HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی

24 پورت 1000 |4 پورت Uplink گیگ و 4 پورت SFP گیگ و 1 پورت کنسول | پهنای باند 56Gbps

سوئیچ  اچ آر یو آی HRUI

HR-AFGM-2444S-400 سوئیچ شبکه اچ آر یو آی، دارای 24 عدد پورت شبکه 10/100/1000 و 56Gbps پهنای باند سوئیچینگ و 4 عدد پورت SFP یا پورت گیگابایتی در قسمت Uplink، با قابلیت نصب در رک و POE ساپورت


HR-AFGM-2444S-400

HR-AFGM-2444S-400 HRUI network switch, with 24 network ports 10/100/1000 and 56Gbps switching bandwidth and 4 SFP ports or gigabyte ports in the Uplink section, with the ability to install in a rack and POE support



برند: دسته‌بندی: گارانتی محصول: 30 ماه وارانتی تعویض بدون قید و شرطشرکت: رسام تجارت راش (14008387919) تعداد بازدید: 1,408 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : دوشنبه ۱۴۰۳-۲-۳۱ ساعت :۱۱:۱۶:۰۱
تماس با پشتیبانی

ناموجود

?️دریافت کاتالوگ محصول: 28-Port Gigabit L2 Managed Intelligent PoE Switch—HR-AFGM-2444S-400?️ 



Specifications
I/O Interface
Power Input: AC 100-240V, 50/60Hz
Ethernet 24* 10/100/1000Mbps PoE Port
4* 1000M RJ45 Port (Combo)
4*1000M SFP Port
1 * RJ45 Console Port
Performance
Switching Capacity 56Gbps
Throughput 41.66Mpps
Packet Buffer 4Mb
Flash Memory 16MB
DDR SDRAM 128MB
MAC Address 8K
Jumbo Frame 9.6Kbytes
Transfer Mode Store and forward
MTBF 100000 hour
Standard
Network protocol IEEE 802.3:Ethernet MAC Protocol
IEEE 802.3i:10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u:100BASE-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3ab:1000BASE-T Gigabit Ethernet
IEEE 802.3z:1000BASE-X Gigabit Ethernet (optical fiber)
IEEE 802.3az:Energy Efficient Ethernet
IEEE 802.3ad:Standard method for performing link aggregation
IEEE 802.3x:Flow control
IEEE 802.1ab: LLDP/LLDP-MED (Link Layer Discovery Protocol)
IEEE 802.1p:LAN Layer QoS/CoS Protocol Traffic Prioritization(Multicast filtering function)
IEEE 802.1q:VLAN Bridge Operation
IEEE 802.1x:Client/Server Access Control and Authentication Protocol
IEEE 802.1d:STP
IEEE 802.1s:MSTP
IEEE 802.1w:RSTP
PoE Protocol IEEE802.3af (15.4W)
IEEE802.3at (30W)
Industry Standard EMI: FCC Part 15 CISPR (EN55032) class A
EMS: EN61000-4-2 (ESD)
EN61000-4-4 (EFT)
EN61000-4-5 (Surge)
Network Medium 10Base-T : Cat3、4、5 or above UTP(≤100m)
100Base-TX : Cat5  or above UTP(≤100m)
1000Base-TX : Cat5  or above UTP(≤100m)
Multi-mode Fiber: 50/125、62.5/125、100/140um
Single-mode Fiber: 8/125、8.7/125、9/125、10/125um
Protection
Security Certificae CE、FCC、RoHS
Environment
Working Environment Working Temperature:-10~50°C
Storage Temperature:-40~85°C
Working Humidity :10%~90%,non-condensing
Storage Temperature:5%~90%,non-condensing
Working Height:Maximum10,000 feet
Storage heigh:Maximum 10,000 feet
Indication
LED Indicators PWR(power supply),SYS(System),1-24 PoE&ACT (PoE), 1-24 Link&ACT(Link&Act), 25-28 Link(Link), 25-28 Act (Act)
DIP Switch Reset
Mechanical
Structure Size Product Dimension (L*W*H): 440* 280*44mm
Package Dimension (L*W*H): 500*365*85mm
N.W:3.9kg
G.W:4.6kg
Packing Info Carton MEAS:520*445*385mm
Packing Qty:5 units
Packing Weight:24KG
Power Voltage Input Voltage :AC 100-240 V
Power supply:52V7.69A
Package List Switch 1 pcs, Power cord 1 pcs, User manual 1 pc, Warranty card 1 pc, Brackets 1 pair(Selectable)
Software function
Port Management Enable/Disable Port
Speed、Duplex、MTU Setting
Flow-control
Port Information Check
Port Mirroring Supports both side-way port mirroring
Port Speed Limit Supports port-based input / output bandwidth management
Port Isolation Support the downlink port isolation, and can communicate with the uplink port
Storm Suppression Supports unknown unicast, multicast, unknown multicast,
broadcast type storm suppression
Storm suppression based on bandwidth regulation and storm filtering
Link Aggregation Support static manual aggregation
Support LACP dynamic aggregation
VLAN Access
Trunk
Hybrid
Support port, protocol, MAC-based VLAN partitioning
Support GVRP dynamic VLAN registration
Voice  VLAN
MAC Support static addition, deletion
MAC address learning limit
Support dynamic aging time setting
Spanning tree Support STP spanning tree protocol
Supports RSTP Rapid Spanning Tree Protocol
Supports MSTP Rapid Spanning Tree Protocol
Multicast Support static addition, deletion
IGMP-snooping
Support MLD-Snooping
Support v1/2/3 dynamic multicast monitor
DDM Support SFP/SFP+DDM
Extended Function
ACL Based on source MAC, destination MAC, protocol type, source IP, destination IP, L4 port
Qos Based on 802.1p (COS) classification
Based on DSCP classification
Classification based on source IP, destination IP, and port number
Support SP, WRR scheduling strategy
Support flow rate limit CAR
LLDP Support LLDP link discovery protocol
User settings Add/delete users
Log User login, operation, status, events
Anti-attack DOS defense
Support CPU protection and limits the rate of sending cpu packets
ARP binding (IP, MAC, PORT binding)
Certification Support 802.1x port authentication
Support AAA certification
Network diagnosis Support ping、telnet、trace
System Management Device reset, configuration save/restore, upgrade management, time setting, etc.
Management function
CLI Support serial port command line management
SSH Support SSHv1/2 remote management
TELNET Support telnet remote management
WEB Support Layer 2 settings, Layer 2 and Layer 3 monitor
SNMP SNMP V1/V2/V3
Support trap:ColdStart、WarmStart、LinkDown、LinkUp
RMON Support RMON v1
POE Support PoE power supply
Other functions Support  DHCP Snooping、Option82、DHCP Server
Support dynamic ARP detection
Support TACACS+ certification
Support DNS certification
Support port security settings
Support MVR protocol
Support cable detection VCT function
Support UDLD protocol

HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی

از کامل ترین و مقرون به صرفه ترین سوییچ های حال حاضر سوییچ های شبکه می باشد که دارای 24 پورت PoE و 4 پورت SFP گیگ (Combo TP/SFP) می باشد.

این دستگاه دارای پهنای 56Gbps است و دارای استانداردهای جهانی CE Mark,FCC,RoHS نیز هست.

برق PoE هر پورت برای تامین برق هر نوع دستگاه تا حداکثر 30 وات در نظر گرفته شده است و از استاندارد IEEE 802.3at پشتیبانی می کند.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-AFGM-2444S-400

درباره HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی بیشتر بدانیم:

با توجه به توضیحات HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی و انواع کاربری های این مدل سوئیچ، که بسیار مناسب از لحاظ انعطاف در اتصال انواع دستگاه های تحت شبکه و راه اندازی و نصب در محیط، پیشنهاد بسیار مناسب برای انواع محیط های هوشمند و پر ترافیک می باشد تا هم از لحاظ تامین انواع نیازها مانند انلاین بودن، پر سرعت بودن شبکه، عدم وقفه در مانیتورینگ و هم از لحاظ مقرون به صرفه بودن برای کاربران، بهترین گزینه برای انتخاب باشد.

سوییچ های شبکه یکی از تجهیزات مهم شبکه هستند که از آن ها  برای اتصال چند کامپیوتر، دوربین تحت شبکه و چاپگر در شبکه‌های کامپیوتری استفاده می شود.

به طور کلی سوییچ‌ها را می‌توان به دو دسته‌ مدیریتی و غیر مدیریتی دسته‌بندی کرد.

سوییچ‌های مدیریتی قابلیت کانفیگ‌شدن و برنامه‌ریزی تنظیماتی خاص را در اختیار کاربر قرار می‌دهند ولی سوییچ‌های غیرمدیریتی به‌طور خیلی ساده و بدون قابلیت برنامه‌ریزی عمل می‌کنند و به‌راحتی ارتباط بین دستگاه‌ها را فراهم می‌سازند.

به این ترتیب از سوییچ‌های مدیریتی برای مصارف حرفه‌ای‌تر مدیریت و کنترل ترافیک مصرفی استفاده می‌شود و از سوییچ‌های غیر مدیریتی برای مصارف ساده‌تر و ارتباط آسان بین کلاینت‌ها استفاده می شود.

HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی محصولی از برند «اچ آر یو آی» (HRUI) است که امکانات گسترده‌ای را در اختیار متخصصان شبکه قرار می دهد. در ادامه به ویژگی هایHR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی خواهیم پرداخت.

طراحی HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی:

HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی به شکل یک مکعب مستطیل فلزی و در ابعاد 440 × 290 × 45 میلی متر تولید شده است.

HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی هم مانند بسیاری از محصولات دیگر این شرکت، به رنگ مشکی است.

روی بدنه HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی شیارهایی تعبیه شده است تا گرمای تولید شده در داخل دستگاه بتواند از آن خارج شود.

در قسمت جلوی HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی، 24 پورت اترنت از نوع PoE وجود دارد. علاوه بر این،  4 پورت Combo Gigabit TP/SFP و یک پورت  Console هم روی دستگاه تعبیه شده است.

HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی دارای براکت‌هایی است که در کناره‌های این سوییچ قرار گرفته‌اند و می‌توان با استفاده از آن‌ها، سویچ را در رک محکم کرد.

البته می توان از این سوییچ به صورت رومیزی هم استفاده کرد. در قسمت بالای دستگاه هم نام برند HRUI نوشته شده است

عملکرد HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی:

HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی از 24 پورت POE بهره می برد؛ این پورت‌ها امکان انتقال توان الکتریکی بر بستر کابل شبکه را  دارند.

این پورت‌ها به کابل‌های شبکه این قابلیت را می‌دهد که بتوانند همانند کابل‌های برق عمل کنند و توان موردنیاز وسیله را تأمین کنند.

به‌عنوان‌مثال اگر بخواهید یک دوربین نظارتی تحت شبکه را با یک کابل شبکه (بدون کابل‌کشی برق) در خارج ساختمان نصب و راه‌اندازی کنید نیازمند PoE هستید.

بنابراین، استفاده از این پورت‌ها برای نصب و اتصال دوربین مداربسته بسیار کاربردی خواهد بود؛ به شکلی که می‌توانید با استفاده از این سوییچ، 24 دوربین تحت شبکه با کیفیت تصویر 3.0 مگاپیکسل را به سوییچ متصل کنید.

علاوه بر پورت های POE، پورت های Combo هم برای این مدل در نظر گرفته شده است. همان‌طور که می‌دانید درگاه‌های Combo امکان استفاده شدن به‌صورت اترنت را دارند و درگاه Ethernet 10/100/1000  هم هستند.

امروزه کانکتورهای SFP به پورت‌های فیبری بسیار محبوب و متداول تبدیل شده‌اند و وجود این پورت‌ها روی HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی ارزش خرید زیادی به این محصول داده است.

به این دلیل این پورت‌ها در واقع یک جفت خوانده می‌شوند که امکان استفاده هم‌زمان از دو پورت فیزیکی متفاوت در یک زمان وجود ندارد.

به این معنی که شما می‌توانید در یک‌زمان یا یک رابط 10/100/1000  کابلی را در این پورت‌ها قرار دهید یا یک کابل SFP را درون پورت SFP قرار دهید.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-AFGM-2444S-400

استانداردها

امروزه با گسترش تولید وسایل الکترونیکی، استانداردهایی توسط سازمان های جهانی برای آن ها در نظر گرفته می شود تا حتی الامکان از مضرات این وسایل کاسته شود.

HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی پس از بررسی این سازمان ها توانسته است تا گواهینامه های CE، FCC و RoHS را دریافت نماید.

استاندارد FCC که مخفف عبارت «Federal Communications Commission» نشانگر این است که این کالا با استانداردهای «کمیسیون ارتباطات فدرال» ایالات‌متحده سازگار است و تداخلات الکترونیکی استاندارد این سازمان پیروی می‌کند.

گواهی‌نامه CE نشان بازرگانی است که نشان می‌دهد این باتری موبایل مورد تائید اتحادیه اروپاست و خریدوفروش آن در این حوزه مجاز است.

استاندارد RoHS که مخفف عبارت «Restriction of Hazardous Substances» استانداردی است که استفاده از برخی مواد خطرناک را محدود می‌سازد؛ این استاندارد فقط به دستگاه‌هایی اعطا می‌شود که در ساخت آن از مواد سمی و خطرناک استفاده نشده و قابل بازیافت هستند.

نگاه کلی

HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی محصولی کاربردی است که با ارائه 24 پورت از نوع POE و 4 پورت Combo امکانات گسترده‌ای را در اختیار متخصصان شبکه قرار دهد؛ امکان اتصال 24 دوربین تحت شبکه به معنی توان بالای این سویچ است.

بنابراین، اگر به دنبال سویچی کارآمد که دستتان را برای ارتقا شبکه در آینده باز بگذارد، HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد.

منبع: HRUI

نقاط قوت محصول:
  • پشتیبانی از صدا روی پروتکل اینترنت VoIP
  • دارای کلید Extend
  • استفاده به‌ عنوان سوییچ رومیزی
نقاط ضعف محصول:
  • بدنه این سوییچ مستعد جای اثرانگشت است

28-Port Gigabit L2 Managed Intelligent PoE Switch—HR-AFGM-2444S-400

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HR-AFGM-2444S-400 سوییچ اچ آر یو آی”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت