ماژول میکروتیک S-4554LC80D

گارانتی رسمی (درسا رایان - پارس ارتباط - ارمغان اشراق - الماس رایان - فرناد)

ماژول فیبر نوری میکروتیک Mikrotik

  • یک ماژول با کانکتور Single LC UPC، سرعت انتقال دیتا 1.25 گیگ، فاصله 80 کیلومتر و سینگل مود

دانلود اپلیکیشن های میکروتیک ?


S-4554LC80D

Pair of SFP 1.25G module for 80km links with Single LC-connectors



برند: دسته‌بندی: شرکت گارانتی کننده: درسا رایانمدت زمان گارانتی: 18 ماه تعداد بازدید: 685 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : چهارشنبه ۱۴۰۳-۴-۲۰ ساعت :۱۴:۰۴:۳۹

ناموجود

توجه فرمایید:

سیستم حسابداری و سایت ندای سبز ایران یکپارچه و کاملا آنلاین می باشد.

قیمت و موجودی های این فروشگاه همیشه بروز و لحظه ای می باشد. با خیال راحت خرید کنید



مشخصات فنی Specifications

Product code: S-4554LC80D


Connector: Single LC UPC


Data Rate: 1.25G


Distance: 80km


Format: SFP


Mode: SM


Tested ambient temperature: -40 to +85C


Wavelength: 1490nm / 1550nm


Suggested price: $89

ماژول میکروتیک S-4554LC80D

ماژول میکروتیک S-4554LC80D

ماژول میکروتیک S-4554LC80D یک جفت ماژول فیبر نوری صنعتی با قابلیت کار در دمای محیطی 40- الی 85+ درجه سانتیگراد از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند.

ماژول میکروتیک S-4554LC80D برای اتصال به انواع محفظه SFP با سرعت 1.25G و طول موج T1490nM / R1550nM آماده شده است و دارای یک کانکتور LC UPS و به صورت سینگل مد (Single Mode) عمل میکند . همچنین ماژول میکروتیک S-4554LC80D قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 80 کیلومتر را داراست .

ماژول میکروتیک S-4554LC80D برای اتصال به انواع محفظه SFP با سرعت 1.25G و طول موج T1550nM / R1490nM آماده شده است و دارای یک کانکتور LC UPS و به صورت سینگل مد (Single Mode) عمل میکند . همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 80 کیلومتر را داراست .

با توجه به آزمایشات انجام شده توسط کمپانی میکروتیک ماژول میکروتیک S-4554LC80D سازگار با محصولات (برای مشاهده محصولات سازگار کلیک نمائید) میباشند . همچنین ماژول میکروتیک S-4554LC80D از قابلیت DDM پشتیبانی مینماید و با سایر دستگاههای دارای محفظه SFP و +SFP غیر از محصولات کمپانی میکروتیک نیز سازگار میباشد.

کانکتور LC UPC
حداکثر سرعت پشتیبانی شده 1.25G
حداکثر فاصله پشتیبانی شده 80 کیلومتر
سازگار با محفظه SFP و +SFP
نوع ماژول سینگل مد SM
دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 40- الی 85+ درجه سانتیگراد


A pair of industrial temperature grade (-40°C to +85°C) modules for 80km links, includes one S-45LC80D and one S-54LC80D

SFP module S-45LC80D: 1.25G, SM, 80km, T1490nm/R1550nm, LC-connector, DDM

SFP module S-54LC80D: 1.25G, SM, 80km, T1550nm/R1490nm, LC-connector, DDM

Compatible with all MikroTik products, that have SFP or SFP+ cages

 

منبع: میکروتیک MikroTik

کانکتور

فیبر

سرعت انتقال دیتا

1.25G

نوع کانکتور

سینگل مود

                 بروشور - Brochure 


 

            لیست سازگاری فیبر -SFP compatibility list


 

            اعلامیه و انطباق -Declaration of conformity


 

            اعلامیه و انطباق -Declaration of conformity


 

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول میکروتیک S-4554LC80D”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت