سوییچ سیسکو WS-C2960-Plus 24PC-L

24 پورت 100 |Up-Link*2 dual-purpose (Gig or SFP) |لایه 2 |ظرفیت 16-Gbps | وات 370 POE

WS-C2960+24PC-L Catalyst 2960 Plus Switch
Catalyst 2960 Plus 24 Port 10/100 PoE + 2 T/SFP LAN Base

تماس فوری


برند: شناسه کالا جامع تجارت ایران: seric-40120 گارانتی محصول: یک ساله ندای سبز ایرانوضعیت محصول: بازسازی شده Refurbished
تاریخ بروزرسانی سایت : چهارشنبه ۱۴۰۱-۵-۲۶ ساعت :۱۳:۳۹:۲۵
تماس با پشتیبانی

در انبار موجود نمی باشد

توجه فرمایید :

کلیه قیمت و موجودی های فروشگاه سریک بروز می باشد . با خیال راحت خرید کنید

  • پرداخت آنلاین
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • اصالت کالاها
  • تحویل سریع


سوییچ سیسکو WS-C2960-Plus 24PC-L

بازسازی شده + کارتن نو + گوشواره نو + دارای بسته بندی کاملا نو

(دسته دوم Refurbished)

2960-PLUS 24PC-L  سوئیچ سیسکو

سوئیچ سیسکو + 2960  بهبود یافته سوئیچ 2960 می باشد که از نظر سخت افزاری و نرم افزاری معایب آن را پوشش داده است .

Figure 1 shows the appearance of the WS-C2960+24PC-L.

WS-C2960-Plus 24PC-L

Table 1 shows the Quick Specs.

Product Code WS-C2960+24PC-L
Enclosure Type Rack-mountable 1U
Feature Set LAN Base
Uplink Interfaces 2 (SFP or 1000BASE-T)
Available PoE Power 370W
Ports 24 x 10/100 Ethernet Ports
Forwarding Bandwidth 16 Gbps
Forwarding Performance 6.5 Mpps
RAM 128 MB
Flash Memory 64 MB
Dimensions 4.4 cm x 45.0 cm x 33.2 cm
Package Weight 9.19 Kg

Product Details

Figure 2 shows the front panel.

WS-C2960+24PC-L Front Panel

Note:

① Switch LEDs      ② Mode button      ③ 24*10/100 ports      ④ Dual-purpose ports

·The switch LEDs include SYST, RPS, Status, Duplex, Speed and PoE LED.

·Dual-purpose ports support SFP or 1000BASE-T uplink port.

Figure 3 shows the back panel.

WS-C2960+24PC-L Back Panel

Note:

① RJ-45 console port      ② Fan exhaust      ③ RPS connector      ④ AC power connector

Figure 4 shows the unboxing view of WS-C2960+24PC-L.

WS-C2960+24PC-L Unboxing

The Accessories

Table 2 shows the accessories of the WS-C2960+24PC-L.

Models Description
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Compare to Similar Items

Table 3 shows the comparison of similar items.

Models WS-C2960+24TC-L WS-C2960+24PC-L
Ports 24 x 10/100 Ethernet Ports 24 x 10/100 Ethernet Ports
Uplinks 2 (SFP or 1000BASE-T) 2 (SFP or 1000BASE-T)
Feature Set LAN Base LAN Base
Available on PoE N/A 370W

سوییچ سیسکو WS-C2960-Plus 24PC-L

Table 1 shows the Quick Specs.

Product Code WS-C2960+24PC-L
Enclosure Type Rack-mountable 1U
Feature Set LAN Base
Uplink Interfaces 2 (SFP or 1000BASE-T)
Available PoE Power 370W
Ports 24 x 10/100 Ethernet Ports
Forwarding Bandwidth 16 Gbps
Forwarding Performance 6.5 Mpps
RAM 128 MB
Flash Memory 64 MB
Dimensions 4.4 cm x 45.0 cm x 33.2 cm
Package Weight 9.19 Kg

منبع:Cisco

 

 

پورت شبکه

24 پورت 10/100

Capacity

16 Gbps

DRAM

128 MB

لایسنس

Layer 2 Switching

Console

RJ45

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوییچ سیسکو WS-C2960-Plus 24PC-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقاط قوت

نقاط ضعف

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت