات این شرکت فیبرهای نوری حرفه‌ای، سوئیچ‌ های PoE، تشکیل می‌دهند. این محصول از 24 عدد پورت اترنت و 4 پورت Uplink SFP و 1 پورت کنسول بهره برده و در واقع پورت های در این سوییچ علاوه بر انتقال اطلاعات، برق یک دستگاه تحت شبکه IP مانند دوربین مداربسته را هم تامین می کنند.

پورت های این محصول از سرعت انتقال 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی میکند.

این محصول توانسته است استاندارهای مختلفی از جمله  FCC ، CE  ، RoHS و CCC را کسب نماید.

که نشان می‌ دهد از مواد خطرناک در ساخت این محصول استفاده نشده است و این سوییچ در کشورهای تحت نظر اتحادیه اروپا هم خرید و فروش میشود.

 

سایر مشخصات و ویژگی های سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S به شکل یک مکعب مستطیل و در ابعاد 44.5 × 36 × 4.4 سانتی متر تولید شده  وبدنه این محصول از جنس فلز ساخته شده است و شما می‌توانید با استفاده از این سوییچ 24 دوربین تحت شبکه با کیفیت تصویر 3.0 مگاپیکسل را به سوییچ متصل کنید.

در قسمت جلوی سوییچ، 4 پورت Combo Gigabit TP/SFP و 1 پورت کنسول هم قرار گرفته است، همان‌طور که می‌دانید درگاه‌های Combo امکان استفاده شدن به‌صورت اترنت را دارند. و درگاه Ethernet 10/100/1000  هم هستند.

کاربران با استفاده از سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S امکان مدیریت برایشان آسان‌تر می‌شود و با محدودیت فیزیکی هم برای جای قرارگیری استفاده کنندگان از شبکه مواجه نخواهید بود.

یکی دیگر از ویژگی‌های این مدل پشتیبانی از کابل Cat.5 است.

با استفاده از این کابل می‌توانید اطلاعاتتان را تا 100 متر انتقال دهید.

دو نوع کابل استاندارد برای اتصال به سوییچ داریم که با نام‌های  Auto MDI و MDI-X شناخته می‌شوند.  این سوییچ از هر دو این کابل پشتیبانی می‌کند.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S

یکی از ویژگی‌های این مدل تشخیص این کابل‌ها به صورت خودکار است.

  • دارای 24 پورت RJ45 با سرعت 10/100/1000Mbps
  • دارای 4 پورت 10/100/1000Mbps SFP
  • پهنای باند ۵۶ گیگابیت بر ثانیه
  • پشتیبانی از MDI/MDIX (عدم نیاز به هماهنگی در مورد یکسان بودن نوع کابل‌ها، برای اتصال به سوییچ)

منبع: HRUI

نقاط قوت محصول:
  • بدنه فلزی
  • پشتیبانی از MDI/MDIX
  • پهنای باند زیاد
پورت شبکه 10/100/1000

24 عدد

پورت SFP فیبرنوری

4 عدد uplink گیگابیتی

پورت کنسول

یک عدد

ظرفیت سوئیچینگ

56Gbps

توان عملیاتی

41.66Mpps

تطابق سرعت انتقال

4M

لایسنس

Layer 2 Switching

طول عمر مفید دستگاه

100000 ساعت

نشانگر LED

ACT, Link, PWR, SYS

گواهینامه های امنیتی

CE, FCC, RoHS

سازگاری با دمای محیطی

بین 10 تا 50 درجه سانتی کراد

ورودی برق

Voltage: AC 100-240 V

دکمه های دستگاه

DDM, MAC, Qos, VLAN

متعلقات همراه محصول

آداپتور اصلی ORG, دستگاه, دفترچه راهنما

گارانتی

گارانتی 30 ماه وارانتی تعویض بدون غید و شرط (5 الی 30 درصد تخفیف ویژه همکار)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقاط قوت

نقاط ضعف

Specifications
I/O Interface
Power AC 100-240V/50-60Hz
Ethernet 24*10/100/1000Mbps Ethernet Port
4*10/100/1000Mbps SFP Port
1*Console Port
Performance
Bandwidth 56Gbps (non-blocking)
Packet Forwarding rate 41.66Mpps
Packet Buffer 4M
Memory Capacity 128MB
Flash Capacity 16MB
MAC Address 8K
Jumbo Frame 9.6Kbytes
Transfer Mode Store and forward
VLANs 4096
Standard
Network protocol IEEE802.3 (10Base-T)
IEEE802.3u (100Base-TX)
IEEE802.3ab (1000Base-TX)
IEEE802.3z (1000Base-FX)
IEEE 802.1q
IEEE 802.1p(QoS)
IEEE802.3x (Flow control)
Industry Standard EMI: FCC Part 15 CISPR (EN55032) class A
EMS: EN61000-4-2 (ESD)、EN61000-4-4 (EFT)
Shock: IEC 60068-2-27
Free Fall: IEC 60068-2-32
Vibration: IEC 60068-2-6
Network Medium 10Base-T : Cat3、4、5 or above UTP(≤100m)
100Base-TX : Cat5 or above UTP(≤100m)
1000Base-TX : Cat5 or above UTP(≤100m)
optical characteristics multi mode:850/1310nm (0-2KM)
Single mode:1310/1550/1490nm(0-120KM)
Protection
Security Certificae CE、FCC、RoHS
Environment
Working Environment Working Temperature:-20~50°C
Storage Temperature:-40~80°C
Working Humidity :10%~90%,non-condensing
Storage Temperature:5%~90%,non-condensing
Working Height:Maximum10,000 feet
Storage heigh:Maximum 10,000 feet
Indication
LED Indicators PWR、SYS、Link、ACT
Mechanical
Structure Size Product Size:440*208*44.5mm
Package Size:500*275*85mm
Product Net-Weight:2.0kg
Product Gross-Weight:2.6kg
Packing Info MEAS:520*445*300MM
Packing Qty:5PCS
Packing weight:14 KG
Power Voltage Input Voltage: AC 100-240 V
Package List Switch: 1 set
Instruction manual: 1
Certificate of conformity: 1
Warranty card: 1
AC power cord 1
A pair of hanging ears
Software Function
Port Management Enable/Disable Port
Speed、Duplex、MTU Setting
Flow-control
Port Information Check
Port Mirroring Supports both side-way port mirroring
Port Speed Limit Supports port-based input / output bandwidth management
Port Isolation Support the downlink port isolation, and can communicate with the uplink port
Storm Suppression Supports unknown unicast, multicast, unknown multicast,
broadcast type storm suppression
Storm suppression based on bandwidth regulation and storm filtering
Link Aggregation Support static manual aggregation
Support LACP dynamic aggregation
VLAN Access
Trunk
Hybrid
Support port, protocol, MAC-based VLAN partitioning
Support GVRP dynamic VLAN registration
Voice  VLAN
MAC Support static addition, deletion
MAC address learning limit
Support dynamic aging time setting
Spanning tree Support STP spanning tree protocol
Supports RSTP Rapid Spanning Tree Protocol
Supports MSTP Rapid Spanning Tree Protocol
Multicast Support static addition, deletion
IGMP-snooping
Support MLD-Snooping
Support v1/2/3 dynamic multicast monitor
DDM Support SFP/SFP+DDM
Extended Function
ACL Based on source MAC, destination MAC, protocol type, source IP, destination IP, L4 port
Qos Based on 802.1p (COS) classification
Based on DSCP classification
Classification based on source IP, destination IP, and port number
Support SP, WRR scheduling strategy
Support flow rate limit CAR
LLDP Support LLDP link discovery protocol
User settings Add/delete users
Log User login, operation, status, events
Anti-attack DOS defense
Support CPU protection and limits the rate of sending cpu packets
ARP binding (IP, MAC, PORT binding)
Certification Support 802.1x port authentication
Support AAA certification
Network diagnosis Support ping、telnet、trace
System Management Device reset, configuration save/restore, upgrade management, time setting, etc.
Management function
CLI Support serial port command line management
SSH Support SSHv1/2 remote management
TELNET Support telnet remote management
WEB Support Layer 2 settings, Layer 2 and Layer 3 monitor
SNMP SNMP V1/V2/V3
Support trap:ColdStart、WarmStart、LinkDown、LinkUp
RMON Support RMON v1
Other functions Support DHCP  Snooping、DHCP Server、Option82
Support dynamic ARP detection
Support TACACS+ certification
Support DNS certification
Support port security settings
Support MVR protocol
Support cable detection VCT function
Support UDLD protocol

معرفی برند اچ آر یو آی (HRUI)

معرفی برند اچ آر یو آی (HRUI)

 

شرکت فناوری نوری شنزن هنگ آر یو آی (ShenZhen HongRui Optical Technology Co.,Ltd)، با مسئولیت محدود که به اختصار HRUI نامیده می‌شود در شهر شنزن چین تاسیس شد.

این شرکت یکی از تولید کننده‌های حرفه‌ای است که در ساخت سوئیچ‌های POE R&D و محصولات OEM/ODM تخصص دارد.

محصولات اصلی شرکت اچ آر یو آی (HRUI) شامل سوئیچ‌های POE، سوئیچ‌های اترنت صنعتی، سوئیچ‌های فیبر، تبدیل کننده رسانه‌های فیبری و دیگر محصولات ارتباطی می‌شود.

HRUI

به عنوان سازمانی که به تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای مجهز است، شرکت اچ آر یو آی (HRUI) دارای چندین حق امتیاز انحصاری پژوهش‌های علمی است و در روند تولید محصولات به شدت پایند استاندارهای بین‌المللی مانند ISO 9001، CCC، CE، ROHS میباشد.

وسعت این سازمان 4000 مترمربع و شامل فضای کارگاهی، حدود 30 تیم فنی، 4 خط تولید، مجموعه کاملی از تجهیزات مربوطه به آزمایش و بررسی، روند تولید کامل و پیشرفته و انبارگردانی مناسبی است. تمام این موار منجر به قابلیت اطمینان بالا و معتبر بودن محصولات و واکنش مناسب و فوری نسبت به نیازهای بازار شده است.

شرکت اچ آر یو آی (HRUI) علاوه بر اینکه مالیکت نام تجاری «Hongrui, HRUI» را دارد. عرضه کننده محصولات حرفه‌ای و پیشرفتۀ OEM/ODM است. همچنین به مشتریان خود خدماتی همه جانبه مانند طراحی و راهکارهای تولیدی را در تمام سطوح و به صورت داخلی و بین المللی ارائه می‌دهد.

 

همچنین اگر نیاز به خرید دوربین مداربسته و دیگر تجهیزات نظارت تصویری دارید پیشنهاد می کنیم دوربین مداربسته هایک ویژن یا تیاندی را انتخاب کنید و از خدمات رایگان نصب دوربین مدار بسته شرکت مهر تجارت نیز بهره مند شوید.

درباره HRUI

کنترل کیفیت در HRUI
محوطه کارگاهی
گواهینامه
چرا اچ آر یو آی (HRUI)؟
توسعه محصولاتمحصولات پیشرفته
این شرکت دارای تیم تحقیق و توسعۀ بسیار قوی و باتجربه‌ای است. این تیم به خوبی به بازار هدف و نحوۀ ارتقای محصولات برای پوشش نیازهای مشتری آگاه و مسلط است. تیم تحقیق و توسعۀ شرکت اچ آر یو آی (HRUI) بر ساخت و تولید تمام محصولات آن نظارت دقیق و کاملی دارد. همین موضوع تولیدات این شرکت را به محبوب‌ترین و مقرون به صرفه‎ترین محصولات موجو در بازار تبدیل کرده است.

استانداردهای بین‌المللی | استاندارد ایزو 9001

محصولات شرکت اچ آر یو آی (HRUI) از فیلتر استاندارهای بین المللی بسیاری مانند ISO 9001، CE، ROHS، FCC و مانند آن عبور کرده و تایید شده‌اند.

پشتیبانی و خدمات
https://hiktejarat.com/
پشتیبانی مناسب و همه جانبه، پشتیبانی از OEM/ODM

کنترل کیفیت

روند تولید و کنترل کیفیت در شرکت اچ آر یو آی (HRUI) بسیار منظم و سختگیرانه انجام میشود

خدمات پس از فروش
وارنتی
سرویس دهی 24 ساعته و خدمات فروش همه جانبه و حرفه‌ای

قیمت رقابتی
اچ آر یو آی (HRUI) نسبت به رقبای خود قیمت بهتری ارائه می‌دهد و کیفیت محصولات آن تضمین شده است.


با شرکت HRUI بیشتر آشنا شوید:


About HRUI

COMPANY PROFILE 

HRUI is a national high-tech enterprise specializing in the research and development, production, sales and service of intelligent network communication products such as PoE switches, industrial switches, and media converters, provide customers with industry-leading solutions for the development and production of network communication products.

The company has a complete R&D management system and an experienced technical R&D team, and has a well-equipped new product development laboratory and a reliability laboratory. The entire series of products have independent intellectual property rights and have passed CCC, CE, FCC, RoHS,etc international certification, meets the requirements of industry standards for security, transportation, power, energy, etc.

The company has 8000㎡ of industrialized plants, 8 production lines, a complete set of advanced SMT equipment and aging test equipment, superb production technology and strict quality control process, with an annual output of more than one million units, and a strong manufacturing capacity. Can quickly respond to market and customer needs.

The company has always adhered to the mission of “Making the World Recognize Chinese Communication Equipments” to serve customers from all over the world. Currently, the company has launched business cooperation with more than 70 countries and regions such as the United States, Korea, Russia, Vietnam, and German. Our Products have been widely used in many project scenarios such as Smart City, railway transit, power energy, industrial manufacturing, municipal engineering, petrochemicals, and intelligent IoT, and enjoys a good market reputation worldwide.

In the future, HRUI will continue to forge ahead, devote ourselves to the innovation in the PoE filed, and better serve customers from all over the world with more high-quality products and advanced technology!

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار