HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی

24 پورت 1000 |4 پورت Uplink SFP |پهنای باند 56Gbps

سوئیچ  اچ آر یو آی HRUI

HR-SWG20244S سوئیچ شبکه اچ آر یو آی، دارای 24 عدد پورت شبکه 10/100/1000 و 56Gbps پهنای باند سوئیچینگ و 4 عدد پورت SFP در قسمت Uplink


HR-SWG20244S

HR-SWG20244S HRUI network switch, with 24 10/100/1000 network ports and 56Gbps switching bandwidth and 4 SFP ports in the Uplink section



برند: دسته‌بندی‌ها: , گارانتی محصول: 30ماه وارانتی تعویض بدون قید و شرطشرکت: رسام تجارت راش (14008387919) تعداد بازدید: 1,656 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : جمعه ۱۴۰۳-۴-۲۹ ساعت :۱۲:۳۵:۴۷
تماس با پشتیبانی

ناموجود

?️دریافت کاتالوگ محصول: 28-Port Gigabit L2 Managed Intelligent Ethernet Switch—HR-SWG20244S?️ 



Specifications
I/O Interface
Power AC 100-240V/50-60Hz
Ethernet 24*10/100/1000Mbps Ethernet Port
4*10/100/1000Mbps SFP Port
1*Console Port
Performance
Bandwidth 56Gbps (non-blocking)
Packet Forwarding rate 41.66Mpps
Packet Buffer 4M
Memory Capacity 128MB
Flash Capacity 16MB
MAC Address 8K
Jumbo Frame 9.6Kbytes
Transfer Mode Store and forward
VLANs 4096
Standard
Network protocol IEEE802.3 (10Base-T)
IEEE802.3u (100Base-TX)
IEEE802.3ab (1000Base-TX)
IEEE802.3z (1000Base-FX)
IEEE 802.1q
IEEE 802.1p(QoS)
IEEE802.3x (Flow control)
Industry Standard EMI: FCC Part 15 CISPR (EN55032) class A
EMS: EN61000-4-2 (ESD)、EN61000-4-4 (EFT)
Shock: IEC 60068-2-27
Free Fall: IEC 60068-2-32
Vibration: IEC 60068-2-6
Network Medium 10Base-T : Cat3、4、5 or above UTP(≤100m)
100Base-TX : Cat5 or above UTP(≤100m)
1000Base-TX : Cat5 or above UTP(≤100m)
optical characteristics multi mode:850/1310nm (0-2KM)
Single mode:1310/1550/1490nm(0-120KM)
Protection
Security Certificae CE、FCC、RoHS
Environment
Working Environment Working Temperature:-20~50°C
Storage Temperature:-40~80°C
Working Humidity :10%~90%,non-condensing
Storage Temperature:5%~90%,non-condensing
Working Height:Maximum10,000 feet
Storage heigh:Maximum 10,000 feet
Indication
LED Indicators PWR、SYS、Link、ACT
Mechanical
Structure Size Product Size:440*208*44.5mm
Package Size:500*275*85mm
Product Net-Weight:2.0kg
Product Gross-Weight:2.6kg
Packing Info MEAS:520*445*300MM
Packing Qty:5PCS
Packing weight:14 KG
Power Voltage Input Voltage: AC 100-240 V
Package List Switch: 1 set
Instruction manual: 1
Certificate of conformity: 1
Warranty card: 1
AC power cord 1
A pair of hanging ears
Software Function
Port Management Enable/Disable Port
Speed、Duplex、MTU Setting
Flow-control
Port Information Check
Port Mirroring Supports both side-way port mirroring
Port Speed Limit Supports port-based input / output bandwidth management
Port Isolation Support the downlink port isolation, and can communicate with the uplink port
Storm Suppression Supports unknown unicast, multicast, unknown multicast,
broadcast type storm suppression
Storm suppression based on bandwidth regulation and storm filtering
Link Aggregation Support static manual aggregation
Support LACP dynamic aggregation
VLAN Access
Trunk
Hybrid
Support port, protocol, MAC-based VLAN partitioning
Support GVRP dynamic VLAN registration
Voice  VLAN
MAC Support static addition, deletion
MAC address learning limit
Support dynamic aging time setting
Spanning tree Support STP spanning tree protocol
Supports RSTP Rapid Spanning Tree Protocol
Supports MSTP Rapid Spanning Tree Protocol
Multicast Support static addition, deletion
IGMP-snooping
Support MLD-Snooping
Support v1/2/3 dynamic multicast monitor
DDM Support SFP/SFP+DDM
Extended Function
ACL Based on source MAC, destination MAC, protocol type, source IP, destination IP, L4 port
Qos Based on 802.1p (COS) classification
Based on DSCP classification
Classification based on source IP, destination IP, and port number
Support SP, WRR scheduling strategy
Support flow rate limit CAR
LLDP Support LLDP link discovery protocol
User settings Add/delete users
Log User login, operation, status, events
Anti-attack DOS defense
Support CPU protection and limits the rate of sending cpu packets
ARP binding (IP, MAC, PORT binding)
Certification Support 802.1x port authentication
Support AAA certification
Network diagnosis Support ping、telnet、trace
System Management Device reset, configuration save/restore, upgrade management, time setting, etc.
Management function
CLI Support serial port command line management
SSH Support SSHv1/2 remote management
TELNET Support telnet remote management
WEB Support Layer 2 settings, Layer 2 and Layer 3 monitor
SNMP SNMP V1/V2/V3
Support trap:ColdStart、WarmStart、LinkDown、LinkUp
RMON Support RMON v1
Other functions Support DHCP  Snooping、DHCP Server、Option82
Support dynamic ARP detection
Support TACACS+ certification
Support DNS certification
Support port security settings
Support MVR protocol
Support cable detection VCT function
Support UDLD protocol

HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی

امروزه باتوجه به اینکه تمامی سیستم ها و مجموعه ها نیاز به تحت شبکه شدن و یکپارچگی دارند، نیاز به سویچ شبکه یک امر واجب و لازم میباشد.

زیرا بدون استفاده از سوییچ شبکه ، ارتباط میان سیستم ها برقرار نشده و هیچ هدایت کننده ای در مجموعه وجود نخواهد داشت که اطلاعات را به راحتی در میان دستگاه ها رد و بدل کرد.

به طور کلی میتوان گفت، سویئچ شبکه با اتصال دستگاه های درون شبکه، بسته های داده را از یک سیستم به سایر دستگاه ها ارسال کرده و میان سیستم ها، ارتباط یکپارچه برقرار مینماید.

خرید سوئیچ شبکه به لحاظ سخت افزاری، یک سخت افزار بسیار کوچک است که ارتباطات ایجاد شده ما بین چندین دستگاه و وسیله ­ی ارتباطی در یک شبکه­ LAN (Local Area Network) را متمرکز مینماید.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S

درباره HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی بیشتر بدانیم:

انواع سوئیچ شبکه که ارتباطات را بین چندین دستگاه متصل در یک شبکه محلی (LAN) را برقرار میکند، سالها پیش در شبکه های خانگی متداول بودند که این روترهای خانگی مدرن سوئیچ های اترنت را به عنوان یکی از کارکردهای اصلی آنها به طور مستقیم در واحد ادغام می کنند.

سوئیچ های شبکه با کارایی بالا هنوز هم به طور گسترده در شبکه های شرکت ها و مراکز داده استفاده می شوند و گاهی اوقات به عنوان هاب های switching، هاب های bridge یا Mac Bridge نیز پیشنهاد میگردد.

یک سویچ شبکه اطلاعات و داده های ارسال شده توسط دستگاه‌ هایی که به پورت‌های فیزیکی آن متصل هستند را دریافت می‌کند و دوباره آنها را ارسال می‌کند، اما فقط از طریق پورت‌ هایی که منتهی به دستگاه هایی که داده ها قرار است به آنها برسند.

HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی محصولی از شرکت (HRUI) است.

عمده تولیدات این شرکت فیبرهای نوری حرفه‌ای، سوئیچ‌ های PoE، تشکیل می‌دهند. این محصول از 24 عدد پورت اترنت و 4 پورت Uplink SFP و 1 پورت کنسول بهره برده و در واقع پورت های در این سوییچ علاوه بر انتقال اطلاعات، برق یک دستگاه تحت شبکه IP مانند دوربین مداربسته را هم تامین می کنند.

پورت های این محصول از سرعت انتقال 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی میکند.

HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی توانسته است استاندارهای مختلفی از جمله  FCC ، CE  ، RoHS و CCC را کسب نماید.

که نشان می‌ دهد از مواد خطرناک در ساخت این محصول استفاده نشده است و این سوییچ در کشورهای تحت نظر اتحادیه اروپا هم خرید و فروش میشود.

سایر مشخصات و ویژگی های HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی:

HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی به شکل یک مکعب مستطیل و در ابعاد 44.5 × 36 × 4.4 سانتی متر تولید شده  وبدنه این محصول از جنس فلز ساخته شده است و شما می‌توانید با استفاده از این سوییچ 24 دوربین تحت شبکه با کیفیت تصویر 3.0 مگاپیکسل را به سوییچ متصل کنید.

در قسمت جلوی سوییچ، 4 پورت Combo Gigabit TP/SFP و 1 پورت کنسول هم قرار گرفته است، همان‌طور که می‌دانید درگاه‌های Combo امکان استفاده شدن به‌صورت اترنت را دارند. و درگاه Ethernet 10/100/1000  هم هستند.

کاربران با استفاده از HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی امکان مدیریت برایشان آسان‌تر می‌شود و با محدودیت فیزیکی هم برای جای قرارگیری استفاده کنندگان از شبکه مواجه نخواهید بود.

یکی دیگر از ویژگی‌های HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی پشتیبانی از کابل Cat.5 است.

با استفاده از این کابل می‌توانید اطلاعاتتان را تا 100 متر انتقال دهید.

دو نوع کابل استاندارد برای اتصال به سوییچ داریم که با نام‌های  Auto MDI و MDI-X شناخته می‌شوند.  این سوییچ از هر دو این کابل پشتیبانی می‌کند.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-SWG20244S

یکی از ویژگی‌های HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی تشخیص این کابل‌ها به صورت خودکار است.

  • دارای 24 پورت RJ45 با سرعت 10/100/1000Mbps
  • دارای 4 پورت 10/100/1000Mbps SFP
  • پهنای باند ۵۶ گیگابیت بر ثانیه
  • پشتیبانی از MDI/MDIX (عدم نیاز به هماهنگی در مورد یکسان بودن نوع کابل‌ها، برای اتصال به سوییچ)

منبع: HRUI

نقاط قوت محصول:
  • بدنه فلزی
  • پشتیبانی از MDI/MDIX
  • پهنای باند زیاد
نوع سوییچ

مدیریتی

تعداد پورت شبکه

24 پورت

سرعت پورت شبکه

گیگ

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HR-SWG20244S سوییچ اچ آر یو آی”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت