سوییچ سیسکو WS-C2960S-48TS-S

48 پورت 1000 |Up-Link* 4 SFP |لایه 2 |ظرفیت 176-Gbps

48 پورت 1000 |Up-Link* 4 SFP |لایه 2 |ظرفیت 176-Gbps

تماس فوری

برند: این کالا در حال حاضر در انبار موجود می باشد و پس از ثبت سفارش در روز بعد در مکان فروشگاه بصورت حضوری یا ارسال به باربری تحویل مشتری عزیز می گردد گارانتی محصول: یک ساله ندای سبز ایرانوضعیت محصول: بازسازی شده Refurbished
تاریخ بروزرسانی سایت : یکشنبه ۱۴۰۱-۵-۱۶ ساعت :۲۲:۵۶:۱۰
تماس با پشتیبانی

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

توجه فرمایید :

کلیه قیمت و موجودی های فروشگاه سریک بروز می باشد . با خیال راحت خرید کنید

  • پرداخت آنلاین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • اصالت کالاها
  • تحویل سریع

سوییچ سیسکو WS-C2960S-48TS-S

بازسازی شده + کارتن نو + گوشواره نو + دارای بسته بندی کاملا نو

(دسته دوم Refurbished)

سوییچ سیسکو 2960s بسته به خانواده تولید شده دارای قابلیت های کلی و عمومی ذیل می باشند :

  • سوییچ سیسکو WS-C2960S-48TS-Sامکان کار در لایه 2 شبکه مجهز به  ۲۴ و ۴۸ پورت شبکه با سرعت 10/100/1000  .

  • در مدل های poe ، پورت های شبکه می توانند مجهز به  تکنولوژی  POE/ +POE با استاندارد  ۳ af باشند که به همراه  قابلیت IEEE 802.3az می توانند انرژی را بر روی هر پورت ها به صورت جداگانه مدیریت نماید ،  که امکان روشن کردن دیوایس هایی که از poe پشتیبانی میکنند مثل IP Phone ، IP Cam  Wireless radio  و … را دارند .

  • توان هر پورت دستگاه  poe برابر 15.4 وات و توان هر پورت +POE برابر 30 وات می باشد . با استفاده از این توان شما می توانید در متراژ های کابل طولانی تر نیز دستگاه های POE خود را روشن نمائید .

  • مجهز به ۲ یا ۴ پورت آپ لینک با سرعت های  ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰  و یا  10G بوده که به صورت های SFP و یا +SFP  عرضه می شوند.

  • مجهز به پورت های مدیریتی از قبیل : پورت کنسول ، پورت شبکه و USB.

  • قابلیت کار با انواع نرم افزارهای مدیریت و کانفیگ و مانیتورینگ و نگهداری .

  • تک پردازنده .

  • سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-2960S-48TS-S

  • دارای یک منبع تغذیه با قابلیت نصب  منبع تغذیه ثانویه به صورت غیر hotplug .

  • قابلیت نصب ماژول استک با امکان استک شدن با 3 دستگاه دیگر ( کلا 4 دستگاه ) با پهنای باند 40 Gbps .

  • ظرفیت فلش MB 64.

  • ظرفیت Dram  256 MB .

  • حداکثر تعداد vlan : 255

  • ظرفیت Channel group : 6

  • ساپورت از RIP + OSPF : خیر

  • توان سوئیچینگ دستگاه  :  176 Gbps

  • حمایت از Ipv6  : خیر

  • سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-2960S-48TS-S

  • امکان Hibernation mode : خیر ( توسط این خصلت مصرف دستگاه تا 60 درصد کاهش می یابد )

منبع : Cisco

سوئیچ 48 پورت سیسکو WS-2960S-48TS-S

برند Cisco
مدل محصول WS-C2960S-48TS-S
سری سری 2960
لایه عملکرد لایه 2
نوع پورت 10/100/1000 (1Gbps)
تعداد پورت 48Port
نوع Uplinks SFP
تعداد Uplinks 2Port
ظرفیت سوئیچ 100Gbps
نرخ ارسال پکتهای دیتا 74.4Mpps
حافظه رم 128MB
حافظه فلش 64MB
قابلیت stack 4
پورت کنسول Mini-USB Type B
RJ45
توان مصرفی 53W
وضعیت دستگاه Refurbished-original
گارانتی یک ساله ندای سبز GWNS
استاندارد ها IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T
100BASE-TX
and 1000BASET ports
IEEE 802.3z 1000BASE-X
RMON I and II standards
SNMP v1
v2c
and v3
IEEE 802.1ab (LLDP)
IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p CoS Prioritization
IEEE 802.1Q VLAN
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
IEEE 802.3at
قابلیت نصب در رک رکمونت
دمای کارکرد Max Operating Temperature : 45 °C
Min Operating Temperature : -5°C
ابعاد دستگاه
  • Depth : 30cm
  • Height : 4.5cm
  • Width : 45cm
وزن 4.8kg

مشخصات و مدل های سوئیچ سیسکو 2960s در یک نگاه :

سوئیچ سیسکو 2960s

تعداد پورت 10/100/1000

نوع و تعداد آپ لینک

نوع IOS

 توان POE

FlexStack Stacking

Cisco Catalyst 2960S-48FPD-L

48

2 SFP+

LAN Base

740W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48LPD-L

48

2 SFP+

LAN Base

370W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-24PD-L

24

2 SFP+

LAN Base

370W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48TD-L

48

2 SFP+

LAN Base

Optional

Cisco Catalyst 2960S-24TD-L

24

2 SFP+

LAN Base

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48FPS-L

48

4 SFP

LAN Base

740W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48LPS-L

48

4 SFP

LAN Base

370W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-24PS-L

24

4 SFP

LAN Base

370W

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48TS-L

48

4 SFP

LAN Base

Optional

Cisco Catalyst 2960S-24TS-L

24

4 SFP

LAN Base

Optional

Cisco Catalyst 2960S-48TS-S

48

2 SFP

LAN Lite

No

Cisco Catalyst 2960S-24TS-S

24

2 SFP

LAN Lite

No

منبع: Cisco

پورت شبکه

48 پورت 10/100/1000

Capacity

176 Gbps

DRAM

128 MB

لایسنس

Layer 2 Switching

Console

Cable 6ft with RJ45 and DB9F

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوییچ سیسکو WS-C2960S-48TS-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقاط قوت

نقاط ضعف

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
سوییچ سیسکو WS-C2960S-48TS-S

۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار