HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای

1 پورت 1000 | 1پورت Fiber 1000|ظرفیت 4Gbps | وات 15.4

مبدل نوری اچ آر یو آی HRUI

HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای، دارای یک عدد پورت*RJ45، یک عدد پورت*SC uplink گیگابیت، فاصله انتقال 25 کیلومتر، منبع تغذیه خارجی (تک حالته گیگابیتی)


HR100W-GE-25-TR

HR100W-GE-25-TR HRUA optical converter, with one RJ45* port, one gigabit SC uplink* port, transmission distance 25 km, external power supply (single mode gigabit)



برند: دسته‌بندی‌ها: , گارانتی محصول: سلامت و اصالت کالا تعداد بازدید: 1,280 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : دوشنبه ۱۴۰۳-۲-۳۱ ساعت :۱۱:۱۶:۰۱
تماس با پشتیبانی

ناموجود

?️دریافت کاتالوگ محصول: Gigabit Single-mode Single Fiber Media Converter—HR100W-GE-25-TR?️ 



Specification
I/O Interface
Power DC 5V
Ethernet 1*10/100/1000M RJ45 port
1*1000M fiber port
Performance
Switching Capacity 4Gbps
Throughput 2.976Mpps
Packet Buffer 2K
MAC Address 2K
Jumbo Frame 9216bytes
Transfer Mode Store and forward
MTBF 100000 hour
Standard
Network protocol IEEE802.3(10Base-T)
IEEE802.3u(100Base-TX/FX)
IEEE802.3ab (1000Base-TX/FX)
IEEE802.3x(Flow control)
Optical Characteristics multi mode: 850/1310nm(0-2KM)
Single mode: 1310/1550/1490nm(0-120KM)
Industry Standard EMI: FCC Part 15 CISPR(EN55032) class A
EMS: EN61000-4-2(ESD), EN61000-4-4(EFT)
Shock: IEC 60068-2-27
Free Fall: IEC 60068-2-32
Vibration: IEC 60068-2-6
Network Medium 10Base-T: Cat3, 4, 5 or above UTP(≤100m)
100Base-TX: Cat5 or above UTP(≤100m)
1000Base-TX: Cat5 or above UTP(≤100m)
Optical Media Multimode fiber: 50/125, 62.5/125, 100/140μm
Single mode fiber: 8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm
Certification
Safety Certificate CE, FCC, RoHS
Environment
Working Environment Working Temperature: -10~50°C
Storage Temperature: -40~70°C
Working Humidity: 10%~90%, non-condensing
Storage Temperature: 5%~90%, non-condensing
Working Height: Maximum 10,000 feet
Storage heigh: Maximum 10,000 feet
Mechanical
Structure Size Product Size: 94*70*26mm
Package Size: 245*190*60mm
Product Net-Weight: 0.20*2 kg
Product Gross-Weight: 0.70 kg
Packing Info MEAS: 620*400*510mm
Packing Qty: 40 Pairs
Packing weight: 29.5KG
Power Voltage Adapter input voltage : AC 100-240V
Media Converter input voltage: DC 52V2A
Package List Media Converter 2 pcs, Power Adapter 2 pcs, User manual 1 pcs, Qualification Card 1 pc
Indication
LED Indicators PWR(Power indicator)
FDX(Network mode)
1000M(1000M Network Link)
100M(100M Network Link)
FX(Optical Link&Act)
Link(Network Link&Act)

HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای

HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای محصولی از شرکت «اچ آر یو آی» (HRUI) است که با اندازه کوچک و با وزن کم طراحی و تولید شده است. ابعاد این محصول در حدود  ۹۷ × ۷۰ × ۲۶ میلی‌متر است.

HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای در واقع  یک سیگنال از کابل مسی را دریافت می کند و آن را به یک سیگنال نوری سبک تبدیل می کند. به این ترتیب می تواند آن را از طریق فیبر نوری منتقل کند.

در آن سوی دیگر در انتهای فیبر نوری، گیرنده مدیا کانورتر سیگنال نوری را دریافت کرده و مجدداً آن را به سیگنال مسی بازمیگردند.

HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای توانایی تبدیل سیگنال اترنت بر بستر IP با سرعت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه به سیگنال قابل انتقال در بستر فیبر نوری را دارد.

علاوه بر این HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای می تواند دامنه انتقال شما را تا ۲۰ کیلومتر بدون تکرار کننده افزایش دهد.

HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای دارای گواهینامه های FCC، CE و RoHS است.

مبدل نوری اچ ار یو ای HRUI HR100W-GE-25-TR

مشخصات HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای:

HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای

ابعاد: mm 94*70*26

نوع پورت ها: یک پورت PoE گیگ ،یک پورت فیبرنوری گیگ

رابط‌ها: ۱۰/۱۰۰Mbps RJ45

گواهی‌نامه‌ها: CE و FCC و RoHS

جدول مک ادرس: ۲K

ظرفیت سوئیچینگ: ۴ گیگابیت در ثانیه

ولتاژ ورودی آداپتور: AC 100-240 V

ولتاژ ورودی رسانه تبدیل کننده: DC 5V

HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای دارای پروتکل شبکه: (IEEE802.3 (10Base-T) – IEEE802.3u (100Base-TX/FX) – IEEE802.3ab (1000Base-TX/FX) – IEEE802.3x (Flow control

میانگین زمان بین خرابی:۱۰۰,۰۰۰ ساعت (حدود ۱۱ سال)

نشانگر LED:

  • روشن / خاموش بودن قطع
  • وصل/ عدم وصل بودن پورت اترنت
  • انتقال / عدم انتقال داده در پورت اترنت
  • فعال / غیرفعال بودن پورت فیبر نوری
  • انتقال / عدم انتقال داده در پورت فیبر نوری
  • فعال/غیرفعال بودن Half Duplex / Full Duplex

ساختار بدنه:دارای استانداردهای صنعتی

سایر مشخصات:  دارای استاندارد IEEE 802.3AF/AT

توان پورت POE :  برابر با ۱۵٫۴W

ویژگی های HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای:

HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای به صورت کاملا ساده و به رنگ مشکی طراحی شده است. ابعاد دستگاه به صورتی است به راحتی در یک دست جای می‌گیرد.

از همین رو این مدل فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. این مدل دو پورت در اختیارتان قرار می‌دهد. یکی از پورت‌ها، پورت Rj45 است که سرعت انتقال دادها در این پورت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰Mbps برآورد شده است.

پورت دیگر این مبدل، همان پورت فیبر نوری است. علاوه بر این در قسمت جلوی این محصول شش LED قرار گرفته است که وضعیت اتصال پورت اترنت و پورت فیبر نوری را نمایش می دهد.

در قسمت های کناری بدنه این مبدل هم شیارهایی قرار گرفته است که تا گرمای تولید شده از آن خارج شود.

استاندارد و گواهینامه ها HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای

از دیگر ویژگی‌های HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای می‌توان به استانداردهای آن اشاره کرد:

  • استاندارد FCC که مخفف عبارت Federal Communications Commission است نشان دهنده ی این است که این کالا با استانداردهای “کمیسیون ارتباطات فدرال”ایالات‌متحده سازگار است و تداخلات الکترونیکی غیراستاندارد ندارد.
  •  گواهی‌نامه CE نماد بازرگانی است که نشان می‌دهد این سوئیچ شرکت اچ آر یو آی مورد تائید اتحادیه اروپاست و خرید و فروش آن در این حوزه مجاز است.
  •  استاندارد RoHS که مخفف عبارت ” Restriction of Hazardous Substances ” استانداردی است که بکاربردن برخی مواد خطرناک در ساخت محصول را محدود می‌سازد؛ این استاندارد فقط به دستگاه‌هایی اعطا می‌شود که در ساخت آن از مواد سمی و خطرناک استفاده نشده و قابلیت بازیافت داشته باشد.

نشانگر LED

این محصول دارای نشانگرهای LED است که وضعیت روشن/خاموش بودن دستگاه و اتصال و وضعیت کار POE در هر پورت را نشان می‌دهد

طراحی فیزیکی:

طراحی فیزیکی HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای مانند بیشتر مبدل ‌های شبکه،از بدنه‌ای فلزی تماماً مشکی‌رنگ ساخته شده است.

با توجه به ابعاد جمع و جور این مبدل شبکه می­توان از آن برای رومیزی استفاده کنید.

همانطور که اشاره شد، روی این سوییچ شبکه، یک پورت از نوع POE و با سرعت۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه   و ۲ پورت UPlink اترنت و همچنین ۲ پورت SFP( جهت اتصال فیبرنوری) UPlink وجود دارد.

پشتیبانی از انتقال کاملاً دوطرفه (Full Duplex) و نیمه دوطرفه (Half Duplex)

HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای از انتقال کاملاً دوطرفه (Full Duplex) و نیمه دوطرفه (Half Duplex) هم پشتیبانی می‌کند.

انتقال Full Duplex به انتقال اطلاعاتی گفته می‌شود که در آن هر دو طرف می‌توانند به‌صورت هم‌زمان با هم صحبت کنند یا دیتا انتقال دهند.

از سوی دیگر انتقال اطلاعات Half Duplex هم انتقال اطلاعات دوطرفه را امکان‌پذیر می‌کند اما در این انتقال، تنها یک‌جهت در حال انتقال اطلاعات است و نمی‌توان از آن انتظار انتقال اطلاعات هم‌زمان به صورت رفت و برگشتی را داشت.

قابلیت Plug &Play:

لازم به ذکر است این سوئیچ نیاز به کانفیگ ندارد؛ به عبارتی Plug & play هست.

مبدل نوری اچ ار یو ای HRUI HR100W-GE-25-TR

نقد و بررسی تخصصی HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای

درست است که تا کنون مس ثابت کرده که قادر است در پروژه ها کاربردی امنیتی در زمان گذشته مناسب باشد اما امروزه با افزایش نیازها، ارتقا به سمت کابل های فیبر نوری اجتناب ناپذیر است.

فیبر نوری رشته ای از تارهای بسیار نازک شیشه ای است که قطر هر یک از تارها نظیر قطر یک تار موی انسان است. فیبر نوری برای استفاده در مسافت‌های طولانی کارایی بهتری دارد.

با استفاده از این پورت‌ها می‌توانید بدون نیاز به سیم‌کشی، حجم بالایی از اطلاعات را به‌آسانی انتقال دهید. برای این کار می‌توانید از مبدل فیبر نوری یا همان مدیا کانورتر استفاده کنید.

اگر قصد تهیه این نوع مبدل دارید، HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای یکی از گزینه‌هایتان شما است. این مبدل محصولی از شرکت HRUI است.

شرکت HRUI از شرکت‌های تولیدکننده ابزارآلات شبکه است که دفتر اصلی آن در شهر شانژن (Shenzhen) کشور چین واقع شده است.

تولیدات این شرکت را فیبرهای نوری حرفه‌ای، سویچ‌های PoE، و سویچ‌های فیبری و اترنتی صنعتی تشکیل می‌دهند.

این شرکت با داشتن مرکزی تحقیق و توسعه قوی، تولیدات خود را با نیازهای روز علاقه‌مندان به شبکه سازگار کرده است.

در پایان باید گفت HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای محصولی جمع و جور با هزینه مقرون بصرفه و عین حال با قابلیت های زیاد پیشنهاد بسیاری از طراحان شبکه برای محیط های کوچک دارای شبکه ای با ترافیگ  نسبتا بالا می باشد.

منبع: HRUI

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HR100W-GE-25-TR مبدل نوری اچ ار یو ای”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت