سوییچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

24 پورت 1000 |(Gig & SFP)پورت  GE uplinks &*2 x 10 Gigabit SFP |لایه 2 |ظرفیت سوییچ 216-Gbps| وات 370 POE

24 پورت 1000 |(Gig & SFP)پورت GE uplinks &*2 x 10 Gigabit SFP |لایه 2 |ظرفیت سوییچ 216-Gbps| وات 370 POE

تماس فوری

برند: این کالا در حال حاضر در انبار موجود می باشد و پس از ثبت سفارش در روز بعد در مکان فروشگاه بصورت حضوری یا ارسال به باربری تحویل مشتری عزیز می گردد گارانتی محصول: یک ساله ندای سبز ایرانوضعیت محصول: بازسازی شده Refurbished
تاریخ بروزرسانی سایت : چهارشنبه ۱۴۰۱-۵-۲۶ ساعت :۰۹:۰۴:۳۳
تماس با پشتیبانی

۴۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

توجه فرمایید :

کلیه قیمت و موجودی های فروشگاه سریک بروز می باشد . با خیال راحت خرید کنید

  • پرداخت آنلاین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • اصالت کالاها
  • تحویل سریع

سوییچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

بازسازی شده + کارتن نو + گوشواره نو + داری بسته بندی کاملا نو

(دسته دوم Refurbished)

مشخصات و اطلاعات سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L:

سوییچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L، از جمله سوئیچ های سری 2960X است و به‌ عنوان سوئیچ‌های شبکه لایه 2 مورد استفاده قرار می‌گیرد و در بازار تجهیرات شبکه به فروش می رسد.

از ویژگی‌های این دستگاه سرعت بالا در انتقال داده و کارایی بالا می باشد. همچنین این دستگاه برای گسترش شبکه‌های داخلی مناسب می‌باشد.

این سوییچ شبکه برای شبکه های بزرگ سازمانی، شعب ادارات و کسب و کارهایی که دارای شبکه بزرگ هستند، مناسب می باشد.

سوییچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

ویژگی های کلی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L:

  • با خریدسوئیچ 48 پورت سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

     از 48 پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000 با قابلیت +PoE بهره مند می شویم.

  • دارای قابلیت (+Power Over Ethernet Plus(POE (نکته: به خاطر داشتن پاور 740W، به خوبی می‌ توانیم برق 24 پورت را بدین گونه مدیریت کنیم که برای هر یک از این 24 پورت به اندازه 30W برق AC فراهم کنیم (+POE) و یا برای 48 پورت، به ازای هر پورت به اندازه 15.4W برق AC تأمین کنیم (POE)

  • دارای 2 عدد اسلات ماژول 10 گیگ +SFP در قسمت Uplink

  • بهرمندی از پورت USB در کنار پورت کنسول جهت مدیریت دستگاه و انتقال فایل

  • دارای قابلیت Cisco FlexStack-Plus Stacking جهت اتصال 8 سوئیچ سری 2960X یا 4 سوئیچ از بقیه سری های 2960

  • پشتیبانی از سیستم عامل Image IOS LAN Base

  • پشتیبانی از VLAN ،IPv6 ،DCHP ،ARP و همچنین IGMP Snooping ،Rapid Spanning Tree Protocol(RSTP) ،Multi Spa ،Auto negotiation ،Power Over Ethernet (POE) Intrusion Detection System (IDS) ،Auto uplink

سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

-قابلیت (+Power over Ethernet-Plus (POE در سوئیچ های سری 2960X سیسکو:

Power over Ethernet یا POE با استاندارد IEEE 802.3af، وظیفه ارسال پاور بر روی کابل اترنت را بر عهده دارد.

در صورتی که سازمان یا شرکت شما دارای سوئیچ با قابلیت POE باشد، می‌‌توانید برق دستگاه‌هایی چون IP Phone، آنتن وایرلس و یا دوربین‌‌های مدار بسته IP را از این طریق تأمین کنید.

از مزایای آن می‌توان به جلوگیری از خاموشی دستگاه‌هایی اشاره کرد که برق آن از طریق  POE سیسکو تأمین می‌شود و در مواقع قطعی برق هم دستگاه‌های شما خاموش نمی‌‌شوند.

در POE از بین چهار زوج سیم موجود در کابل اترنت، دو زوج برای انتقال برق و دو زوج دیگر برای انتقال اطلاعات استفاده می‌شوند که این روش به دلیل تفکیک بستر انتقال برق و اطلاعات از یکدیگر، می‌تواند عیب‌یابی را برای شما راحت‌تر کند.

اما در +POE از هر چهار زوج سیم هم برای انتقال برق و هم برای انتقال اطلاعات به صورت همزمان استفاده می‌‌شود.

سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

تفاوت اصلی POE و +POE در میزان ارائه توانایی برای دستگاه مصرف کننده می باشد و همانطور که در بالا به آن اشاره شد میزان توانایی که +POE می‌تواند برای دستگاه‌های مصرف کننده فراهم کند برابر 30W است در حالی‌که این توان در POE برابر 15.4W است و از دیگر ویژگی‌های استاندارد (+IEEE 802.3at (POE می‌توان به کاهش مصرف انرژی و کنترل هوشمند برق و کاهش 50% مصرف آن اشاره نمود.

نگاهی به پنل جلویی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L:

 

  1. دکمه Mode

  2. LEDهای سوئیچ

  3. پورت (کنسول) USB mini-Type B

  4. دو عدد پورت USB Type A

  5. پورت مدیریت (Management) اترنت

  6. پورت کنسول RJ-45

  7. MGMT LED

  8. LED کنسول

  9. 48 پورت 10/100/1000

  10. 2 اسلات ماژول +10G) SFP)

سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

سوییچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

نگاهی به پنل پشتی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L:

  1. پوشش محافظ ماژول اسلات FlexStack-Plus

  2. محفظه فن

  3. کانکتور RPS

  4. کانکتور AC Power

سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

لوازم جانبی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L:

Description

Models

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module

C2960X-STACK

Cisco FlexStack Stacking Cables

CAB-STK-E-0.5M

Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

GLC-LH-SMD

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

GLC-SX-MMD

Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

CAB-CONSOLE-RJ45

Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

CAB-CONSOLE-USB

سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

مقایسه سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960X-48FPD-L با موارد مشابه:

سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

اگر قصد خرید چنین دستگاهی با همین مشخصات و امکانات، با قیمتی ارزان‌تر را دارید، سوئیچ WS-C2960S-48FPD-L می‌تواند انتخاب خوبی باشد. تنها تفاوت اصلی این محصول در ظرفیت سوئیچ است که مقدار آن 176Gbps است.

سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48LPS-L  هم می‌تواند گزینه‌ی خوبی برای انتخاب باشد با این تفاوت که Power این محصول از قدرت کمتری برخوردار است و توان آن 370W است. بنابراین اگر دستگاه دارای پاور 370W باشد، در توان برقی که +POE/POE برای هر پورت سوئیچ ارائه می‌دهد نیز تاثیر گذار است و تعداد پورت‌های کمتری از نظر تأمین برق AC پشتیبانی می‌‎شود.

 

Quick Specs

Table 1 shows the Quick Specs.

Product Code WS-C2960X-48FPD-L
Enclosure Type Rack-mountable – 1U
Feature Set LAN Base
Uplink Interfaces 2 x 10G SFP+
Ports 48 x 10/100/1000 Ethernet Gigabit ports
Available PoE Power 740W
Maximum stacking number 8
Stack bandwidth 80G
Forwarding Performance 107.1Mpps
Switching Bandwidth 216Gbps
RAM 512 MB
Flash Memory 128 MB
Dimensions 44.5 cm x 36.8 cm x 4.5 cm
Package Weight 10.65 Kg

Product Details

Figure 1 shows the front panel of the Cisco Catalyst 2960X-48FPD-L switch.

WS-C2960X-48FPD-L Front Panel

Note:

① Ethernet management port  ② Mode button  ③ Switch LEDs  ④ USB mini-Type B (console) port  ⑤ USB Type A ports

⑥ SFP+ module ports  ⑦  48 x 10/100/1000 ports  ⑧ CONSOLE LED  ⑨ MGMT LED  ⑩ RJ-45 console port

·The Switch LEDs include SYST, STAT, SPEED, RPS, MAST, POE and STACK LEDs.

·Power over Ethernet Plus(PoE+) supports up to 740W of PoE budget for 24 ports with 30W per port or 48 ports with 15.4W per port.

Figure 2 shows the back panel of the Cisco Catalyst 2960X-48FPD-L switch.

WS-C2960X-48FPD-L Back Panel

Note:

① FlexStack-Plus module slot and cover  ② Fan Exhaust  ③ RPS Connector  ④ AC power connector

Figure 3 shows the stackable capacity.

This C2960X switch delivers stackable capacity that supports up to 8 switches stacking with same 2960-X LAN base series. It also can stack up to 4 switches stacking when mixed with 2960-S LAN base series switches.

Stackable Switches

The Accessories

Table 2 shows some accessories of WS-C2960X-48FPD-L.

Models Description
C2960X-STACK Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-STK-E-0.5M Cisco FlexStack Stacking Cables
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

Get more information

Do you have any question about WS-C2960X-48FPD-L?

Contact us now via Live Chat or [email protected].

WS-C2960X-48FPD-L Specification

WS-C2960X-48FPD-L Specification

Enclosure type Rack-mountable – 1U
Ports 48 x 10/100/1000 + 2 x 10G SFP+
Network management Interface 10/100 Mbps Ethernet (RJ-45)
Available PoE Power 740W
Forwarding bandwidth(Gbps) 108Gbps
Maximum stacking number 8
Stack Bandwidth 80 G
Forwarding Performance 130.9Mpps
Switching bandwidth 216Gbps
Maximum active VLANs 1023
MAC Address Table Size 16K (default)
CPU APM86392 600MHz dual core
RAM 256 MB
Flash Memory 64 MB
Status Indicators Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex System status: System, RPS, Stack link status, link duplex, PoE, and link speed
Expansion / Connectivity
Console ports USB (Type-B), Ethernet (RJ-45)
Stacking cable Optional
Power Redundancy Option (PWR-RPS2300)
Voltage range (Auto) 110V-240V
Power Consumption Operational 0.89KVA
Miscellaneous
Width 17.5 Inches (44.5 cm)
Depth 14.5 Inches (36.8 cm)
Height 1.75 Inches (4.5 cm)
Weight 12.9 lb (5.8 Kg)
Package Weight 23.48 lb (10.65 Kg)
Rack Mounting Kit optional
 MTBF in hours 233,370

منبع : Cisco

پورت شبکه

24 پورت 10/100/1000

Capacity

216 Gbps

DRAM

512 MB

لایسنس

Layer 2 Switching

Console

RJ45

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوییچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقاط قوت

نقاط ضعف

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
سوییچ سیسکو WS-C2960X-48FPD-L

۴۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار