درباره ندای سبز ایران ؟

درباره ندای سبز ایران   شرکت ندای سبز ایران در سال 1387 با شماره ملی ایران ۱۰۵۳۰۳۳۱۶۹۹ و ثبت ۲۱۱۱۳۶۹ با هدف ایجاد شبکه فراگیر ارایه و فروش کالا و خدمات در ایران به مدیریت مهندس امین درودچی و دکتر پرستو خردمند فعالیت خود را آغاز نمود. در این راستا با بیش از یک دهه تجربه وتقویت بخش های بازرگانی و فنی خود هر روز با افزودن بر کیفیت خدمات و گسترش شبکه توزیع مشتریان خود تلاش می کندقطره ای کوچک از دریای بیکران بازار تجارت الکترونیک در کشور باشد . ندای سبز با پیشینه خود در عرصه واردات وتولید نرم افزار و شبکه طرحهای بسیاری را در سطح کشور ، از مشاوره تا اجرا بر عهده داشته است . مهمترین هدف این شرکت اجرای اصولی اهداف خود با ارتقاء دادن دانش تیم فنی و بازرگانی خود از طریق تحقیق و بررسی شبکه های تولید ملی و تجارت جهانی در سطح وسیع می باشد .

مجوزهای فعالیت ندای سبز ایران :

فروشگاه آنلاین NSLink چیست؟

راه حلی امروزی‌تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

فروشگاه آنلاین ندای سبز مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالاهای مختلف به شمار می رود .که در گروههای مختلف در این مجموعه اینترنتی عرضه می شوند.فروشگاه آنلاین ندای سبز با تنوعی بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان ندای سبز می‏‏‌توانند با حق انتخابی بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ندای سبز  را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری ندای سبز ایران است.

همواره یکی از اولویت‌های ندای سبز ایران ، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ندای سبز ایران بسیار مهم است که کاربران  آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. ندای سبز ایران از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

فروشگاه آنلاین ندای سبز با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ندای سبز ایران محسوب می‌شود. ندای سبز ایران با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و ندای سبز ایران نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت ندای سبز و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در ندای سبز ایران بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت ندای سبز ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

لازم به ذکر است که ندای سبز ایران در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در شیراز نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.

ایمیل سازمانی ندای سبز ایران:  info@nslink.ir

کلیه حقوق این فروشگاه متعلق به ندای سبز ایران می باشد.

فروشگاه شیراز :

استان فارس – شهر شیراز – خیابان ملاصدرا . کوچه 2  . مجتمع کامپیوتر پارس . طبقه 5 . واحد 504

 تلفن تماس: 07191015009 

07136474718-28

دفتر پشتیبانی تهران بزرگ:

استان تهران – شهر تهران – بالاتر از بزرگمهر – مجتمع کامپیوتر پارسیان – طبقه همکف – واحد 107

تلفن تماس: 02191014993

(واحد اداری – پاسخگوی تلفنی )