WS-C2960X-48LPD-L سوییچ سیسکو

48 پورت 1000 | دو پورت SFP+ ده گیگابیتی | لایه 2 |ظرفیت سویچ 216Gbps

سوئیچ سیسکو Cisco

WS-C2960X-48LPD-L سوئیچ شبکه لایه 2، دارای 48 عدد پورت شبکه 10/100/1000،پشتیبانی از POE، دو عدد پورت SFP در قسمت Uplink و 216Gbps پهنای باند سوئیچینگ


 WS-C2960X-48LPD-L

WS-C2960X-48LPD-L layer 2 network switch, with 48 10/100/1000 network ports, POE support, two SFP ports in the Uplink section and 216Gbps switching bandwidth



برند: دسته‌بندی‌ها: , , گارانتی محصول: یک ساله ندای سبز ایرانوضعیت محصول: بازسازی شده Refurbished تعداد بازدید: 973 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : یکشنبه ۱۴۰۳-۲-۳۰ ساعت :۱۳:۰۴:۱۳
تماس با پشتیبانی

ناموجود

?️دریافت کاتالوگ محصول: ws-c2960x-48lpd-l-datasheet?️ 



مدل سوییچ WS-C2960X-48LPD-L
تعداد پورتهای 10/100/1000 48 پورت
نوع IOS سوییچ LAN Base
حداکثر توان خروجی هر پورت Maximum number of PoE+ (IEEE 802.3at) ports*:12 ports up to 30W
Maximum number of PoE (IEEE 802.3af) ports*:24 ports up to 15.4W
Available PoE power:370W
قابلیت stack FlexStack-Plus and FlexStack-Extended capability:دارد
Stack bandwidth:40G
Stack limit:8
ابعاد (H x D x W) 4.5x 36.8 x 44.5
وزن 6
Flash memory 128MB for LAN Base & IP Lite SKUs, 64 MB for LAN Lite SKUs
DRAM 512MB for LAN Base and 256 MB for LAN Lite
CPU APM86392 600MHz dual core
نوع پورت کنسول Network management interface:10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)
Console ports:USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)
Storage interface USB (Type-A) for external flash storage
Forwarding bandwidth 108Gbps
Switching bandwidth* 216Gbps
تعداد VLAN قابل پشتیبانی Maximum active VLANs:1023
VLAN IDs available:4096
Maximum transmission unit (MTU)-L3 packet 9198bytes2
Jumbo frame – Ethernet frame 100to 240 VAC
منبع تغذیه Voltage (auto ranging):100 to 240 VAC
Current:5A-2A
Frequency 50to 60 Hz
دما -5ºC to 45ºC
altitude Operating: up to 3000
Storage:up to 4000
میزان مقاومت در برابر رطوبت 10%to 95%
Management ●  CICSO-TCP-MIB 0
●  CISCO-UDLDP-MIB
●  CISCO-VLAN-IFTABLE
●  RELATIONSHIP-MIB
●  CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB
●  CISCO-VTP-MIB
●  ENTITY-MIB
●  ETHERLIKE-MIB
●  IEEE8021-PAE-MIB
●  IEEE8023-LAG-MIB
●  IF-MIB
●  INET-ADDRESS-MIB
●  OLD-CISCO-CHASSIS-MIB
●  OLD-CISCO-FLASH-MIB
●  OLD-CISCO-INTERFACES-MIB
●  OLD-CISCO-IP-MIB
●  OLD-CISCO-SYS-MIB
●  OLD-CISCO-TCP-MIB
●  OLD-CISCO-TS-MIB
●  RFC1213-MIB
●  RMON-MIB
●  RMON2-MIB
●  SNMP-FRAMEWORK-MIB
●  SNMP-MPD-MIB
●  SNMP-NOTIFICATION-MIB
●  SNMP-TARGET-MIB
●  SNMPv2-MIB
●  TCP-MIB
●  UDP-MIB
●  ePM MIB
●  CISCO-FLEXSTACK-PLUS-MIB (2960-X)
Standards ●  IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
●  IEEE 802.1p CoS Prioritization
●  IEEE 802.1Q VLAN
●  IEEE 802.1s
●  IEEE 802.1w
●  IEEE 802.1X
●  IEEE 802.1ab (LLDP)
●  IEEE 802.3ad
●  IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
●  IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
●  IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
●  IEEE 802.3 10BASE-T
●  IEEE 802.3u 100BASE-TX
●  IEEE 802.3ab 1000BASE-T
●  IEEE 802.3z 1000BASE-X
●  RMON I and II standards
●  SNMP v1, v2c, and v3
●  IEEE 802.3az
●  IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
●  IEEE 802.1ax
RFC compliance 0 ●  RFC 768 – UDP
●  RFC 783 – TFTP
●  RFC 791 – IP
●  RFC 792 – ICMP
●  RFC 793 – TCP
●  RFC 826 – ARP
●  RFC 854 – Telnet
●  RFC 951 – Bootstrap Protocol (BOOTP)
●  RFC 959 – FTP
●  RFC 1112 – IP Multicast and IGMP
●  RFC 1157 – SNMP v1
●  RFC 1166 – IP Addresses
●  RFC 1256 – Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery
●  RFC 1305 – NTP
●  RFC 1492 – TACACS+
●  RFC 1493 – Bridge MIB
●  RFC 1542 – BOOTP extensions
●  RFC 1643 – Ethernet Interface MIB
●  RFC 1757 – RMON
●  RFC 1901 – SNMP v2C
●  RFC 1902-1907 – SNMP v2
●  RFC 1981 – Maximum Transmission Unit (MTU) Path Discovery IPv6
●  FRC 2068 – HTTP
●  RFC 2131 – DHCP
●  RFC 2138 – RADIUS
●  RFC 2233 – IF MIB v3
●  RFC 2373 – IPv6 Aggregatable Addrs
●  RFC 2460 – IPv6
●  RFC 2461 – IPv6 Neighbor Discovery
●  RFC 2462 – IPv6 Autoconfiguration
●  RFC 2463 – ICMP IPv6
●  RFC 2474 – Differentiated Services (DiffServ) Precedence
●  RFC 2597 – Assured Forwarding
●  RFC 2598 – Expedited Forwarding
●  RFC 2571 – SNMP Management
●  RFC 2865 – RADIUS
●  RFC 3046 – DHCP Relay Agent Information Option
●  RFC 3376 – IGMP v3
●  RFC 3580 – 802.1X RADIUS
پورت SFP دارد
تعداد پورت SFP 2

 WS-C2960X-48LPD-L سوییچ سیسکو

بازسازی شده + کارتن نو + گوشواره نو + دارای بسته بندی کاملا نو

(دسته دوم Refurbished)

درباره WS-C2960X-48LPD-L سوییچ سیسکو بیشتر بدانیم:

WS-C2960X-48LPD-L سوییچ سیسکو از جمله سوییچ های سری 2960 است که یک سوییچ stackable لایه 2 با سیستم عامل LAN Base می باشد.

WS-C2960X-48LPD-L سوییچ سیسکو شامل 48 پورت 10/100/1000 اترنت با قابلیت +POE و 2 رابط 10G SFP+ uplink می باشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد.

WS-C2960X-48LPD-L سوییچ سیسکو ظرفیتی برای استک فراهم می کند که از 8 سوییچ پشتیبانی می کند و با همان سوئیچ های سری 2960X در یک استک قرار می گیرند.

همچنین این سری از سوییچ های شبکه می توانند تا حداکثر 4 سوییچ را با سوییچ های 2960S با سیستم عامل LAN Base در یک استک جمع کنند.

نگاهی به پنل جلویی WS-C2960X-48LPD-L سوییچ سیسکو:

سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L

  1. دکمه Mode
  2. LEDهای سوئیچ
  3. پورت (کنسول) USB mini-Type B
  4. پورت های USB Type A
  5. پورت کنسول RJ-45
  6. پورت مدیریت اترنت
  7. 48 پورت 10/100/1000
  8. 2 پورت های ماژول +10G SPF

LEDهای این سوئیچ شامل SYST ،STAT ،SPEED ،RPS ،MAST ،POE و STACK است.

نگاهی به پنل پشتی WS-C2960X-48LPD-L سوییچ سیسکو:

سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L

  1. پوشش و اسلات ماژول FlexStack-Plus
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC power

ویژگی های برجسته سوئیچ های سری 2960X و 2960XR سیسکو:

دارای 24 یا 48 پورت اترنت Gigabit با سرعت خطی (line-rate) در عملکرد انتقال

4 uplinks فیبر نوری گیگابیت اترنت ثابت Small Form-Factor Pluggable) SFP) یا 2 عدد 10G SFP+ uplinks

قابلیت پشتیبانی از +PoE ( توان قدرتی تا 740W و PoE دائمی)

دارای سیستم عامل های LAN Base ،LAN Lite و IP Lite هستند.

مدیریت دستگاه با استفاده از Web UI، دسترسی over-the-air از طریق بلوتوث، Command-Line Interface (CLI) ،(Simple Network Management Protocol) SNMP و  پورت کنسول دسترسی RJ-45 یا USB

مدیریت شبکه با Cisco Prime ،Cisco Network Plug and Play و Cisco DNA Center

Stacking با FlexStack-Plus و FlexStack-Extended

ویژگی های لایه 3 با دسترسی مسیریابی Open Shortest Path First) OSPF)، مسیریابی استاتیک و پروتکل Routing Information) RIP)

نمایش نام دامنه سیستم به عنوان یک منبع معتبر Name System as an Authoritative Source) DNS-AS) و جریان شبکه ی (NetFlow) کامل (انعطاف پذیر)

برخورداری از امنیت با استاندارد 802.1X، تحلیلگر پورت سریال (SPAN) و Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard

قابلیت اطمینان با (میانگین زمان متوسط ​​بین شکست) MTBF

قابلیت انعطاف پذیری با دو تا منبع تغذیه قابل تعویض اختیاری

منبع: cisco

سری تولید محصول

2960

نوع سوییچ

مدیریتی POE

پشتیبانی از POE

POE دارد

تعداد پورت شبکه

48 پورت

سرعت پورت شبکه

گیگ

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “WS-C2960X-48LPD-L سوییچ سیسکو”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت