HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی

8 پورت 1000 | Uplink-1000Mbps | ظرفیت 20Gbps

نوع سوییچ : غیر مدیریتی POE
تعداد پورت : 8 پورت
سرعت پورت : 10/100/1000 مگابیت
پورت Uplink : دارد


HR901-AFG-82NS

Switch type: Unmanaged POE / Number of ports: 8 ports / Port speed: 10/100/1000 Mbps / Uplink port: Yes



برند: دسته‌بندی‌ها: , گارانتی محصول: رسام تجارت راشمدت زمان گارانتی: 30 ماه (وارانتی بی قید و شرط) تعداد بازدید: 1,603 بازدید
تاریخ بروزرسانی سایت : جمعه ۱۴۰۳-۴-۲۹ ساعت :۱۲:۳۵:۴۷
تماس با پشتیبانی

ناموجود

توجه فرمایید:

سیستم حسابداری و سایت ندای سبز ایران یکپارچه و کاملا آنلاین می باشد.

قیمت و موجودی های این فروشگاه همیشه بروز و لحظه ای می باشد. با خیال راحت خرید کنید



جزییات فنی – Technical Details

Model Number: HR901-AFG-82NS


Description HR901-AFG-82NS – توضیحات


Switch type: Non-Management POE

Number of network ports: 8 ports

Network port speed: 10/100/1000 Mbps

number of UPLink ports: 2

UPLink type: SFP port

Uplink speed: 10/100/1000 Mbps

Switch capacity: 20Gbps

Network protocols: IEEE802.3 (Original Ethernet) / IEEE802.3ab (1000BASE-T) / IEEE802.3u (100BASE-TX، 100BASE-FX) / IEEE802.3x (Flow control) / IEEE802.3z (1000BASE-X)

Switch modes: Extend, Vlan, Default

Optical fiber: Single mode: 125/8, 125/8.7, 125/9, 125/10 nm / Multimode: 125/50, 125/62.5, 140/100 nm

Total output power: 120 watts

input voltage: 100-240 volts

Output voltage: 52 volts, 2.3 amps

POE capability: Yes

Can be installed in a rack: Yes

LED indicator: Yes

HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی

HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی از سری محصولات شرکت «اچ آر یو آی» (HRUI) است، این سوییچ 8 پورت از سرعت 10/100/1000Mbps پشتیبانی می‌کنند.

اما این پایان کار نیست؛ 2 پورت از نوع SFP هم در این محصول به کار گرفته شده‌اند که با سرعت 1000Mbps کارایی و سرعت بسیار زیادی دارند.

HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی

درباره HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی بیشتر بدانیم:

به جهت شناسایی کابل ها می توانید ارتباط با سایر سوئیچ ها را در پورت های اپ لینک در نظر بگیرید و ورودی از یک سوئیچ و یا خروجی از یک سوئیچ دیگر را از این طریق راحت شناسایی کنید.

پورت‌های 1000M امکان انتقال سریع اطلاعات تا سرعت 1 گیگابیت بر ثانیه را فراهم می‌کنند و تمامی پورت‌های این محصول قابلیت پشتیبانی از PoE را دارند.

HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی از قابلیت MDI/MDIX پشتیبانی می‌کنند تا کاربر بدون نیاز به نگرانی در مورد یکسان بودن نوع کابل‌ها، بتواند کابل‌ها را به سویچ متصل کند و از اتصال سریع و آسان برخوردار شود.

برای تأمین انرژی HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی کافی است با استفاده از کابل برق این محصول، آن را به پریز برق متصل کنید که دوشاخه این کابل هم با پریز برق ایران سازگار است.

پشتیبانی از پهنای باند 20 گیگابیت بر ثانیه از ویژگی‌های HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی خاص شرکت اچ آر یو آی است. این سوییچ از این ظرفیت بدون بلاک کردن پشتیبانی می‌کند.

میانگین زمان بین خرابی که به‌اختصار MTBF خوانده می‌شود نشان از دوام و کارایی دستگاه الکترونیکی دارد.

این میزان برای HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی برابر با 100.000ساعت است که میزان مطلوبی به‌حساب می‌آید.

HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی دارای نشانگرهای LED است که وضعیت روشن/خاموش بودن دستگاه و اتصال و وضعیت کار PoE در هر پورت را نشان می‌دهد.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR901-AFG-82NS-150

HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی دارای کلیدی به نام Extend است که می‌توان با فعال‌سازی آن، اطلاعات را تا مسافت 250 متر با کابل شبکه Cat6 انتقال داد.

HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی دارای قابلیت POE است که باعث می‌شود بتوانید بدون نیاز به آداپتور و فقط با استفاده از کابل LAN توان موردنیاز برای دوربین یا دستگاه‌های تحت شبکه که از قابلیت Poe پشتیبانی می کنند را هم فراهم آورید.

نوع سوییچ

غیر مدیریتی POE

تعداد پورت شبکه

8 پورت

سرعت پورت شبکه

گیگ

ظرفیت سوییچ

20Gbps

پروتکل های شبکه

IEEE802.3 (Original Ethernet)
IEEE802.3ab (1000BASE-T)
IEEE802.3u (100BASE-TX، 100BASE-FX)
IEEE802.3x (Flow control)
IEEE802.3z (1000BASE-X)

حالت های سوییچ

Extend, Vlan, Default

فیبر نوری

سینگل مود: ۸/۱۲۵، ۸.۷/۱۲۵، ۹/۱۲۵، ۱۰/۱۲۵ نانومتر
مولتی مود: ۵۰/۱۲۵، ۶۲.۵/۱۲۵، ۱۰۰/۱۴۰ نانومتر

توان خروجی کلی

120 وات

ولتاژ ورودی

100-240 ولت

ولتاژ خروجی

52 ولت، 2.3 آمپر

پشتیبانی از POE

POE دارد

قابلیت نصب در رک

دارد

نشانگر LED

دارد

راهنمای کاربری - User Manual 

 


دریافت کاتالوگ محصول: 10-Port Gigabit Intelligent PoE Switch—HR901-AFG-82NS

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “HR901-AFG-82NS سوییچ اچ آر یو آی”
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت