سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L

48 پورت 1000 | دو پورت SFP+ ده گیگابیتی | لایه 2 |ظرفیت سویچ 216Gbps
مشخصات فنی:
    تماس فوری


    برند: این کالا در حال حاضر در انبار موجود می باشد و پس از ثبت سفارش در روز بعد در مکان فروشگاه بصورت حضوری یا ارسال به باربری تحویل مشتری عزیز می گردد گارانتی محصول: یک ساله ندای سبز ایرانوضعیت محصول: بازسازی شده Refurbished
    تاریخ بروزرسانی سایت : شنبه ۱۴۰۱-۹-۱۲ ساعت :۲۲:۵۷:۴۷
    تماس با پشتیبانی

    ۵۵,۸۱۷,۰۰۰ تومان

    موجود در انبار

    🖨️دریافت کاتالوگ محصول: ws-c2960x-48lpd-l-datasheet🖱️ 

    • پرداخت آنلاین
    • پشتیبانی ۲۴ ساعته
    • اصالت کالاها
    • تحویل سریع


    سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L

    بازسازی شده + کارتن نو + گوشواره نو + دارای بسته بندی کاملا نو

    (دسته دوم Refurbished)

    از جمله سوییچ های سری 2960 است که یک سوییچ stackable لایه 2 با سیستم عامل LAN Base می باشد.

    سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L شامل 48 پورت 10/100/1000 اترنت با قابلیت +POE و 2 رابط 10G SFP+ uplink می باشد که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد.

    سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L ظرفیتی برای استک فراهم می کند که از 8 سوییچ پشتیبانی می کند و با همان سوئیچ های سری 2960X در یک استک قرار می گیرند.

    همچنین این سری از سوییچ های شبکه می توانند تا حداکثر 4 سوییچ را با سوییچ های 2960S با سیستم عامل LAN Base در یک استک جمع کنند.

    نگاهی به پنل جلویی سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L

    سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L
    پنل جلو سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L

    1. دکمه Mode
    2. LEDهای سوئیچ
    3. پورت (کنسول) USB mini-Type B
    4. پورت های USB Type A
    5. پورت کنسول RJ-45
    6. پورت مدیریت اترنت
    7. 48 پورت 10/100/1000
    8. 2 پورت های ماژول +10G SPF

    LEDهای این سوئیچ شامل SYST ،STAT ،SPEED ،RPS ،MAST ،POE و STACK است.

    نگاهی به پنل پشتی سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L

    سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L

    پنل پشت سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L

    1. پوشش و اسلات ماژول FlexStack-Plus
    2. محفظه فن
    3. کانکتور RPS
    4. کانکتور AC power

    ویژگی های برجسته سوئیچ های سری 2960X و 2960XR سیسکو:

    • دارای 24 یا 48 پورت اترنت Gigabit با سرعت خطی (line-rate) در عملکرد انتقال
    • 4 uplinks فیبر نوری گیگابیت اترنت ثابت Small Form-Factor Pluggable) SFP) یا 2 عدد 10G SFP+ uplinks
    • قابلیت پشتیبانی از +PoE ( توان قدرتی تا 740W و PoE دائمی)
    • دارای سیستم عامل های LAN Base ،LAN Lite و IP Lite هستند.
    • مدیریت دستگاه با استفاده از Web UI، دسترسی over-the-air از طریق بلوتوث، Command-Line Interface (CLI) ،(Simple Network Management Protocol) SNMP و  پورت کنسول دسترسی RJ-45 یا USB
    • مدیریت شبکه با Cisco Prime ،Cisco Network Plug and Play و Cisco DNA Center
    • Stacking با FlexStack-Plus و FlexStack-Extended
    • ویژگی های لایه 3 با دسترسی مسیریابی Open Shortest Path First) OSPF)، مسیریابی استاتیک و پروتکل Routing Information) RIP)
    • نمایش نام دامنه سیستم به عنوان یک منبع معتبر Name System as an Authoritative Source) DNS-AS) و جریان شبکه ی (NetFlow) کامل (انعطاف پذیر)
    • برخورداری از امنیت با استاندارد 802.1X، تحلیلگر پورت سریال (SPAN) و Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard
    • قابلیت اطمینان با (میانگین زمان متوسط ​​بین شکست) MTBF
    • قابلیت انعطاف پذیری با دو تا منبع تغذیه قابل تعویض اختیاری

    منبع: cisco

    پورت شبکه 10/100/1000-POE

    48

    پورت SFP فیبرنوری

    2 x 10G SFP+

    ظرفیت سوئیچینگ

    216Gbps

    توان عملیاتی

    130.9Mpps

    توان کلی خروجی برق POE

    370W

    لایسنس

    Layer 2 Switching

    استاندارد های POE

    IEEE802.3af (15.4W), IEEE802.3at (30W)

    پورت کنسول

    USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)

    ورودی برق

    Voltage: AC 100-240 V

    متعلقات همراه محصول

    دستگاه, دفترچه راهنما, گوشواره نصب در رک

    گارانتی

    گارانتی 12 ماهه ندای سبز ایران GWNS.ir

    نقد و بررسی‌ها

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نقاط قوت

    نقاط ضعف

    مدل سوییچ WS-C2960X-48LPD-L
    تعداد پورتهای 10/100/1000 48 پورت
    نوع IOS سوییچ LAN Base
    حداکثر توان خروجی هر پورت Maximum number of PoE+ (IEEE 802.3at) ports*:12 ports up to 30W
    Maximum number of PoE (IEEE 802.3af) ports*:24 ports up to 15.4W
    Available PoE power:370W
    قابلیت stack FlexStack-Plus and FlexStack-Extended capability:دارد
    Stack bandwidth:40G
    Stack limit:8
    ابعاد (H x D x W) 4.5x 36.8 x 44.5
    وزن 6
    Flash memory 128MB for LAN Base & IP Lite SKUs, 64 MB for LAN Lite SKUs
    DRAM 512MB for LAN Base and 256 MB for LAN Lite
    CPU APM86392 600MHz dual core
    نوع پورت کنسول Network management interface:10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)
    Console ports:USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)
    Storage interface USB (Type-A) for external flash storage
    Forwarding bandwidth 108Gbps
    Switching bandwidth* 216Gbps
    تعداد VLAN قابل پشتیبانی Maximum active VLANs:1023
    VLAN IDs available:4096
    Maximum transmission unit (MTU)-L3 packet 9198bytes2
    Jumbo frame – Ethernet frame 100to 240 VAC
    منبع تغذیه Voltage (auto ranging):100 to 240 VAC
    Current:5A-2A
    Frequency 50to 60 Hz
    دما -5ºC to 45ºC
    altitude Operating: up to 3000
    Storage:up to 4000
    میزان مقاومت در برابر رطوبت 10%to 95%
    Management ●  CICSO-TCP-MIB 0
    ●  CISCO-UDLDP-MIB
    ●  CISCO-VLAN-IFTABLE
    ●  RELATIONSHIP-MIB
    ●  CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB
    ●  CISCO-VTP-MIB
    ●  ENTITY-MIB
    ●  ETHERLIKE-MIB
    ●  IEEE8021-PAE-MIB
    ●  IEEE8023-LAG-MIB
    ●  IF-MIB
    ●  INET-ADDRESS-MIB
    ●  OLD-CISCO-CHASSIS-MIB
    ●  OLD-CISCO-FLASH-MIB
    ●  OLD-CISCO-INTERFACES-MIB
    ●  OLD-CISCO-IP-MIB
    ●  OLD-CISCO-SYS-MIB
    ●  OLD-CISCO-TCP-MIB
    ●  OLD-CISCO-TS-MIB
    ●  RFC1213-MIB
    ●  RMON-MIB
    ●  RMON2-MIB
    ●  SNMP-FRAMEWORK-MIB
    ●  SNMP-MPD-MIB
    ●  SNMP-NOTIFICATION-MIB
    ●  SNMP-TARGET-MIB
    ●  SNMPv2-MIB
    ●  TCP-MIB
    ●  UDP-MIB
    ●  ePM MIB
    ●  CISCO-FLEXSTACK-PLUS-MIB (2960-X)
    Standards ●  IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
    ●  IEEE 802.1p CoS Prioritization
    ●  IEEE 802.1Q VLAN
    ●  IEEE 802.1s
    ●  IEEE 802.1w
    ●  IEEE 802.1X
    ●  IEEE 802.1ab (LLDP)
    ●  IEEE 802.3ad
    ●  IEEE 802.3af and IEEE 802.3at
    ●  IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
    ●  IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
    ●  IEEE 802.3 10BASE-T
    ●  IEEE 802.3u 100BASE-TX
    ●  IEEE 802.3ab 1000BASE-T
    ●  IEEE 802.3z 1000BASE-X
    ●  RMON I and II standards
    ●  SNMP v1, v2c, and v3
    ●  IEEE 802.3az
    ●  IEEE 802.3ae 10Gigabit Ethernet
    ●  IEEE 802.1ax
    RFC compliance 0 ●  RFC 768 – UDP
    ●  RFC 783 – TFTP
    ●  RFC 791 – IP
    ●  RFC 792 – ICMP
    ●  RFC 793 – TCP
    ●  RFC 826 – ARP
    ●  RFC 854 – Telnet
    ●  RFC 951 – Bootstrap Protocol (BOOTP)
    ●  RFC 959 – FTP
    ●  RFC 1112 – IP Multicast and IGMP
    ●  RFC 1157 – SNMP v1
    ●  RFC 1166 – IP Addresses
    ●  RFC 1256 – Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery
    ●  RFC 1305 – NTP
    ●  RFC 1492 – TACACS+
    ●  RFC 1493 – Bridge MIB
    ●  RFC 1542 – BOOTP extensions
    ●  RFC 1643 – Ethernet Interface MIB
    ●  RFC 1757 – RMON
    ●  RFC 1901 – SNMP v2C
    ●  RFC 1902-1907 – SNMP v2
    ●  RFC 1981 – Maximum Transmission Unit (MTU) Path Discovery IPv6
    ●  FRC 2068 – HTTP
    ●  RFC 2131 – DHCP
    ●  RFC 2138 – RADIUS
    ●  RFC 2233 – IF MIB v3
    ●  RFC 2373 – IPv6 Aggregatable Addrs
    ●  RFC 2460 – IPv6
    ●  RFC 2461 – IPv6 Neighbor Discovery
    ●  RFC 2462 – IPv6 Autoconfiguration
    ●  RFC 2463 – ICMP IPv6
    ●  RFC 2474 – Differentiated Services (DiffServ) Precedence
    ●  RFC 2597 – Assured Forwarding
    ●  RFC 2598 – Expedited Forwarding
    ●  RFC 2571 – SNMP Management
    ●  RFC 2865 – RADIUS
    ●  RFC 3046 – DHCP Relay Agent Information Option
    ●  RFC 3376 – IGMP v3
    ●  RFC 3580 – 802.1X RADIUS
    پورت SFP دارد
    تعداد پورت SFP 2
    سبد خرید

    هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

    ورود به سایت
    سوییچ سیسکو WS-C2960X-48LPD-L

    ۵۵,۸۱۷,۰۰۰ تومان

    موجود در انبار