سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S 

5 پورت 1000 | 1*Gigabit SFP Port | پهنای باند 12Gbps

سوئیچ صنعتی هوشمند PoE تمام گیگابیتی

4 عدد پورت*PoE گیگابیتی، 1 عدد پورت*اترنت uplink گیگابیتی

1 عدد پورت*SFP گیگابیتی، استاندارد IEEE 802.3af

پهنای باند 12 گیگابیت بر ثانیه، انتقال دیتا تا 250 متر

بدنه فلزی و مناسب برای دمای 40 تا 85 درجه سانتیگراد


Full Gigabit intelligent industrial PoE switch, with 4*Gigabit PoE ports + 1*Gigabit RJ45 port + 1*Gigabit SFP port, IEEE 802.3af/at standard, bandwidth 12Gbps, support port isolation and 250m transmission, IP40 protection, surge 6KV, suitable for -40~85℃ wide temperature environment

تماس فوری


برند: گارانتی محصول: 30ماه وارانتی تعویض بدون قید و شرطشرکت: رسام تجارت راش (14008387919)
تاریخ بروزرسانی سایت : یکشنبه ۱۴۰۱-۹-۱۳ ساعت :۱۱:۰۰:۳۸
تماس با پشتیبانی

در انبار موجود نمی باشد

🖨️دریافت کاتالوگ محصول: 6-Port Gigabit Intelligent Industrial PoE Switch—HR500-AFG-411S🖱️ 

  • پرداخت آنلاین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • اصالت کالاها
  • تحویل سریع


سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S

یک راه حل به صرفه برای کاربران است تا بتوانند از تکنولوژی PoE خود استفاده کنند.

Power over Ethernet این امکان را به کاربران خانگی یا اداری می‌دهد که به آسانی برق را به دستگاه‌هایی که از تکنولوژیPoE بهره می‌برند.

(مانند Access Point های بی سیم، دوربین‌ها و تلفن‌های نظارتی) رسانده و در عین حال به عنوان یک هاب نیز عمل کند.

یعنی دستگاه های مجهز به پورت شبکه Ethernet را (مانند کامپیوتر، پرینتر و حافظه شبکه ای متصل (NAS)) به شبکه متصل نماید.

این سوییچ دارای 4 پورت Gigabit POE، یک پورت Gigabit Uplink و یک پورت Gigabit SFP است.

پورت‌های این سوییچ شرکت اچ آر یو آی از سرعت 10/100/1000Mbp/s پشتیبانی می‌کند.

پهنای باند این سوییچ  12 گیگابیت بر ثانیه است.

همچنین این محصول دارای گواهینامه CE،  FCC و RoHS است.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S

معرفی سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S

یکی از برندهایی که درزمینهٔ تولید سوییچ فعالیت دارد، HRUI است.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S برای افرادی که به دنبال سوییچ غیر مدیریتی و جمع‌وجور می‌گردند گزینه مناسبی است.

ویژگی های سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S با داشتن پورت‌های POE و با استاندارد IEEE802.3af/at یک محصول کاربردی محسوب می شود.

کلمه POE مخفف عبارت Power over Ethernet است و نشان می‌دهد که این پورت‌ها امکان انتقال توان الکتریکی بر بستر کابل شبکه را دارا هستند.

یک پورت Uplink برای افرادی که قصد دارند از سرعت بالاتر بهره‌مند شوند مناسب است.

پورت‌های Uplink سرعت بیشتر نسبت به پورت‌های عادی دارد. شما با استفاده از کابل Cat.5 می‌توانید داده‌هایتان را تا مسافت 100 متر انتقال دهید.

علاوه بر این یک پورت SFP برای دستگاه در نظر گرفته شده است.

بسیاری از مدیران شبکه در مورد بستر شبکه نگاهی آینده‌نگرانه دارند و به همین دلیل سوئیچ و یا روتری انتخاب می‌کنند که

درگاه SFP داشته باشد تا اگر در آینده زیرساخت فیبر نوری را داشته باشند بتوانند سوییچ را به شبکه متصل کنند.

البته وجود این امکان در هزینه کلی نهایی سوییچ مؤثر است و ممکن است قیمت سوییچ گران‌تر شود.

اما در عوض می‌دانید که اگر بخواهید دستگاهی در فاصله دور را به سوییچ متصل کنید، با مشکلی روبرو نخواهید بود.

از دیگر نقاط قوت سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S می‌توان به امکان پشتیبانی از VLAN اشاره کرد.

اگر از ادمین‌های شبکه باشید با ضرورت و کاربردهای فراوان این امکان آشنایی دارید؛

VLAN به شما این امکان را می‌دهد که به‌جای تهیه چندین سوییچ، با استفاده از یک سوییچ شبکه یک‌ لایه جدید برای بستر شبکه تعریف کنید و با اعمال فیلتر، تا حد زیادی در هزینه شبکه‌تان صرفه‌جویی کنید.

با استفاده از این امکان مدیریت کاربران شبکه آسان‌تر می‌شود و با محدودیت فیزیکی هم برای جای قرارگیری استفاده‌کنندگان از شبکه مواجه نخواهید بود.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S

استانداردها سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S

محصولاتی که دارای استاندارد CE هستند، می توانند در تمامی کشورهای اروپای متحد و اتحادیه تجارت آزاد اروپا بدون محدودیت برای فروش ، به بازار عرضه شود.

در واقع CE مخفف عبارت فرانسوی  Conformité Européne است که به انگلیسی به عبارت Conformity European هم تفسیر می شود و به معنای “سازگاری اروپایی” است.

علامت CE انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپا را نشان می دهد.

محصولی که علامت CE بر روی آن قرار گرفته است، نشان می دهد که مطابق با الزامات اساسی قوانین مربوط به سلامت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست اروپا تولید شده است.

در واقع FCC مخفف عبارت Communications Commission است که آژانس دولتی است.

این آژانس به طور مستقیم به کنگره آمریکا درارتباط است.

بنابراین محصولاتی که روی آن ها استاندارد FCC حک شده، تضمین می کند که عملکرد این دستگاهها موجب ایجاد تداخل درعملکرد سایر دستگاههای الکترونیکی نزدیک نمی شود.

همچنین دستگاه مورد نظرنیزبراثر انتشار امواج سایر ادوات و سخت افزارها،دچار مشکل و اختلال نمی شود.

Rohs مخفف عبارت Restriction of Hazardous Substances و به معنای محدودیت در استفاده از مواد خطرناک است.

اتحادیه‌ اروپا در فوریه سال 2003 در حرکتی هماهنگ برای حفاظت از محیط زیست به فکر تصویب استاندارد و قوانین خاص افتاد و در 1 جولای سال 2006 قانونی در این خصوص تصویب شد.

به طور کلی در محصولاتی که دارای استاندارد RoHS هستند از موادی که برای سلامتی انسان و طبیعت مضر هستند استفاده نشده است.

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S

نگاه کلی سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S

سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S پنج پورت POE از جمله محصولات با کیفیت شرکت HRUI است که از جنس فلز و با استحکام بالا تهیه شده است.

میانگین زمان بین خرابی که به‌اختصار MTBF خوانده می‌شود نشان از دوام و کارایی دستگاه الکترونیکی دارد.

این میزان برای این مدل برابر با 100000 ساعت است که میزان مطلوبی به‌حساب می‌آید.

این محصول با داشتن پورت های POE، Uplink و SFP یک سوییچ کاربردی برای راه اندازی شبکه است.

منبع: HRUI

پورت شبکه 10/100/1000-POE

4 عدد

پورت SFP فیبرنوری

1 عدد

ظرفیت سوئیچینگ

12Gbps

توان عملیاتی

8.928Mpps

طول عمر مفید دستگاه

100000 ساعت

استاندارد های POE

IEEE802.3af (15.4W), IEEE802.3at (30W)

گواهینامه های امنیتی

ccc, CE, FCC, RoHS

سازگاری با دمای محیطی

بدنه فلزی و مناسب برای دمای 40 تا 85 درجه سانتیگراد

ورودی برق

DC48~55V

متعلقات همراه محصول

آداپتور اصلی ORG, دستگاه, دفترچه راهنما

گارانتی

گارانتی 30 ماه وارانتی تعویض بدون غید و شرط (5 الی 30 درصد تخفیف ویژه همکار)

6-Port Gigabit Intelligent Industrial PoE Switch—HR500-AFG-411S

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوییچ اچ آر یو آی HRUI HR500-AFG-411S ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقاط قوت

نقاط ضعف

Specification
Product name 6 Ports Gigabit Intelligent Industrial PoE Switch
Model HR500-AFG-411S
Connector Type 4 * gigabit PoE ports + 1* gigabit uplink Ethernet por t + 1*gigabit SFP port
Network Protocols IEEE802.3
IEEE802.3i
IEEE802.3u
IEEE802.3ab
IEEE802.3z
POE Parameters PoE Standard: IEEE802.3at (30W) and IEEE802.3af (15.4w)
Each port Max: 15.4W (IEEE 802.3af)
Each port Max: 30W (IEEE 802.3at)
PoE compatibility: IEEE 802.3af/at adaptive
PoE port output: DC 52V
PoE power supply core: 1/2+ ; 3/6-
10BASE-T: Cat5 or more UTP(≤100 m)
Network Media 100BASE-TX: Cat5 or more UTP(≤100 m)
1000BASE-TX: Cat5 or more UTP(≤100 m)
Fiber Media Multi-mode: 850nm, 1310nm.  transmission distance: 550m/2Km
Single-mode: 1310nm, 1550nm. transmission distance: 20/40/60/80/100/120Km
Dial 1,  2 both off Standard mode: 1-6 port shared exchange communication
1on,  2off VLAN isolation mode: 1-4 ports are isolated from each other and cannot communicate; 5-6 ports are interoperable; 1-4 can only communicate with ports 5 and 6
1off,  2on Extend mode: The 4th port is at a 10M rate,  and the other ports are at a 1000M rate.1-6 port shared exchange communication
1,  2 both on VLAN+10M mixed model: The 4th port is at a 10M rate,  and the other ports are at a 1000M rate.1-4 ports are isolated from each other and cannot communicate; 5-6 ports are interoperable; 1-4 can only communicate with ports 5 and 6
LED indicator PWR
(Power supply indicator Red )
Lighting: Powered
Un-Light: No Power
SW
(DIP indicator Green)
1 2 Indicate Mode
off off No light Standard swapping
on off Lighting VLAN
off on Slow flash The 4th port  at a 10M rate
on on Quick flash 10M+ VLAN
1-6 ports
(Green)
Lighting: Connecting
Flashing: Data Transmit
Un-Light: Disconnect
Power Supply Power input: DC48~55V
power supply wiring: 4 PIN terminal block (redundancy V1+V1-, V2+V2-)
Working Environment Operating Temperature: -40~85℃
Storage Temperature: -40~85℃
Humidity: 5%~95 %( non-condensing)
Industry Standard EMI: FCC Part 15,  CISPR (EN55032) class A
EMS: EN61000-4-2 (ESD)
EN61000-4-4 (EFT)
EN61000-4-5 (Surge)
Mechanical Structure Shell protect grade: IP40
Installation: DIN rail
N.W: 0.409KG         G.W:  0.489KG(without power supply)
Product Dimension (L×W×H): 119MM*87MM*28MM
Package Dimension (L×W×H): 175MM*130MM*55MM
Package Contents Industrial Switch: 1 unit
User Guide: 1unit
Certificate warranty card: 1unit
Certification CE, FCC, CCC, RoHS
MTBF 100, 000 hours
Warranty 5 years
Hardware parameter
Bandwidth 12Gbps
Cache 1M
Chipset 88E6176
Package Forwarding Rate 8.928Mpps
MAC address 8K
Forwarding mode Store-and-forward
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت