پیگیری سفارشات فروشگاه ندای سبزسلام و احترام

من نگار نصرتی کارشناس سایت هستم،

هر امر و سوالی در مورد سفارش خود دارید، درخدمتم:

موبایل: 09174515506

جهت پیگیری سریع مرسولات با شرکت ماهکس می توانید دکمه پیگیری ماهکس را فشار دهید و دریافتی خود را ( پیامک-پنل کاربری ) وارد پنل ماهکس نمایید و از وضعیت لحظه ای مرسوله خود مطلع شوید .

جهت پیگیری سریع مرسولات با شرکت تیپاکس می توانید دکمه پیگیری تیپاکس را فشار دهید و دریافتی خود را ( پیامک-پنل کاربری ) وارد پنل تیپاکس نمایید و از وضعیت لحظه ای مرسوله خود مطلع شوید .
جهت پیگیری سریع مرسولات با شرکت پست پیشتاز می توانید دکمه پیگیری پست پیشتاز را فشار دهید و دریافتی خود را ( پیامک-پنل کاربری ) وارد پنل پست پیشتاز نمایید و از وضعیت لحظه ای مرسوله خود مطلع شوید .
جهت پیگیری سریع مرسولات با شرکت پیگیری مرسولات کالا رسانان چاپار می توانید دکمه پیگیری پیگیری مرسولات کالا رسانان چاپار را فشار دهید و دریافتی خود را ( پیامک-پنل کاربری ) وارد پنل پیگیری مرسولات کالا رسانان چاپار نمایید و از وضعیت لحظه ای مرسوله خود مطلع شوید .

پیگیری سفارشات ندای سبز ایران

ندای سبز ایران به جهت سهولت و راحتی در پیگیری سفارشات مشتریان عزیز خود این صحفه را راه اندازی نموده است که شما دوست عزیز بتوانید به راحتی با حتی شماره موبایل موقع درخواست سفارش خود مرسوله خریداری کرده را پیگیری نمایید .

منابع : شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران

منابع : تیپاکس

منابع :ماهکس