DX/FC-LC/SM | 2MM پچ کورد 5 متری فیبر

FC-LC | داپلکس | سینگل مود

 پچ کورد فیبر نوری نگزنس Nexans

پچ کورد پنج متری فیبر نوری، سینگل مود با کانکتور FC-LC، داپلکس و ضخامت 2 میلی متری


 DX/FC-LC/SM | 2MM

A complete range of high quality fiber optic patchcords for high performance telecom data transmission applications



برند: دسته‌بندی: گارانتی محصول: سلامت و اصالت کالا تعداد بازدید: 437 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : دوشنبه ۱۴۰۳-۲-۳۱ ساعت :۱۱:۱۶:۰۱

ناموجود

توجه فرمایید:

سیستم حسابداری و سایت ندای سبز ایران یکپارچه و کاملا آنلاین می باشد.

قیمت و موجودی های این فروشگاه همیشه بروز و لحظه ای می باشد. با خیال راحت خرید کنید



ویژگی های ساخت و ساز Construction characteristics

Type of cable: GOGQ


Outer sheath: HFFR (polyolefin)


Sheath colour: orange


Reinforcement members material type: Aramid yarn


Fiber optic type: SM


Type of secondary protection: Tight buffer


Halogen free: Yes


Connector type: FC-LC


ویژگی های ابعادی Dimensional characteristics

Number of optical fibres: 2


Outer Diameter: 2 mm


Number of optical connectors: 4


Apex offset: 50 µm


Ferrule endface curvature, radius UPC: 10< r <25 mm


Tolerance of cavity diameter: +1, -0 µm


Concentricity error of cavity: < 1,4 µm


Fibre protrusion: < -0,05 µm


Fibre undercut: > -0,05 µm


ویژگی های انتقال Transmission characteristics

Insertion Loss, nom, 1550 nm, dB: 0.2 dB


Insertion Loss, max, 1550 nm, dB: 0.5 dB


Return Loss, nominal, dB: 50 dB


مشخصات مکانیکی Mechanical characteristics

Maximum pulling force by laying: 0.3 kN


Maximum permanent tensile load: 0.5 kN


Maximum pulling force by laying: 0.3 kN


Maximum permanent tensile load: 0.5 kN


مشخصات مکانیکی Mechanical characteristics

Field of application: Indoor


Length: 5 m


Minimum dynamic operating bending radius: 30.0 mm


Storage temperature, range: -40 … 70 °C


Operating temperature, range: -30 … 60 °C


Ambient installation temperature, range: -10 … 50 °C

DX/FC-LC/SM | 2MM پچ کورد 5 متری فیبر

پچ کورد 5متری فیبر نوری FC-LC

درباره DX/FC-LC/SM | 2MM پچ کورد 5 متری فیبر بیشتر بدانیم:

پچ کورد فیبر نوری همانند پچ کورد معمولی است با این تفاوت که به دو سر آن کانکتور فیبر نوری متصل می شود.

پچ کوردهای فیبر نوری نسبت به همتایان معمولی خود قیمت بسیار بالاتری دارند اما عملکرد بهتر آن ها این تفاوت هزینه را جبران میکند.

این پچ کوردها با نام های گوناگونی در بازار موجود هستند که این نام گذاری وابسته به کانکتور متصل به آن ها است و می تواند شامل انواع پچ کورد فیبر نوری FC ، LC ، SC و … شود . این محصول از نوع سینگل مود بوده و دارای دو کانکتور FC و LC است.

LC مخفف کانکتور لوسنت (Lucent) است.

این نوع دارای بدنه پلاستیکی و فرول با اندازه دقیق 1.25mm و با جنس سرامیکی است.

پچ کورد نوری نوع LC یک نوع محبوب پچ کورد نوری است که فرم کوچک دارد و باعث کاهش اشغال فضا می شود . پچ کورد LC از یک فرول 1.25 میلی متر استفاده می کند که به اندازه نصف پچ کورد ST است.

FC مخفف کانکتور ثابت می باشد . پچ کورد FC دارای بدنه فلزی و ساختار پیچشی است.

هم چنین در پچ کورد FC فرول و آستر مورد استفاده در کانکتورها همانند کانکتور SC می باشد.

پچ کوردهای فیبر نوری را می توان با انواع کانکتورهای فیبر نوری طبقه بندی نمود.

به عنوان مثال، پچ کورد LC به این دلیل که دارای کانکتور LC است به این نام خوانده می شود.

به همین ترتیب پچ کورد SC، ST، FC، MT-RJ، E2000، MU و MPO / MTP و غیره وجود دارد.

یک نوع دیگر دسته بندی که به نوع صیقل دادن فرول کانکتور شده و به سه نوع پچ کورد PC، UPC، APC تقسیم بندی می شود.

پچ کورد LC با کانکتور LC خاتمه می یابد. LC مخفف کانکتور لوسنت (Lucent) است. کانکتور LC به سبک ساختار فشار و چفت شدن می باشد این نوع دارای بدنه پلاستیکی و فرول با اندازه دقیق 1.25mm و با جنس سرامیکی است.

پچ کورد نوری نوع LC یک نوع محبوب پچ کورد نوری است که فرم کوچک دارد و باعث کاهش اشغال فضا می شود و این نوع به طور گسترده ای برای نصب و راه اندازی مناطق پرتراکم و کم حجم استفاده می شود.

پچ کورد LC از یک فرول 1.25 میلی متر استفاده می کند، که به اندازه نصف پچ کورد ST است.

DX/FC-LC/SM | 2MM پچ کورد 5 متری فیبر در وضعیت سینگل مود عملکرد بسیار خوبی دارد و مورد علاقه اکثر افراد می باشد و مصرف بالایی دارد. پچ کورد LC با استانداردهای IEC و Telcordia، ANSI / EIA / TIA مطابقت دارد. کانکتور پچ کورد LC هم برای سایز 1.6 mm/2.0mmو همچنین برای سایز 3.0mm استفاده می شود.

DX/FC-LC/SM | 2MM پچ کورد 5 متری فیبر

 

پچ کورد فیبر نوری FC دارای کانکتور FC می باشد و نحوه اتصال آن به صورت پیچشی است.

FC مخفف کانکتور ثابت می باشد (Fixed Connector). همانند کانکتور SC ، FC نیز توسط کمپانی NTT اختراع شد. پچ کورد FC دارای بدنه فلزی و ساختار پیچشی است.

در پچ کورد FC فرول و آستر مورد استفاده در کانکتورها همانند کانکتور SC می باشد. پچ کورد FC در هر دو حالت سینگل مود و مولتی مود قابل دسترسی است.

این نوع پچ کورد در محیط با لرزش بالا می تواند به کار برده شود و به صورت پیچشی محکم بسته می شود، اما لازم است قبل از سفت و محکم کردن پچ کورد آن را به صورت تراز و صحیح وارد نمود.

 

DX/FC-LC/SM | 2MM پچ کورد 5 متری فیبر

نوع کالا

پچ کورد فیبر نوری

نوع کانکتور فیبر

FC-LC, داپلکس

طول کابل

5متری

شرکت سازنده

نگزنس

          درباره محصول - Data Sheet


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “DX/FC-LC/SM | 2MM پچ کورد 5 متری فیبر”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت