HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی

8 پورت 1000 |Gigabit SFP Ports*2 + 1*Console Port |پهنای باند 20Gbps

سوئیچ  اچ آر یو آی HRUI

HR-AFGM-82NS سوئیچ شبکه اچ آر یو آی، دارای 8 عدد پورت شبکه 10/100/1000 و 20Gbps پهنای باند سوئیچینگ و 2 عدد پورت SFP یا پورت گیگابیتی در قسمت Uplink و POE ساپورت


 HR-AFGM-82NS

HRUI HR-AFGM-82NS HRUI network switch, with 8 network ports 10/100/1000 and 20Gbps switching bandwidth and 2 SFP ports or gigabit ports in Uplink and POE support



برند: دسته‌بندی: گارانتی محصول: 30ماه وارانتی تعویض بدون قید و شرطشرکت: رسام تجارت راش (14008387919) تعداد بازدید: 1,450 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : دوشنبه ۱۴۰۳-۲-۳۱ ساعت :۱۱:۱۶:۰۱
تماس با پشتیبانی

ناموجود

?️دریافت کاتالوگ محصول: 10-Port Gigabit L2 Managed Intelligent PoE Switch—HR-AFGM-82NS?️ 



Specifications
I/O Interface
Power AC 100-240V/50-60Hz
Ethernet 8 * 10/100/1000Mbps PoE Port
2* 1000Mbps SFP Port
1 * RJ45 Console Port
Performance
Bandwidth 20Gbps
Packet Forwarding rate 14.88Mpps
Packet Buffer Memory 4M
Flash Memory 16MB
DDR SDRAM 128MB
MAC Address 8K
Jumbo frame 9.6Kbytes
VLANs 4096
MTBF 100000  hour
Standard
Network protocol IEEE 802.3: Ethernet MAC Protocol
IEEE 802.3i: 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u: 100BASE-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3ab: 1000BASE-T Gigabit Ethernet
IEEE 802.3z: 1000BASE-X Gigabit Ethernet (optical fiber)
IEEE 802.3ad: Standard method for performing link aggregation
IEEE 802.3x: Flow control
IEEE 802.1ab: LLDP/LLDP-MED (Link Layer Discovery Protocol)
IEEE 802.1p: LAN Layer QoS/CoS Protocol Traffic Prioritization(Multicast filtering function)
IEEE 802.1q: VLAN Bridge Operation
IEEE 802.1x: Client/Server Access Control and Authentication Protocol
IEEE 802.1d: STP
IEEE 802.1s: MSTP
IEEE 802.1w: RSTP
PoE protocol IEEE802.3af (15.4W)
IEEE802.3at (30W)
Industry Standard EMI: FCC Part 15 CISPR (EN55032) class A
EMS: EN61000-4-2 (ESD)、EN61000-4-4 (EFT)、EN61000-4-5 (Surge)
Shock: IEC 60068-2-27
Free Fall: IEC 60068-2-32
Vibration: IEC 60068-2-6
Network Medium 10BASE-T: Cat3、4、5 or above UTP(≤100 M)
100BASE-TX: Cat5 or above UTP(≤100 M)
1000BASE-TX: Cat5 or above UTP(≤100 M)
Fiber Medium Multi-mode Fiber: 50/125、62.5/125、100/140um
Single-mode Fiber: 8/125、8.7/125、9/125、10/125um
Certification
Safety Certificate CE、FCC、RoHS
Environment
Working Environment Working Temperature: -10~50°C
Storage Temperature: -40~80°C
Working Humidity : 10%~90%,non-condensing
Storage Temperature: 5%~90%,non-condensing
Working Height: Maximum 10,000 feet
Storage heigh: Maximum 10,000 feet
Physical specifications
Structure Size Product Dimensions: 268*181*44mm
Package Dimensions: 312*260*84mm
Product N.W: 1.2KG
Product G.W: 1.7KG
Packing Info Carton Dimensions:540*435*332mm
Packing Qantity: 10Pcs
Packing weight: 18KG
Power Voltage Input Voltage : AC 100-240 V/50-60Hz
Power Supply: 52V2.3A
Package List Ethernet switch1 Set, Instruction manual 1 PCS, Certificate1 PCS, Power cord 1PCS
Serial cable 1PCS, Operation manual CD 1 PCS, Brackets 1 pair
Function&Indication
LED Indicators PWR,SYS,SW、PoE/ACT、Link/ACT
PWR
(System Indicator)
Lighting: Powered
Un-Light: No Power
SYS
(System Indicator)
Flashing: System Start-up
Lighting: System Running
Mode
(DIP Indicator)
Lighting: VLAN
Un-Light: Default
Flashing: Extend
PoE
(PoE Indicator)
Lighting: PoE on
Un-Light: PoE off
Link/ACT
(Link &Data Indicator)
Lighting: Link connection
Flashing: Data transmission
Un-Light: Link disconnect
DIP Switch VLAN、Default、Extend、Reset
VLAN 1-8 ports are isolated from each other, and the PoE Watchdog function is open (hardware takes precedence over software)
Default All ports can communicate with each other, PoE Watchdog is closed
Extend 7-8 ports support 250m extension at a rate of 10M, other ports normal, PoE Watchdog open (hardware takes precedence over software)
Reset Short press restart, long press 5 seconds to restore factory Settings
Software function
Basic function Support hardware watchdog, factory reset, system and port LED
Support global information, statistical information, log information
Support User management, alarm management, configuration management
Support Port rate, duplex, flow control, maximum frame length configuration
Support Port mirroring, port speed limit, port energy saving
PoE function Support PoE time management
Support PoE automatic monitoring / PoE Watchdog
Basic function Support hardware watchdog, factory reset, system and port LED
Support PoE port power configuration
VLAN Support 4K VLAN
Support 802.1Q VLAN,baesd on port VLAN
SupportAccess、Trunk、Hybrid VLAN mode
Support GVRP (VLAN registration protocol)
Support MAC VLAN 、IP VLAN
Support Voice VLAN
MAC Support MAC address automatic learning and aging
Support Static, dynamic, filtered address table
Security features Password protection
Support Restrict user access based on port number, IP address, MAC address
Support HTTPS、SSH V1/V2
Support VLAN-IP-MAC-PORT binding
Support ARP detection, IP source protection, DoS protection
Support DHCP Snooping、DHCP Attack protection
Support 802.1X Certification
SupportAAA (Authentication, Authorization, Accounting), Support RADIUS protocal
Support Port security, port isolation
Access control Support L2(Layer 2)~L4(Layer 4) Packet filtering function
Support Port mirroring, flow rate limiting, QoS remarking
QOS Support 8 port queues
Support Port priority, 802.1P priority, DSCP priority
Support SP, WRR Priority scheduling algorithm
Spanning tree Support STP(IEEE 802.1d), RSTP(IEEE 802.1w) and MSTP(IEEE 802.1s) protocal
Support Multi-instance, Support Aggregate interface
Multicast Support IGMP v1/v2/v3 Snooping
Support MLD v1/v2 Snooping
Support Layer 2 multicast fast leave mechanism, querier
Multicast Support Layer 2 IPv4 static multicast
Support Layer 2 IPv6 static multicast
Support IGMP v1/v2/v3 Layer 3 multicast
Storm suppression Support multicast suppression
Support broadcast storm suppression
Support unknown unicast suppression
Ring protection Support Ring protection
Link aggregation Support Static Aggregation
Support LACP Dynamic Aggregation
Support based on IP, MAC, mixed load-balancing modes
Maximum support 8 aggregation groups (8 ports per aggregation group)
IPv6 Support IPv6 Ping、IPv6 Traceroute、IPv6 Telnet
Support IPv6 SSH
Support IPv6 HTTP 、IPv6 HTTPS
Management and Maintenance Support WEB Management (HTTP、HTTPS)
Support CLI (Telnet, SSH V1/V2, Local serial port)
Support SNMP V1/V2/V3
Support RMON V2
Support LLDP Device discovery
Support SNTP Time synchronization
Support CPU Monitoring, Memory Monitoring
Support System log, classification warning
Support Ping, Traceroute detection, cable detection
Support WEB Management (HTTP、HTTPS)

HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی

اگر قصد تهیه سوییچ مدیریتی دارید، HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی بهترین گزینه است از ویژگی‌های این سوییچ می‌توان به پشتیبانی از PoE اشاره کرد.

این ویژگی باعث شده تا بتوانید بدون نیاز به آداپتور و فقط با استفاده از کابل LAN توان موردنیاز برای دوربین یا دستگاه‌های تحت شبکه را هم فراهم کنید.

هر یک از پورت‌های این سوییچ قادر به فراهم کردن 15.4 وات انرژی است که برای یک سوییچ کاملاً مطلوب است.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-AFGM-82NS

درباره HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی بیشتر بدانیم:

HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی از قابلیت MDI/MDIX پشتیبانی می‌کنند تا کاربر بدون نیاز به نگرانی در مورد یکسان بودن نوع کابل‌ها، بتواند کابل‌ها را به سوییچ متصل کند و از اتصال سریع و آسان برخوردار شود.

برای تأمین انرژی این سوییچ کافی است با استفاده از کابل برق این محصول، آن را به پریز برق متصل کنید.

HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی دارای نشانگرهای LED است که وضعیت روشن یا خاموش بودن دستگاه و  انتقال یا عدم انتقال داده در پورت اترنت را نشان می‌دهد.

برای ایجاد بستر حرفه‌ای برای شبکه، نیاز به سوییچ دارید.

HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی را می‌توانید نوعی هاب در نظر بگیرید با این تفاوت که بسته‌های ارسالی به‌طورکلی از یک دستگاه به همه‌ی پورت‌ها ارسال می‌شود و همه‌ی دستگاه‌های دیگر هم این بسته‌ها را دریافت می‌کنند.

درصورتی که این عمل توسط سوییچ به نحوی انجام می‌گیرد که ارتباطی مستقیم بین پورت دستگاه مبدأ و مقصد برقرار می‌شود و بسته‌ها فقط به مقصد ارسال می‌شوند.

پس سوییچ‌ها را می‌توان هوشمند‌تر و کارآمدتر از هاب‌ها دانست.

از سوییچ‌ها همچنین برای اتصال چند کامپیوتر، دوربین تحت شبکه و چاپگر در شبکه‌های کامپیوتری می‌توان استفاده کرد.

به‌طور کلی سوییچ‌ها را می‌توان به دو دسته‌ی مدیریتی و غیر مدیریتی دسته‌بندی کرد.

سوییچ‌های مدیریتی قابلیت کانفیگ‌شدن و برنامه‌ریزی تنظیماتی خاص را در اختیار کاربر قرار می‌دهند

ولی سوییچ‌های غیرمدیریتی به‌طور خیلی ساده و بدون قابلیت برنامه‌ریزی عمل می‌کنند و به‌راحتی ارتباط بین دستگاه‌ها را فراهم می‌سازند.

از سوییچ‌های مدیریتی برای مصارف حرفه‌ای‌تر مدیریت و کنترل ترافیک مصرفی استفاده می‌شود.

اگر قصد تهیه سوییچ با امکان مدیریت پورت‌هایتان را دارید، HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی یکی از گزینه‌هایتان است. در ادامه بیشتر با این مدل آشنا می‌شویم.

طراحی و ساخت HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی:

HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی این مدل 10 پورت در اختیارتان قرار می‌دهد.

پورت‌های این مدل از قابلیت POE پشتیبانی می‌کنند.

این ویژگی برای افرادی که قصد اتصال دوربین نظارتی به سوییچ را دارند کارایی دارد.

کلمه POE مخفف عبارت Power over Ethernet است و نشان می‌دهد که این پورت‌ها امکان انتقال توان الکتریکی بر بستر کابل شبکه را دارا هستند.

این پورت‌ها به کابل‌های شبکه این قابلیت را می‌دهد که بتوانند همانند کابل‌های برق عمل کنند و توان موردنیاز وسیله را تأمین کنند.

به‌عنوان‌مثال اگر بخواهید یک دوربین نظارتی تحت شبکه را با یک کابل شبکه (بدون کابل‌کشی برق) در خارج ساختمان نصب و راه‌اندازی کنید نیازمند PoE هستید.

بنابراین، استفاده از این پورت‌ها برای نصب و اتصال دوربین مداربسته بسیار کاربردی خواهد بود.

2 پورت این سوییچ SFP است. SFP مخفف Small Form-factor Pluggable است.

با استفاده از این پورت می‌توانید سیگنال‌های الکتریکی سریالی را به سیگنال‌های نوری تبدیل کنید.

این تبدیل دوطرفه است و برعکس آن هم انجام می‌شود. SFP یک Transceiver کوچک است که بااتصال به پورت SFP سوئیچ شبکه ، امکان اتصال کابل‌های فیبر نوری را فراهم می‌آورد.

از دیگر نقاط قوت این محصول می‌توان به امکان پشتیبانی از VLAN اشاره کرد.

اگر از ادمین‌های شبکه باشید با ضرورت و کاربردهای فراوان این امکان آشنایی دارید؛ VLAN به شما این امکان را می‌دهد که به‌جای تهیه چندین سوییچ، با استفاده از یک سوییچ شبکه یک‌ لایه جدید برای بستر شبکه تعریف کنید و با اعمال فیلتر، تا حد زیادی در هزینه شبکه‌تان صرفه‌جویی کنید.

با استفاده از این امکان مدیریت کاربران شبکه آسان‌تر می‌شود و با محدودیت فیزیکی هم برای جای قرارگیری استفاده‌کنندگان از شبکه مواجه نخواهید بود.

HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی از انتقال کاملاً دوطرفه (Full Duplex) و نیمه دوطرفه (Half Duplex) هم پشتیبانی می‌کند.

انتقال Full Duplex به انتقال اطلاعاتی گفته می‌شود که در آن هر دو طرف می‌توانند به‌صورت هم‌زمان با هم صحبت کنند یا دیتا انتقال دهند.

از سوی دیگر انتقال اطلاعات Half Duplex هم انتقال اطلاعات دوطرفه را امکان‌پذیر می‌کند اما در این انتقال، تنها یک‌جهت در حال انتقال اطلاعات است و نمی‌توان از آن انتظار انتقال اطلاعات هم‌زمان به صورت رفت و برگشتی را داشت.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR-AFGM-82NS

HongRui Optical Technology

شرکت HRUI از شرکت‌های تولیدکننده ابزارآلات شبکه است.

دفتر اصلی این شرکت در شهر شانژن (Shenzhen) کشور چین واقع شده است.

تولیدات این شرکت را فیبرهای نوری حرفه‌ای، سویچ‌های PoE، و سویچ‌های فیبری و اترنتی صنعتی تشکیل می‌دهند.

این شرکت با داشتن مرکزی تحقیق و توسعه قوی، تولیدات خود را با نیازهای روز علاقه‌مندان به شبکه سازگار کرده است.

داشتن استاندارد ISO9001  نشان از قدرت این شرکت در مدیریت محصولات و خدمات است.

تعداد کارکنان بخش تحقیق و توسعه این شرکت برابر با 30 درصد از کل کارکنان آن است.

این شرکت با برندهای مشهوری مانند Broaco ،Microsemi ،Qualcomm, و Realtek همکاری نزدیکی دارد.

این برند با داشتن 4 خط تولید که در کارخانه‌ای با مساحت 3500 متر مربع واقع شده‌اند در تلاش است تا جای خود را در میان تولیدات کنندگان مطرح محصولات شبکه تثبیت کند.

جمع‌بندی

HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی را می‌توان یک سوییچ کامل دانست.

علاوه بر تمامی ویژگی‌های ذکرشده، این مدل از CLI پشتیبانی می‌کند. CLI مخفف command line management است.

این ویژگی به کاربر امکان تایپ دستورات را می‌دهد.شما می‌توانید با استفاده از این ویژگی با نرم‌افزار رایانه‌ای ارتباط برقرار کنید.

اگر شما دوربین نظارتی دارید و به دنبال سوییچ مدیریتی هستید شک نکنید این مدل یکی از بهترین گزینه‌هایتان است.

منبع: HRUI

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HR-AFGM-82NS سوییچ اچ آر یو آی”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت