سوییچ سیسکو WS-C2960-48TC-L

48 پورت 100 |Up-Link*2 dual-purpose (Gig or SFP) |لایه 2 |ظرفیت 16-Gbps

48 پورت 100 |Up-Link*2 dual-purpose (Gig or SFP) |لایه 2 |ظرفیت 16-Gbps

تماس فوری


برند: شناسه کالا جامع تجارت ایران: 2800001788413 این کالا در حال حاضر در انبار موجود می باشد و پس از ثبت سفارش در روز بعد در مکان فروشگاه بصورت حضوری یا ارسال به باربری تحویل مشتری عزیز می گردد گارانتی محصول: یک ساله ندای سبز ایرانوضعیت محصول: بازسازی شده Refurbished
تاریخ بروزرسانی سایت : یکشنبه ۱۴۰۱-۹-۶ ساعت :۰۸:۵۸:۵۴
تماس با پشتیبانی

۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار

توجه فرمایید :

کلیه قیمت و موجودی های فروشگاه ندای سبز ایران بروز می باشد. با خیال راحت خرید کنید

  • پرداخت آنلاین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • اصالت کالاها
  • تحویل سریع


سوییچ سیسکو WS-C2960-48TC-L

سوئیچ شبکه ها یکی از کاربردی ترین دستگاه ها در شبکه می باشد که می تواند ارتباط بین دستگاه های شبکه مانند روتر، مودم، کامپیوتر را برقرار کند. سوئیچ های سیسکو با توجه به مدیریتی که در لایه های شبکه انجام می دهند سری آن ها مشخص می شود برای مثال این مدل WS-C۲۹۶۰+۴۸TC-L از سری سوئیچ های C۲۹۶۰ می باشد که در لایه دوم شبکه فعالیت می کند. این مدل از سوئیچ شبکه سیسکو در ابعاد ۴۴*۴۵۰*۲۴۲ میلیمتر و با وزن ۳.۶ کیلوگرم در بازار تجهیزات شبکه عرضه شده است که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است.

این سوئیچ به گونه ای طراحی شده است که می تواند از ۲۵۵ شبکه مجازی با حداکثر آیدی ۴۰۹۶ پشتیبانی نماید. این سوییچ با پروتکل های RIP-۱, RIP-۲, EIGRP, static IP routing, RIPng سازگاری دارد.

سوئیچ شبکه سیسکو ۴۸ پورت WS-C۲۹۶۰+۴۸TC-L

پیکربندی سوئیچ CiscoWS-C2960-48TC-L:

سوییچ شبکه WS-WS-C2960-48TC-L

 سیسکو در پنل جلویی خود به ۴۸ پورت شبکه اترنت، ۲ پورت SFP مجهز شده است که می توانید تعداد زیادی از دستگاه های شبکه را به آن متصل کنید.

پورت کنسول این سوئیچ در پشت دستگاه وجود دارد و برای ارتباط مستقیم سوئیج به کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد. در قسمت پشتی دستگاه پورت منبع تغذیه، ۱xRPS Conector قرار دارد که در هنگام قطعی برق می توانید دستگاه را به UPS متصل کنید.

همچنین یک دریچه فن در این دستگاه تعبیه شده است که می تواند از داغ شدن سوئیچ جلوگیری کند و در پنل جلوی دستگاه چراغ های ال ای دی Port status, link activity, port transmission speed, port duplex mode, bandwidth utilization %, status تعبیه شده است که شما را از وضعیت های مختلف دستگاه آگاه می سازد.

سوییچ سیسکو WS-C2960-48TC-L

تبادل اطلاعات در سوئیچ سیسکو Catalyst ۲۹۶۰-Plus ۴۸TC-L :

سوئیچ شبکه سیسکو ۴۸ پورتWS-C2960-48TC-L

سوییچ می تواند داده ها را از طریق پورت اترنت با سرعت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰BaseT منتقل کند و عملیات سوئیچینگ را در پهنای باند ۳۲Gbps انجام می دهد. همچنین این سوئیچ می تواند اطلاعات ارسال شده را در پهنای باند ۱۶Gbps برای دیگر دستگاه ها Forward کند.

تبادل داده ها در این دستگاه در Packet هایی با حداکثر حجم ۹۰۰۰bytes انجام می شود و در هر ثانیه توانایی ارسال ۱۰.۱ میلیون Packet را نیز دارا می باشد. منبع تغذیه این محصول از برق شهری ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت AC تغذیه می کند و شدت جریانی برابر با ۰.۳ تا ۰.۶ آمپر دارد.

 

WS-C2960-48TC-L Back Panel

The Accessories

Table 2 shows some accessories of the WS-C2960-48TC-L.

Models Description
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F

Compare to Similar Items

Table 3 shows the comparison of similar items.

Models WS-C2960-48TC-L WS-C2960-48PST-L
PoE Available No Yes
Ports 48 x Ethernet 10/100 ports 48 x Ethernet 10/100 PoE ports
Uplinks 2 dual-purpose uplinks 2 x 10/100/1000 uplinks and 2 SFP uplinks
Feature Set LAN Base LAN Base

WS-C2960-48TC-L Front Panel

WS-C2960-48TC-L Specification

WS-C2960-48TC-L Specifications

Type Fixed
Topology Ethernet (10/100BaseTX)
Ethernet (10/100/1000BaseT)
Gigabit Ethernet (SFP)
Maximum Port density 48 10/100 ports
Uplinks 2 dual-purpose (10/100/1000 or SFP) ports
Modular/Expansion Slots n/a
Architecture Layer 2 Switching (basic connectivity), Layer 2 Switching (intelligent services), Voice Enabled
Form Factor Fixed, Rack Mountable, Standalone/Clustering
Dimensions 1.73 x 17.5 x 9.3 in.
DRAM 64 MB

منبع : Cisco

پورت شبکه

48 پورت 10/100

Capacity

16 Gbps

DRAM

64 MB

لایسنس

Layer 2 Switching

Console

RJ45

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوییچ سیسکو WS-C2960-48TC-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقاط قوت

نقاط ضعف

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
سوییچ سیسکو WS-C2960-48TC-L

۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

موجود در انبار