سوییچ سیسکو WS-C2960S-24TS-S

24 پورت 1000 |Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP) |لایه 2 |ظرفیت 50-Gbps

24 پورت 1000 |Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP) |لایه 2 |ظرفیت 50-Gbps

تماس فوری


برند: این کالا در حال حاضر در انبار موجود می باشد و پس از ثبت سفارش در روز بعد در مکان فروشگاه بصورت حضوری یا ارسال به باربری تحویل مشتری عزیز می گردد گارانتی محصول: یک ساله ندای سبز ایرانوضعیت محصول: بازسازی شده Refurbished
تاریخ بروزرسانی سایت : چهارشنبه ۱۴۰۱-۵-۲۶ ساعت :۱۳:۳۹:۲۵
تماس با پشتیبانی

۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

توجه فرمایید :

کلیه قیمت و موجودی های فروشگاه سریک بروز می باشد . با خیال راحت خرید کنید

  • پرداخت آنلاین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • اصالت کالاها
  • تحویل سریع


سوییچ سیسکو WS-C2960S-24TS-S

بازسازی شده + کارتن نو + گوشواره نو + دارای بسته بندی کاملا نو

(دسته دوم Refurbished)

WS-C2960S-24TS-S سوئیچ کلاسیک سیسکو لایه 2 بوده و دارای 24 پورت10/100/1000 و 2 پورت فیبر می باشد.

از مهم ترین خصوصیات این مدل می توان به دسترسی و کنترل آسان، عملکرد عالی ، قابلیت های پیشرفته،

، کارآیی و عملکرد فوق العاده، امکانات و قابلیت‌ های کاربردی، کیفیت ساخت بهینه و نصب و کاربری آسان اشاره کردسوییچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S ساخت شرکت سیسکو می‌باشد

و از سری محصولات 2960S  است که در شبکه، به‌‎عنوان سوئیچ‌های لایه Access مورد استفاده قرار می‌‌گیرد و با توجه به امکانات دستگاه بهتر است در شبکه‌های اداری و کسب و کارهایی که به شبکه بزرگی نیاز ندارند،

استفاده شود.

برخی از امکانات سوییچ 24 پورت سیسکو WS-C2960S-24TS-S :

Image IOS   این سوئیچ سیسکو  LAN Lite بوده که متناسب با کسب و کارهای کوچک می‌باشد و شما می‌توانید با کمترین هزینه با تغییر دستگاه‌هایی همچون HUB های غیرهوشمند و سوئیچ‌های غیر مدیریتی شبکه خود را تبدیل به یک شبکه توسعه پذیر ، امینت بالا ، پایدار و مدیریت‌پذیر تبدیل کنید.

همچنین از این محصول جهت مدیریت هزینه و نصب و راه اندازی آسان به خصوص برای مشتریانی که فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده و یا با محدودیت کابل‌کشی شبکه مواجه هستند می‌توان استفاده نمود.

  • دارای 24 پورت گیگابیت اترنت

  • دارای 2 عدد پورت SFP با سرعت 1G در قسمت Uplink

  • استفاده از یک پورت USB علاوه بر پورت کنسول جهت  Management دستگاه

  • دارای ظرفیت 50Gbps، پهنای باند ارسال 88Gbps و Forwarding Performance 38.7 Mpps است. این سوئیچ سیسکو از قابلیت Stacking و همچنین POE پشتیبانی نمی‌کند.

سوییچ سیسکو WS-C2960S-24TS-S

قطعات جانبی سوییچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S :

 

امکان استفاده از لوازم جانبی ذکر شده در جدول، بنابر نیاز مشتری، بر روی سوییچ سیسکو مدل WS-C2960S-24TS-S قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است همه موارد تجهیزات فوق همراه دستگاه نمی‌باشند.

مقایسه با موارد مشابه:

اگر شما در کسب و کارتان  به یک دستگاه سوئیچ با ظرفیت بالا نیاز دارد این مدل علاوه بر داشتن تمام ویژگی های گفته شده از ظرفیت 176Gbps و Image IOS LAN Base برخوردار است، البته محصول WS-C2960S-24TD-L هم برای مشتریانی که در قسمت Uplink نیاز به سرعت  10G  دارند مناسب می‌باشد.

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو 24 پورت C2960S-24TS-S :

Product Details

Figure 2 shows the front panel of the WS-C2960S-24TS-S.

WS-C2960S-24TS-S Front Panel

Note:

Mode Button RJ45 Console Port
24 × Ethernet 10/100/1000 ports USB mini-Type B (console) Port
SFP Module Slots USB Type A Port
Ethernet Management Port

Figure 3 shows the back panel of the WS-C2960S-24TS-S.

WS-C2960S-24TS-S Back Panel

Note:

Fan Exhaust
RPS Connector
AC power connector

The Accessories

Table 2 shows some accessories of the WS-C2960S-24TS-S.

Models Description
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

Compare to Similar Items

Table 3 shows the comparison of similar items.

Models WS-C2960S-24TS-L WS-C2960S-24TS-S
Downlink Ports 24 × Ethernet 10/100/1000 ports FP) 24 × Ethernet 10/100/1000 ports FP)
Uplink Ports Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP) Four 1G Small Form-Factor Pluggable(SFP)
Feature Set LAN Base LAN Lite

Get more information

Do you have any question about the WS-C2960S-24TS-S?

Contact us now via Live Chat or [email protected].

WS-C2960S-24TS-S (USED) Specification

WS-C2960S-24TS-S Specification

Flash memory 64 MB
DRAM 128 MB
Forwarding Performance 38.7 mpps
Dimensions (H x W x D) Inches:1.75 x 17.7 x 11.8

Centimeters:4.5 x 45 x 30

Weight Pounds:10

Kilograms:4.5

Acoustic Noise Measured per ISO 7779 and declared per ISO 9296.

Bystander positions operating mode at 25°C ambient.

Sound Pressure LpA (Typical):44 dB

LpAD (Maximum):47 dB

Sound Power LwA (Typical):5.4 B

LwAD (Maximum):5.7 B

MTBF in hours 335,014
Voltage (Autoranging) 100 to 240 VAC
Power Rating 0.08 kVA
Measured Power Consumption* 100 Percent Throughput:36

5 Percent Throughput:36

منبع  : Cisco 

پورت شبکه

24 پورت 10/100/1000

Capacity

50 Gbps

DRAM

128 MB

لایسنس

Layer 2 Switching

Console

RJ45

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوییچ سیسکو WS-C2960S-24TS-S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقاط قوت

نقاط ضعف

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
 سوییچ 24 پورت سیسکو WS-C2960S-24TS-S
سوییچ سیسکو WS-C2960S-24TS-S

۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار