ماژول میکروتیک XQ+31LC02D

گارانتی رسمی (درسا رایان - پارس ارتباط - ارمغان اشراق - الماس رایان - فرناد)

ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik

  • یک ماژول با کانکتور Dual LC UPC، سرعت انتقال دیتا 100 گیگ، فاصله 2 کیلومتر و سینگل مود

دانلود اپلیکیشن های میکروتیک ?


XQ+31LC02D

TA QSFP28 module for distances up to 2km in your 100 Gigabit setups. 1271, 1291, 1311, 1331 nm



برند: دسته‌بندی: شرکت گارانتی کننده: درسا رایانمدت زمان گارانتی: 18 ماه تعداد بازدید: 679 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : جمعه ۱۴۰۳-۴-۲۹ ساعت :۱۲:۳۵:۴۷

ناموجود

توجه فرمایید:

سیستم حسابداری و سایت ندای سبز ایران یکپارچه و کاملا آنلاین می باشد.

قیمت و موجودی های این فروشگاه همیشه بروز و لحظه ای می باشد. با خیال راحت خرید کنید



مشخصات فنی Specifications

Product code : XQ+31LC02D


Connector: Dual LC UPC


Data Rate: 100G


Distance: 2km


Format: QSFP28


Mode: SM


Wavelength: 1271nm, 1291nm, 1311nm, 1331nm


Suggested price: $229

ماژول میکروتیک XQ+31LC02D

ماژول میکروتیک XQ+31LC02D

ماژول میکروتیک XQ+31LC02D

ماژول میکروتیک XQ+31LC02D یکی از ماژول های 100 Gigabit کمپانی میکروتیک می باشد . کاربران می توانند ماژول میکروتیک XQ+31LC02D QSFP را برای فواصل تا 2 کیلومتر به تنظیمات CCR2216 یا CRS504 خود اضافه کنند و از سرعت واقعی و اطمینان نهایی لذت ببرند.

ماژول میکروتیک XQ+31LC02D:

ماژول میکروتیک XQ+31LC02D چهار کانال کاملا دوطرفه مستقل با پهنای باند حداکثر 25 گیگابیت بر ثانیه در هر کانال و پهنای باند مجموع 100 گیگابیت در ثانیه را ارائه می دهد. همچنین ماژول میکروتیک XQ+31LC02D دارای عملکردهای تشخیص دیجیتال داخلی از جمله نظارت بر توان نوری است و در محیط های تا 70 درجه سانتیگراد عملکرد خوبی دارد. ماژول میکروتیک XQ+31LC02D برای پاسخگویی به سخت ترین شرایط از جمله دما، رطوبت و تداخل EMI طراحی شده است، بنابراین ما قطعاً توصیه می کنیم استفاده از ماژول میکروتیک XQ+31LC02D به عنوان یک راه حل قابل اعتماد برای تمام دستگاه های 100 گیگابیت بر ثانیه QSFP28 شما است.


The MikroTik 100 Gigabit product line keeps growing! Add this QSFP module for distances up to 2km to your CCR2216 or CRS504 setups and enjoy real speed and ultimate reliability. This optical module offers four independent full-duplex channels with up to 25 Gbps per channel bandwidth and an aggregate bandwidth of 100 Gbps. The module has built-in digital diagnostic functions, including optical power monitoring, and will perform well in environments up to 70° C. It has been designed to meet the harshest conditions, including temperature, humidity, and EMI interference, so we definitely recommend this as a reliable solution for all your 100 Gbps QSFP28 devices

منبع: میکروتیک MikroTik

کانکتور

Dual LC UPC

سرعت انتقال دیتا

100G

نوع کانکتور

سینگل مود

                 بروشور - Brochure 


 

            لیست سازگاری فیبر -SFP compatibility list


 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول میکروتیک XQ+31LC02D”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت