سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

48 پورت 100 |Up-Link پورت2*SFP -پورت2*گیگ |لایه 2 |ظرفیت 16-Gbps |وات 370 POE

سوییچ کاتالیستی سیسکو Cisco Catalyst 2960-Plus

48 عدد پورت*مگابیتی، 2 عدد پورت*UPLink گیگ

2 عدد پورت*SFP گیگ، لایه دو

پهنای باند 16 گیگابیت بر ثانیه، تصویر پایه LAN

مدیریت شده،


Cisco Catalyst Switch 2960Plus-48PST Layer 2– 48*10/100 PoE Ports– 2*1000BT– 2*SFP– bandwidth 16Gbps– LAN Base Image– Managed

تماس فوری

برند: این کالا در حال حاضر در انبار موجود می باشد و پس از ثبت سفارش در روز بعد در مکان فروشگاه بصورت حضوری یا ارسال به باربری تحویل مشتری عزیز می گردد گارانتی محصول: یک ساله ندای سبز ایرانوضعیت محصول: بازسازی شده Refurbished
تاریخ بروزرسانی سایت : پنجشنبه ۱۴۰۱-۷-۷ ساعت :۱۰:۴۰:۵۹
تماس با پشتیبانی

تماس بگیرید!

🖨️دریافت کاتالوگ محصول: ws-c2960+48pst-l-datasheet🖱️ 

  • پرداخت آنلاین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • اصالت کالاها
  • تحویل سریع

سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

بازسازی شده + کارتن نو + گوشواره نو + داری بسته بندی کاملا نو

(دسته دوم Refurbished)

سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L از جمله سوییچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus با تنظیمات ثابت هستند که سوئیچینگ لایه 2 سطح حرفه ای را برای دفاتر شعبه ها، فضاهای کاری سنتی متداول (wired) و برنامه های زیرساختی ارائه می دهند.

سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

سوییچ سیسکو WS-C2960Plus-48PST-L عملیات قابل اعتماد و ایمن را با هزینه کلی مالکیت پایین تر و با استفاده از طیف وسیعی از ویژگی های نوآورانه، از جمله کیفیت خدمات (robust 802.1X ،(QoS و عملیات هوشمندانه کاتالیست سیسکو (Cisco Catalyst SmartOperations) ارائه می دهند.

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus مانند سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L براساس پلت فرم ثابت Cisco Catalyst 2960 با افزایش ظرفیت حافظه برای پشتیبانی از ویژگی های نرم افزاری جدید و نسخه های آینده Cisco IOS Software ایجاد شده اند.

آشنایی با پارت نامبر سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

پارت نامبر سوییچ سیسکو WS-C2960Plus-48PST-L

  1. به معنای مدل سوئیچ بردی است که از رمزگذاری 40 بیتی پروتکل IPSEC پشتیبانی می کند.
  2. به معنی Chassis یا شاسی می باشد.
  3. به معنای لایه فعالیت سوئیچ است که در اینجا لایه دو می باشد.
  4. دراین قسمت مدل دستگاه قرار داده می شود.
  5. سری پلاس دارای پورت های 100 مگابیتی می باشند اما ظرفیت رم و فلش در آنها افزایش یافته است.
  6. این قسمت تعداد پورت را نشان می دهد.
  7. P نشان دهنده پورت های اترنت POE است.
  8. S نشان دهنده اسلات ماژول SFP می باشد.
  9. نشان دهنده پورت Uplink گیگابیت اترنت است.
  10. و L که نشان دهنده لایسنس دستگاه است که در اینجا LANBase است.

ویژگی های اصلی سوئیچ های سری  Cisco Catalyst 2960-Plus و سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

ـ CISCO IOS

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus دارای سوئیچ هایی با 24 یا 48 پورت Fast Ethernet می باشد و با استاندارد (IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE در دسترس هستند.

تمام مدل ها شامل گزینه های Uplink گیگابیت اترنت مسی (1000BASE-T) و نوری (SFP) می باشند. سوئیچ ها با دو مجموعه ویژگی نرم افزار سیستم عامل سیسکو (IOS) در دسترس هستند:

  • LAN Base ویژگی های پیشرفته جابه جایی در لایه 2 و مسیریابی IPv4 استاتیک برای شبکه های دسترسی سنتی متداول (wired) را فراهم می کند.
  • LAN Lite ویژگی های ورودی Layer 2 را برای محیط های کوچک تر فراهم می کند.

ـ Power over Ethernet

بعضی از سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus از PoE پشتیبانی می کنند تا کل هزینه های راه اندازی را برای استقرارهایی که شامل تلفن های آی پی، دوربین های نظارتی، اکسس پوینت های وایرلس (Access Point) و دیگر دستگاه های پایه که بر پایه PoE هستند را ارائه دهد.

ـ امنیت شبکه (Network Security)

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus دارای طیف وسیعی از ویژگی هایی هستند که امنیت دسترسی به شبکه را همراه با کاهش تهدیدات ارائه می دهند. این ویژگی ها شامل احراز هویت انعطاف پذیر و ویژگی های مقابله با تهدید در حالت های مانیتورینگ 802.1X، امنیت پورت و IP source guard هستند.

ـ کیفیت خدمات (Quality of Service)

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus، مدیریت هوشمند ترافیک که جریان ترافیک شبکه را هموار می کند، ارائه می دهند. مکانیسم های انعطاف پذیر برای نشانه گذاری، طبقه بندی و زمان بندی، عملکرد برتر برای داده ها، صدا و ترافیک ویدئو را روی سرعت سیم ارائه می دهند.

ـ مدیریت (Management)

سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus مانند سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L یک Cisco IOS Software CLI برتر برای پیکربندی و مدیریت ارائه می دهند. برای ارائه قابلیت های مدیریت متمرکز، این سوئیچ ها توسط زیرساخت Cisco Prime برای شرکت های بزرگتر و دستیار شبکه سیسکو را برای راه اندازی های نیمه رسمی پشتیبانی می کنند.

ـ عملیات هوشمند (Smart Operations)

عملیات هوشمند سوئیچ های کاتالیست سیسکو مجموعه ای جامع از قابلیت هایی است که برنامه ریزی LAN، استقرار، نظارت و عیب یابی شبکه را ساده می کند. راه اندازی ابزار عملیات هوشمند (SmartOperations) زمان و تلاش لازم برای کارکرد شبکه و هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد (TCO).

زمانی که سوئیچ های جدید به شبکه متصل می شود نصب هوشمند سیسکو، قابلیت نصب بدون هیچ تماسی را با استفاده از نصب خودکار نرم افزار سیسکو IOS فراهم می کند.

عملیات هوشمند خودکار سیسکو به طور خودکار رابط های سوئیچ را با تنظیمات بهینه در هنگام اضافه شدن و اتصال دستگاه های جدید تنظیم می کند که این امر نیاز به پیکربندی دستی سوئیچ ها را در هنگام اضافه یا حذف شدن آنها از شبکه از بین می برد.

ـ مصرف انرژی هوشمند سیسکو (Cisco EnergyWise)

مصرف انرژی هوشمند سیسکو (Cisco EnergyWise) تیم های فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا انرژی مصرف شده توسط دستگاه های متصل به شبکه را اندازه گیری و مدیریت کنند و همچنین ذخیره انرژی قابل اندازه گیری و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را ارائه می دهد.

سیاست های Cisco EnergyWise را می توان برای کنترل قدرت مصرف شده توسط دستگاه های با POE، تجهیزات دسکتاپ و مرکز داده IT و طیف گسترده ای از زیرساخت های ساختمان استفاده کرد.

فناوری Cisco EnergyWise در تمامی سوئیچ های سری Cisco Catalyst 2960-Plus گنجانده شده است.

نگاهی به پنل جلویی سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

پنل جلویی سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

  1. فضای LED
  2. دکمه Mode
  3. 48 پورت 10/100 PoE
  4. 2 پورت 10/100/1000(UPLink)
  5. 2 اسلات ماژول (SFP (UPLink

نگاهی به پنل پشتی سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

پنل پشتی سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L

  1. پورت کنسول RJ-45
  2. محفظه فن
  3. کانکتور RPS
  4. کانکتور AC power

منبع: Cisco

نقاط قوت محصول:
  • امنیت شبکه
  • عملیات هوشمند
  • ویژگی LAN Base و LAN Lite
پورت شبکه 10/100-POE

48 عدد

پورت SFP فیبرنوری

2 عدد SFP LAN Base

توان کلی خروجی برق POE

370 وات

ظرفیت سوئیچینگ

32Gbps

Jumbo Frame

9018bytes

استاندارد های POE

IEEE802.3af (15.4W), IEEE802.3at (30W)

ورودی برق

AC100~240V, 50/60 Hz

تطابق سرعت انتقال

4K

توان عملیاتی

13.1MPPS

دمای کاری (سانتی گراد)

-5 تا 45 سانتی گراد

متعلقات همراه محصول

آداپتور اصلی ORG, دستگاه, دفترچه راهنما, گوشواره نصب در رک

گارانتی

گارانتی 12 ماهه ندای سبز ایران GWNS.ir

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوییچ سیسکو WS-C2960+48PST-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقاط قوت

نقاط ضعف

Specification

WS-C2960+48PST-L Specification

WS-C2960+48PST-L Specification

Configurations
10/100 Ethernet Interfaces 48
Uplink Interfaces 2 SFP and 2 1000BASE-T
Cisco IOS Software Feature Set LAN Base
Available PoE Power 370W (24 ports up to 15.4W)
Hardware
Flash memory 64 MB
DRAM 128 MB
Performance and Scalability
Forwarding bandwidth 16 Gbps
Maximum active VLANs 255
VLAN IDs available 4K
Maximum transmission unit (MTU) – L3 packet 9000 bytes
Jumbo frame – Ethernet frame 9018 bytes
Forwarding Rate: 64-Byte L3 Packets, Millions of packets per second 13.1
Mechanical
Dimensions (H x W x D) 1.73 x 17.70 x 13.07 in (4.4 x 45.0 x 33.2 cm)
Weight 12 lb (5.4Kg)
Package Weight 20.26 lb (9.19 Kg)
Environmental Ranges
Operating temperature up to 5000 ft (1500 m) 23º to 113ºF

(-5º to 45ºC)

Operating temperature up to 10,000 ft (3000 m) 23º to 104ºF

(-5º to 40ºC)

Short-term exception at sea level* 23º to 131ºF

(-5º to 55ºC)

Short-term exception up to 5000 feet (1500 m)* 23º to 122ºF

(-5º to 50ºC)

Short-term exception up to 10,000 feet (3000 m)* 23º to 113ºF

(-5º to 45ºC)

Short-term exception up to 13,000 feet (4000 m)* 23º to 104ºF

(-5º to 40ºC)

Storage temperature up to 15,000 feet (4573 m) 23º to 158ºF

(-25º to 70ºC)

Operating altitude Up to 10,000 Feet

(Up to 3,000 Meters)

Storage altitude Up to 13,000 Feet

(Up to 4,000 Meters)

Operating relative humidity 10% to 95% noncondensing
Storage relative humidity 10% to 95% noncondensing
Sound Pressure, dBA Typical, LpAm: 41

Maximum, LpAD: 44

Sound Power, dbA Typical, LwA: 51

Maximum, LwAD: 54

MTBF in thousands of hours 312
Connectors and Interfaces
Ethernet Interfaces
  • 10BASE-T ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 3, 4, or 5 unshielded twisted-pair (UTP) cabling
  • 100BASE-TX ports: RJ-45 connectors, 2-pair Category 5 UTP cabling
  • 1000BASE-T ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling
  • 1000BASE-T SFP-based ports: RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling
Indicator LEDs
  • Per-port status: Link integrity, disabled, activity, speed, and full duplex
  • System status, Port Status, PoE, RPS, link duplex, and link speed
Console Cisco Catalyst console cables:

  • CAB-CONSOLE-RJ45 Console cable 6 ft. with RJ-45
Power
  • The internal power supply is an auto-ranging unit and supports input voltages between 100 and 240V AC.
  • Use the supplied AC power cord to connect the AC power connector to an AC power outlet.
  • The Cisco RPS connector offers connection for an optional Cisco RPS 2300 that uses AC input and supplies DC output to the switch.
  • Only the Cisco RPS 2300 (model PWR-RPS2300) should be attached to the redundant-power-system receptacle.
Management and Standards Support
Management
  • BRIDGE-MIB
  • CISCO-CABLE-DIAG-MIB
  • CISCO-CDP-MIB
  • CISCO-CLUSTER-MIB
  • CISCO-CONFIG-COPY-MIB
  • CISCO-CONFIG-MAN-MIB
  • CISCO-DHCP-SNOOPING-MIB
  • CISCO-ENTITY-VENDORTYPE-OID-MIB
  • CISCO-ENVMON-MIB
  • CISCO-ERR-DISABLE-MIB
  • CISCO-FLASH-MIB
  • CISCO-FTP-CLIENT-MIB
  • CISCO-IGMP-FILTER-MIB
  • CISCO-IMAGE-MIB
  • CISCO-IP-STAT-MIB
  • CISCO-LAG-MIB
  • CISCO-MAC-NOTIFICATION-MIB
  • CISCO-MEMORY-POOL-MIB
  • CISCO-PAGP-MIB
  • CISCO-PING-MIB
  • CISCO-POE-EXTENSIONS-MIB
  • CISCO-PORT-QOS-MIB
  • CISCO-PORT-SECURITY-MIB
  • CISCO-PORT-STORM-CONTROL-MIB
  • CISCO-PRODUCTS-MIB
  • CISCO-PROCESS-MIB
  • CISCO-RTTMON-MIB
  • CISCO-SMI-MIB
  • CISCO-STP-EXTENSIONS-MIB
  • CISCO-SYSLOG-MIB
  • CISCO-TC-MIB
  • CICSO-TCP-MIB
  • CISCO-UDLDP-MIB
  • CISCO-VLAN-IFTABLE
  • RELATIONSHIP-MIB
  • CISCO-VLAN-MEMBERSHIP-MIB
  • CISCO-VTP-MIB
  • ENTITY-MIB
  • ETHERLIKE-MIB
  • IEEE8021-PAE-MIB
  • IEEE8023-LAG-MIB
  • IF-MIB
  • INET-ADDRESS-MIB
  • OLD-CISCO-CHASSIS-MIB
  • OLD-CISCO-FLASH-MIB
  • OLD-CISCO-INTERFACES-MIB
  • OLD-CISCO-IP-MIB
  • OLD-CISCO-SYS-MIB
  • OLD-CISCO-TCP-MIB
  • OLD-CISCO-TS-MIB
  • RFC1213-MIB
  • RMON-MIB
  • RMON2-MIB
  • SNMP-FRAMEWORK-MIB
  • SNMP-MPD-MIB
  • SNMP-NOTIFICATION-MIB
  • SNMP-TARGET-MIB
  • SNMPv2-MIB
  • TCP-MIB
  • UDP-MIB
  • ePM MIB
Standards
  • IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
  • IEEE 802.1p CoS Prioritization
  • IEEE 802.1Q VLAN
  • IEEE 802.1s
  • IEEE 802.1w
  • IEEE 802.1X
  • IEEE 802.1ab (LLDP)
  • IEEE 802.3ad
  • IEEE 802.3af
  • IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only)
  • IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports
  • IEEE 802.3 10BASE-T
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T
  • IEEE 802.3z 1000BASE-X
  • RMON I and II standards
  • SNMP v1, v2c, and v3
RFC compliance
  • RFC 768 – UDP
  • RFC 783 – TFTP
  • RFC 791 – IP
  • RFC 792 – ICMP
  • RFC 793 – TCP
  • RFC 826 – ARP
  • RFC 854 – Telnet
  • RFC 951 – Bootstrap Protocol (BOOTP)
  • RFC 959 – FTP
  • RFC 1112 – IP Multicast and IGMP
  • RFC 1157 – SNMP v1
  • RFC 1166 – IP Addresses
  • RFC 1256 – Internet Control Message Protocol (ICMP) Router Discovery
  • RFC 1305 – NTP
  • RFC 1492 – TACACS+
  • RFC 1493 – Bridge MIB
  • RFC 1542 – BOOTP extensions
  • RFC 1643 – Ethernet Interface MIB
  • RFC 1757 – RMON
  • RFC 1901 – SNMP v2C
  • RFC 1902-1907 – SNMP v2
  • RFC 1981 – Path MTU Discovery for IPv6
  • FRC 2068 – HTTP
  • RFC 2131 – DHCP
  • RFC 2138 – RADIUS
  • RFC 2233 – IF MIB v3
  • RFC 2373 – IPv6 Aggregatable Addrs
  • RFC 2460 – IPv6
  • RFC 2461 – IPv6 Neighbor Discovery
  • RFC 2462 – IPv6 Autoconfiguration
  • RFC 2463 – ICMP IPv6
  • RFC 2474 – Differentiated Services (DiffServ) Precedence
  • RFC 2597 – Assured Forwarding
  • RFC 2598 – Expedited Forwarding
  • RFC 2571 – SNMP Management
  • RFC 3046 – DHCP Relay Agent Information Option
  • RFC 3376 – IGMP v3
  • RFC 3580 – 802.1X RADIUS
Voltage and Power Ratings
Voltage (Autoranging) 100 to 240 VAC
Current (Amperes) 4.0 –  2.0
Frequency 50 to 60Hz
Power Rating (kVA) 0.46
DC Input Voltages (RPS Input) 3A at 12V (7A at -52V)
Power Consumption 0% traffic: 51.1

10% traffic: 50.8

100% traffic: 51.4

ATIS weighted average: 50.9

Safety and Compliance
Regulatory Compliance Products should comply with CE Marking per directives 2004/108/EC and 2006/95/EC
Safety UL 60950-1 Second Edition

CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 Second Edition

EN 60950-1 Second Edition

IEC 60950-1 Second Edition

AS/NZS 60950-1

EMC – Emissions 47CFR Part 15 (CFR 47) Class A

AS/NZS CISPR22 Class A

CISPR22 Class A

EN55022 Class A

ICES003 Class A

VCCI Class A

EN61000-3-2

EN61000-3-3

KN22 Class A

CNS13438 Class A

EMC – Immunity EN55024

CISPR24

EN300386

KN24

Environmental Reduction of Hazardous Substances (RoHS) including Directive 2011/65/EU
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت