ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

SFP (mini-GBIC) transceiver module | سرعت انتقال داده 1gbps |کانکتورLC/PC دوگانه (Dual LC/PC connector) |

SFP (mini-GBIC) transceiver module | سرعت انتقال داده 1gbps |کانکتورLC/PC دوگانه (Dual LC/PC connector)

تماس فوری


برند: این کالا در حال حاضر در انبار موجود می باشد و پس از ثبت سفارش در روز بعد در مکان فروشگاه بصورت حضوری یا ارسال به باربری تحویل مشتری عزیز می گردد گارانتی محصول: 30ماه وارانتی تعویض بدون قید و شرطشرکت: رسام تجارت راش (14008387919)
تاریخ بروزرسانی سایت : یکشنبه ۱۴۰۱-۵-۱۶ ساعت :۲۲:۵۶:۱۰
تماس با پشتیبانی

۳۲۵,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

هر امر و سوالی داشته باشید همین الان در واتس آپ پیام دهید: درخدمتم
توجه فرمایید :

کلیه قیمت و موجودی های فروشگاه سریک بروز می باشد . با خیال راحت خرید کنید

  • پرداخت آنلاین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • اصالت کالاها
  • تحویل سریع


ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

ماژول یک سخت‌افزار است که به سایر سخت‌افزار‌ها کمک می‌کند تا بدون پرداخت هزینه بیشتر بتواند کارایی بسیار بالاتری را از خود به نمایش بگذارد.

در واقع می‌توان گفت ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD  یک کمک‌ دهنده خوب در تجهیزات شبکه است که با تمام تجهیزات سیسکو سازگار است.

از آنجا که ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD یک ماژول SFP است در نوع 1000Base-SX می‌تواند به عنوان یک فیبر نوری مالتی مود نیز استفاده گردد.

در حقیقت کاربرد ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD بسیار فراتر از آن چیزی است که در ابتدا تصور می‌شود.

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD  با استاندار IEEE 802.3z 1000BASE-LX توانایی ارسال و دریافت اطلاعات را در حد بالایی خواهد داشت.

به عنوان مثال روی کابل فیبر نوری مالتی مود ماژول GLC-SX-MMD می‌تواند نوع 50 میکرون تا 550 متر را به خود اختصاص دهد.

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

این ماژول در راستای یک طول موج به مقدار 850nm می‌تواند کار خود را انجام داده و از یک تکنولوژی پرکاربرد به نام تکنولوژی DOM نیز پشتیبانی نماید.

جالب است بدانید که در ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD کانکتوری تعبیه شده است که می‌تواند به یک کابل شبکه نیز متصل شود.

از آنجا که کانکتور این ماژول از نوع LC / PC تعریف شده است می‌توان دو نوع کابل شبکه را هم‌زمان به آن متصل کرد و از قابلیت افزایشی ماژول بهره برد، دوتایی بودن کانکتور اتصالی کار شبکه را در زمان اتصال با سایر سخت‌افزار‌ها آسان نموده است.

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD با استاندارد IEEE 802.3z 1000BASE-SX سازگار می باشد.

این ماژول ها بر روی لینک های فیبری چند حالته multimode) 50 میکرومتری تا حداکثر 550 متر و بر روی (FDDI (Fiber Distributed Data Interface فیبری چند حالته 62.5 میکرومتر تا حداکثر 220 متر کار می کند.

این ماژول می تواند با کابل فیبر نوری چند حالته 50 میکرومتری laser-optimized تا حداکثر یک کیلومتر را پشتیبانی کند.

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD دارای طول موج 850 نانومتر، پشتیبانی از DOM و محدوده دمای عملیاتی گسترده و کانکتور دوگانه LC/PC می باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD  یک مبدل رابط گیگابیت (SFP (Small Form-Factor Pluggable پیشرو در صنعت می باشد که سوئیچ ها و روترها را در شبکه پیوند می دهد.

دستگاه ورودی/خروجی (input/output) با قابلیت جا به جایی در حین کار (hot-swappable) به یک اسلات یا پورت گیگابیت اترنت (Gigabit Ethernet) متصل می شود.

از مدل های نوری و مسی ماژول ها می توان در طیف گسترده ای از محصولات سیسکو استفاده کرد و بر اساس پورت پایه می توانند در ترکیب های 1000BASE-T ،1000BASE-SX ،1000BASE-LX/LH ،1000BASE-EX ،1000BASE-ZX یا 1000BASE-BX10-D/U استفاده شوند.

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

ویژگی ها و مزایای ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

  • قابلیت جابه جایی در حین کار (Hot swappable) برای حداکثر کردن زمان کارکرد و آسان کردن سرویس دهی (serviceability)

  • انعطاف پذیری انتخاب رسانه ها و رابط کاربری بر اساس port-by-port

  • طراحی قدرتمند برای افزایش قابلیت اطمینان

  • پشتیبانی از قابلیت مانیتورینگ نوری دیجیتال Digital Optical Monitoring (DOM)

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

مشخصات ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

کد محصول

GLC-SX-MM

Connector Type

LC multi-mode

Cabling Type

Ethernet 1000Base-SX

Compliant Standards

IEEE 802.3z

Connectivity Technology

Wired

Data Link Protocol

Gigabit Ethernet

Data Transfer Rate

1 Gbps

ویژگی ها

Full duplex capability , Hot swap module replacement

Form Factor

Plug-in module

Max Transfer Distanc

1800 ft

Optical Wave Length

850 nm

Networking Type

SFP (mini-GBIC) transceiver module

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

شرکت سازنده: CISCO

نوع فیبر: MMF

نوع ماژول: SFP (mini-GBIC) transceiver module

برد ماژول: 550M

سرعت انتقال داده ها: Gbps 1

طول موج: 850nm

 

نوع ماژول

SFP (mini-GBIC) transceiver module

سرعت انتقال داده‌ها

1 Gbps

Cabling Type

Ethernet 1000Base-SX

کانکتور

LC/PC دوگانه (Dual LC/PC connector)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقاط قوت

نقاط ضعف

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
ماژول فیبر نوری سیسکو Cisco GLC-SX-MMD

۳۲۵,۰۰۰ تومان

موجود در انبار