WS-C2960S-48TS-S سوییچ سیسکو

48 پورت 1000 |Up-Link* 4 SFP |لایه 2 |ظرفیت 176-Gbps

سوئیچ سیسکو Cisco

WS-C2960S-48TS-S سوئیچ شبکه لایه 2، دارای 48 عدد پورت شبکه 10/100/1000، چهار عدد پورت SFP در قسمت Uplink و 176Gbps پهنای باند سوئیچینگ


WS-C2960S-48TS-S

WS-C2960S-48TS-S layer 2 network switch, with 48 10/100/1000 network ports, four SFP ports in the Uplink section and 176Gbps switching bandwidth



برند: دسته‌بندی‌ها: , , گارانتی محصول: یک ساله ندای سبز ایرانوضعیت محصول: بازسازی شده Refurbished تعداد بازدید: 1,521 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : پنجشنبه ۱۴۰۳-۳-۲۴ ساعت :۱۰:۴۲:۵۵
تماس با پشتیبانی

ناموجود

توجه فرمایید:

سیستم حسابداری و سایت ندای سبز ایران یکپارچه و کاملا آنلاین می باشد.

قیمت و موجودی های این فروشگاه همیشه بروز و لحظه ای می باشد. با خیال راحت خرید کنید



WS-C2960S-48TS-S سوییچ سیسکو

بازسازی شده + کارتن نو + گوشواره نو + دارای بسته بندی کاملا نو

(دسته دوم Refurbished)

درباره WS-C2960S-48TS-S سوییچ سیسکو بیشتر بدانیم:

سوییچ سیسکو 2960s بسته به خانواده تولید شده دارای قابلیت های کلی و عمومی ذیل می باشند :

سوییچ سیسکو WS-C2960S-48TS-Sامکان کار در لایه 2 شبکه مجهز به  ۲۴ و ۴۸ پورت شبکه با سرعت 10/100/1000  .

در مدل های poe ، پورت های شبکه می توانند مجهز به  تکنولوژی  POE/ +POE با استاندارد  ۳ af باشند که به همراه  قابلیت IEEE 802.3az می توانند انرژی را بر روی هر پورت ها به صورت جداگانه مدیریت نماید ،  که امکان روشن کردن دیوایس هایی که از poe پشتیبانی میکنند مثل IP Phone ، IP Cam  Wireless radio  و … را دارند .

توان هر پورت دستگاه  poe برابر 15.4 وات و توان هر پورت +POE برابر 30 وات می باشد . با استفاده از این توان شما می توانید در متراژ های کابل طولانی تر نیز دستگاه های POE خود را روشن نمائید .

مجهز به ۲ یا ۴ پورت آپ لینک با سرعت های  ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰  و یا  10G بوده که به صورت های SFP و یا +SFP  عرضه می شوند.

مجهز به پورت های مدیریتی از قبیل : پورت کنسول ، پورت شبکه و USB.

قابلیت کار با انواع نرم افزارهای مدیریت و کانفیگ و مانیتورینگ و نگهداری .

تک پردازنده .

سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-2960S-48TS-S

دارای یک منبع تغذیه با قابلیت نصب  منبع تغذیه ثانویه به صورت غیر hotplug .

قابلیت نصب ماژول استک با امکان استک شدن با 3 دستگاه دیگر ( کلا 4 دستگاه ) با پهنای باند 40 Gbps .

ظرفیت فلش MB 64.

ظرفیت Dram  256 MB .

حداکثر تعداد vlan : 255

ظرفیت Channel group : 6

ساپورت از RIP + OSPF : خیر

توان سوئیچینگ دستگاه  :  176 Gbps

حمایت از Ipv6  : خیر

سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-2960S-48TS-S

امکان Hibernation mode : خیر ( توسط این خصلت مصرف دستگاه تا 60 درصد کاهش می یابد )

ویژگی های WS-C2960S-48TS-S سوییچ سیسکو:

برند Cisco
مدل محصول WS-C2960S-48TS-S
سری سری 2960
لایه عملکرد لایه 2
نوع پورت 10/100/1000 (1Gbps)
تعداد پورت 48Port
نوع Uplinks SFP
تعداد Uplinks 2Port
ظرفیت سوئیچ 100Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 74.4Mpps
حافظه رم 128MB
حافظه فلش 64MB
قابلیت stack 4
پورت کنسول Mini-USB Type B
RJ45
توان مصرفی 53W
وضعیت دستگاه Refurbished-original
گارانتی یک ساله ندای سبز GWNS
استاندارد ها IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T
100BASE-TX
and 1000BASET ports
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1
v2c
and v3
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3at
قابلیت نصب در رک رکمونت
دمای کارکرد Max Operating Temperature : 45 °C
Min Operating Temperature : -5°C
ابعاد دستگاه
  • Depth : 30cm
  • Height : 4.5cm
  • Width : 45cm
وزن 4.8kg
WS-C2960S-48TS-S سوییچ سیسکو

سوئیچ سیسکو 2960s

تعداد پورت 10/100/1000

نوع و تعداد آپ لینک

نوع IOS

 توان POE

FlexStack Stacking

Cisco Catalyst 2960S-48FPD-L

48

2 SFP+

LAN Base

740W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48LPD-L

48

2 SFP+

LAN Base

370W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-24PD-L

24

2 SFP+

LAN Base

370W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48TD-L

48

2 SFP+

LAN Base

Optional

Cisco Catalyst 2960S-24TD-L

24

2 SFP+

LAN Base

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48FPS-L

48

4 SFP

LAN Base

740W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48LPS-L

48

4 SFP

LAN Base

370W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-24PS-L

24

4 SFP

LAN Base

370W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48TS-L

48

4 SFP

LAN Base

Optional

Cisco Catalyst 2960S-24TS-L

24

4 SFP

LAN Base

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48TS-S

48

2 SFP

LAN Lite

No

Cisco Catalyst 2960S-24TS-S

24

2 SFP

LAN Lite

No

منبع: Cisco

سری تولید محصول

2960

نوع سوییچ

مدیریتی

تعداد پورت شبکه

48 پورت

سرعت پورت شبکه

گیگ

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “WS-C2960S-48TS-S سوییچ سیسکو”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت