HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی

24 پورت 1000 | 2 SFP Fiber |ظرفیت 52Gbps

سوئیچ  اچ آر یو آی HRUI

HR901-AFG-242S-400 سوئیچ شبکه اچ آر یو آی، دارای 24 عدد پورت شبکه 10/100/1000 و 52Gbps پهنای باند سوئیچینگ و 2 عدد پورت SFP یا پورت گیگ در قسمت Uplink، با قابلیت نصب در رک و POE ساپورت


HR901-AFG-242S-400

HR901-AFG-242S-400 HRUI network switch, with 24 network ports 10/100/1000 and 52Gbps switching bandwidth and 2 SFP ports or Gig ports in the Uplink section, with the ability to install in a rack and POE support



برند: دسته‌بندی‌ها: , گارانتی محصول: 30 ماه وارانتی تعویض بدون قید و شرطشرکت: رسام تجارت راش (14008387919) تعداد بازدید: 1,538 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : دوشنبه ۱۴۰۳-۲-۳۱ ساعت :۱۱:۱۶:۰۱
تماس با پشتیبانی

ناموجود

?️دریافت کاتالوگ محصول: 26-Port Gigabit Intelligent PoE Switch—HR901-AFG-242S-400?️ 



Specification
I/O Interface
Power Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Ethernet 24*10/100/1000M PoE Port
2*Gigabit SFP Port
Performance
Switching Capacity 52Gbps
Throughput 38.7Mpps
Packet Buffer 4M
MAC Address 8K
Jumbo Frame 9Kbytes
Transfer Mode Store and forward
MTBF 100000 hour
Standard
Network protocol IEEE802.3 (10Base-T)
IEEE802.3u (100Base-TX)
IEEE802.3ab (1000Base-TX)
IEEE802.3z (1000Base-FX)
IEEE802.3x (Flow control)
PoE Protocol IEEE802.3af (15.4W)
IEEE802.3at (30W)
Industry Standard EMI: FCC Part 15 CISPR (EN55032) class A
EMS: EN61000-4-2 (ESD)
EN61000-4-4 (EFT)
EN61000-4-5 (Surge)
Network Medium 10Base-T: Cat3, 4, 5 or above UTP(≤100m)
100Base-TX: Cat5 or above UTP(≤100m)
1000Base-TX: Cat5 or aboveUTP(≤100m)
Optical Media Multimode fiber: 50/125、62.5/125、100/140um
Single mode fiber: 8/125、8.7/125、9/125、10/125um
Protection
Security Certificae CE、FCC、RoHS
Environment
Working Environment Working Temperature: -10~50°C
Storage Temperature: -40~85°C
Working Humidity: 10%~90%,non-condensing
Storage Temperature: 5%~90%,non-condensing
Working Height: Maximum 10,000 feet
Storage heigh: Maximum 10,000 feet
Indication
LED Indicators PWR(power supply), ACT(Link&Data), 1000Mbps(1000M Link)
DIP Switch VLAN: 1-24 port is isolated each other, but all can communicate with uplink port 25/26
Default: All ports communicate freely
Extend: 17-24 Port support 250 meters transmission on 10Mbps/s
Mechanical
Structure Size Product Dimension (L*W*H): 440mm*280mm*44mm
Package Dimension (L*W*H): 500mm*365mm*85mm
N.W: 3.2kg
G.W: 3.8 kg
Packing Info Carton MEAS: 520*445*385mm
Packing Qty: 6 units
Packing Weight: 24.2KG
Power Voltage Input Voltage:  AC 100-240V, 50/60Hz
Power supply: 52V7.69A
Package List Switch 1 pcs, Power cord 1 pcs, User manual 1 pc, Warranty card 1 pc, Brackets 1 pair

HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی

HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی دارای 24 پورت از نوع POE با قابلیت پشتیبانی از سرعت 10/100/1000M میباشد که با استاندارد PoE 802.3 af سازگار هستند.

علاوه بر این، دو عدد پورت SFP Gigabit  هم در این محصول وجود داند که ارزش خرید زیادی به این محصول داده‌اند.

تمام 24 پورت HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی از MDI/MDIX پشتیبانی می‌کنند تا کاربر بدون نیاز به نگرانی در مورد یکسان بودن نوع کابل‌ها، بتواند کابل‌ها را به سویچ متصل کند و از اتصال سریع و آسان برخوردار شود.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR901-AFG-242S-400

درباره HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی بیشتر بدانیم:

برای تأمین انرژی HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی کافی است با استفاده از کابل برق HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی، آن را به پریز برق متصل کنید.

دوشاخه این کابل هم با پریز برق ایران سازگار است.

میانگین زمان بین خرابی که به اختصار MTBF خوانده می‌شود نشان از دوام و کارایی دستگاه الکترونیکی دارد.

این میزان برای HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی برابر با 190000 ساعت است که میزان مطلوبی به‌حساب می‌آید.

HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی دارای نشانگرهای LED است که وضعیت روشن/خاموش بودن دستگاه و اتصال و وضعیت کار PoE در هر پورت را نشان می‌دهد.

HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی از استاندارد IEEE 802.3af پشتیبانی می‌کند.

داشتن این استاندارد به این معنی است که از طریق پورت PoE این سویچ می‌توانید تا 15.4 وات انرژی برق را با استفاده از هر کدام از درگاه‌های PoE این محصول انتقال دهید.

سایر مشخصات و ویژگی های HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی:

HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی از بدنه‌ای تماماً مشکی‌رنگ ساخته شده است.

البته بدنه HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی مستعد اثرانگشت است که البته اگر می‌خواهید از آن درون رک استفاده کنید، اهمیت چندانی برایتان نخواهد داشت.

HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی دارای براکت‌هایی است که در کناره‌های این سوییچ قرار گرفته‌اند و می‌توان با استفاده از آن‌ها، سویچ را در رک محکم کرد.

توجه داشته باشید که این سوییچ با استاندارد رک 1U سازگار است.

البته می‌توانید از HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی به‌عنوان سوییچ رومیزی استفاده کنید که البته با توجه به ابعاد آن، جای زیادی هم روی میز نخواهد گرفت.

همانطور که اشاره شد، روی این سوییچ شبکه، 24 پورت اترنت از نوع PoE و با سرعت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه وجود دارد.

HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی نیاز به کانفیگ ندارد و به عبارتی Plug & play هست با هزینه مقرون بصرفه و عین حال با قابلیت های زیاد پیشنهاد بسیاری از طراحان شبکه برای محیط های کوچک دارای شبکه ای با ترافیگ نسبتا پایین می باشد.

اگر می‌خواهید ابزرآلات متعدد با تنوع زیاد را به سوییچ شبکه‌تان متصل کنید، می‌توانید خرید HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی را به عنوان انتخابی هوشمندانه در نظر داشته باشید.

HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی با داشتن 24 پورت POE از نوع 10/100/1000M در زیرمجموعه سوییچ‌های سریع قرار می‌گیرد.

بسته به نوع ماژول SFP که استفاده می کنید می توانید انتقال اطلاعات تا 100 متر را هم با استفاده از 2 پورت فیبر نوری این محصول  انجام دهید.

هر یک از 24 پورت این محصول قادر است توانی برابر با 15.4 وات (توان کلی 360 وات) را به دستگاه تحت شبکه انتقال دهد تا بتوانید بدون مشکل تعداد زیادی دوربین تحت شبکه، تلفن VOIP یا دستگاه‌های این‌چنینی را به سوییچ متصل کنید.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR901-AFG-242S-400

پرتکل IEEE802.3af که در این سوییچ پشتیبانی می‌شود، ساختار جدیدی است که ضمن افزایش کارایی شبکه، زمان و هزینه راه اندازی شبکه را کاهش می دهد.

این سوییچ با داشتن امکان POE کاربر را از سیم‌کشی‌های اضافی برای کابل برق بی نیاز می کند و راحتی را در نصب دوربین‌های نظارتی به همراه دارد.

این محصول برای راه‌اندازی به هیچ نرم‌افزاری نیاز ندارد و با بیشتر سیستم‌عامل‌ها از جمله مکینتاش، ویندوز و لینوکس هم سازگار است.

پهنای باند 52 گیگابیت بر ثانیه نشان از ظرفیت بالای سوییچنیگ این محصول دارد و استانداردهای مختلف جهانی هم کیفیت ساخت آن را تضمین می کنند.

برخی از ویژگی های HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی:
  • سوئیچ 24 پورت POE 10/100/1000
  • دارای 2 پورت SFP( جهت اتصال فیبرنوری)
  • پشتیبانی از پهنای باند 52Gbps
  • دارای توان خروجی 400 وات
  • دارای استاندارد شبکه IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3

منبع: HRUI

نقاط قوت محصول:
  • پشتیبانی از صدا روی پروتکل اینترنت VoIP
  • دارای کلید Extend
  • استفاده به‌ عنوان سوییچ رومیزی
نقاط ضعف محصول:
  • بدنه این سوییچ مستعد جای اثرانگشت است
نوع سوییچ

غیر مدیریتی POE

پشتیبانی از POE

POE دارد

تعداد پورت شبکه

24 پورت

سرعت پورت شبکه

گیگ

26-Port Gigabit Intelligent PoE Switch—HR901-AFG-242S-400

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HR901-AFG-242S-400 سوییچ اچ آر یو آی”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت