SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

سازگاری با تمامی روترها و سوئیچ های دارای پورت SFP | سرعت ۱۰Gbps

ماژول فیبر سیسکو Cisco

SFP-10G-SR ماژول فیبر سیسکو، با سرعت انتقال داده 10 گیگابایت، با فاصله مورد پشتیبانی ۸۲ تا ۴۰۰ متر


SFP-10G-SR

SFP-10G-SR Cisco fiber module, with a data transfer rate of 10 GB, with a supported distance of 82 to 400 meters



برند: دسته‌بندی‌ها: , گارانتی محصول: سلامت و اصالت کالا تعداد بازدید: 624 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : دوشنبه ۱۴۰۳-۲-۳۱ ساعت :۱۱:۱۶:۰۱
تماس با پشتیبانی

ناموجود

توجه فرمایید:

سیستم حسابداری و سایت ندای سبز ایران یکپارچه و کاملا آنلاین می باشد.

قیمت و موجودی های این فروشگاه همیشه بروز و لحظه ای می باشد. با خیال راحت خرید کنید



SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل SFP-10G-SRدرباره SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو بیشتر بدانیم:

SFP مخفف Small Form-Factor Pluggable بوده و استاندارد صنعتی سیسکو برای دیوایس های Hot Plug برای اینترفیس های گیگابیت اترنت در تجهیزات شبکه می باشد که امکان اتصال انواع فیبر نوری و حتی سیم مسی را برای روتر ها و سوئیچ های سیسکو که قابلیت پشتیبانی از ماژول فیبر نوری های SFP را دارند به ارمغان می آورد.

SFP همچنین از برتری بالایی به دلیل امکان Hot Plug، برخوردار است، بدین معنی که میتوان ماژول را در زمان روشن بودن روتر یا سوئیچ خارج و تعویض نمود.

SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو در بازار تجهیزات شبکه از نوع SFP+ transceiver module می‌باشد و برای اتصال به فیبر های نوری از نوع Multi Mode مناسب است.این ماژول برای مسافت های کوتاه تا مقدار 300 متر را با سرعت خیلی خوبی پشتیبانی می کند.این مدل از ماژول سیسکو، از کانکتور LC/PC بهره می‌برد.از دیگر ویژگی های خوب این محصول خوش ساخت میتوان به قابلیت مدیریت دیجیتال نوری برای شناخت سریع اشاره کرد.این ماژول در محیط هایی که دمای بالایی دارند، می تواند بالاترین عملکرد خود را نشان دهد.

از SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو برای انتقال دادن سیگنال های دیجیتال به سیگنال های نوری به کار می رود، این ماژول ها برای انتقال سریع داده ها استفاده می شوند و جایگزین کابل های شبکه شده اند زیرا دارای سرعت زیادی هستند. این ماژول کارایی خیلی زیادی دارد و برای استفاده از آن نیاز به لوازم جانبی ندارید و تنها با کمک آن می توانید در کم ترین زمان ممکن داده و اطلاعات خود را از سیگنال دیجیتال به سیگنال نوری تغییر بدهید.

مزایای SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو:

یکی از مزایای مهم SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو این است که بدون ایجاد هیچ گونه خللی می توان هنگام کار آن را جا به جا کرد و به پورت متصل نمود.طول موجی که این ماژول خوش ساخت و با کیفیت پشتیبانی می‌کند، با مقدار 850nm می‌باشد.

این نوع ماژول نوری برخی از رابط ها را مانند: SSON، کانال نوری، GIGABIT ETHERNET و دیگر استاندارد های ارتباطی را پشتیبانی می کند.

درکل SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو میتواند یک رابط فیبری خوبی برای نیاز کاریری شما باشد و امید است که سایت برقچی با خدمات درجه یک خود، آرامش و راحتی کاربران خود را با عرضه و تحویل محصولاتی که دارای ضمانت سلامت کالا می‌باشد، فراهم کند.همچنین تیم فروش سایت برقچی از زمان خرید تا عرضه محصول با شما همراه بوده و خدمات مشاوره ای لازم برای یک انتخاب هوشمندانه، همسو با نیاز کاربر را فراهم میسازد.

منبع: cisco

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “SFP-10G-SR ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت