هشدار
لایسنس خطا: اطلاعات لایسنس یافت نشد لطفا جهت فعال سازی لایسنس محصول به پیشخوان وردپرس مراجعه فرمایید.
خرید محصول از سایت راست چین
******************لایسنس فعال نشده است****************** شرکت به آفرینان داتیس تیوا - ارتباطات ندای سبز

شرکت به آفرینان داتیس تیوا

983134408467

توضیحات

شرکت به آفرینان داتیس تیوا در سال ۸۹ تشکیل شد، قبل از آن مجموعه ای متشکل از دانش آموختگان دانشگاه‌های معتبر داخلی فاز تحقیقاتی تأسیس یک مجموعه تولید پوشاک را کلید زدند و اولین گام‌ها را در جهت شکل‌گیری آن برداشتند. پس از گذشت حدود دو سال فعالیت به صورت تئوری و تحقیقاتی در زمینه تکنولوژی تولید، سیستم‌های کنترل کیفیت، بازار سنجی و ماشین‌ها و تجهیزات مورد نیاز برای تولید و دوخت، در نهایت مجموعه ای به نام تیوا با حدود ۳۰ نفر پرسنل پا به عرصه فعالیت های تجاری گذاشت و پس از گذشت کمتر از هفت سال از تأسیس کارخانه تولیدی تیوا با فعالیت در زمینه های مختلف ازجمله پوشاک مدارس و همکاری با برند های معتبر داخلی و خارجی، با حدود ۴۵۰ نفر پرسنل، به یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولید انواع پوشاک در ایران تبدیل شده است.

درخشش شرکت تیوا از همان بدو فعالیت در حوزه مد و پوشاک شروع شد. تیوا با شناخت و به کارگیری جدیدترین سیستم‌های صنعتی و پیاده‌سازی پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌ها در تولید پوشاک همواره به دنبال توسعه فعالیت منحصر به فرد خود در عرصه تولید البسه و فرم مدارس به صورت اختصاصی بوده است. برخورداری تیم تیوا از دانش مد و طراحی و دوخت و اهمیتی که برای مشتری‌مداری و حفظ وفاداری مشتریان قائل می‌شود باعث شده تا به یکی از برندهای سرشناس در این زمینه تبدیل شود. علی رغم مقاومت های اقشار عمومی در راه ورود کارخانه های صنعتی و محصولات تراز اول به حوزه پوشاک دانش آموزی، شرکت تیوا امروز توانسته است ضمن همکاری با بیش از ۲۵۰ مدرسه در کشور گامی موثر در جهت اصلاح فرهنگ پوشاک دانش آموزی در این حوزه بردارد.

زنده نگه داشتن اعتماد و تعلق خاطر به پوشاک ایرانی با ایفای نقش در راهبردهای جهانی صنعت پوشاک همواره چشم‌انداز شرکت تیوا در مسیر حرکت خود بوده است. تیوا هم اکنون با به کارگیری نیروهای متخصص وفارغ التحصیل رشته‌های نساجی، طراحی و دوخت پوشاک ازدانش وتخصص بالایی درزمینه های نساجی و طراحی و دوخت برخوردار است. ازدیگر شاخصه‌های کارخانه تولیدی تیوا استفاده از مشاوران واساتید مطرح وشناخته شده در حوزه مارکتینگ و برندسازی و بازاربوده و موفقیت کنونی ما به واسطه تلاش پیوسته تیم در امر بازاریابی و برندینگ محقق شده است.

شرکت تیوا به واسطه استراتژی‌های نوین خود در تولید، تیم طراحی خلاق و کیفیت متمایز مواد اولیه پرچم‌دار تولید پوشاک مدارس در ایران است که مجموعه کاملی از پوشاک مدرسه را در جهت تحقق اهداف آموزشی و پرورشی مدارس ارائه می‌دهد. فرم مدارس طراحی شده توسط گروه تولیدی تیوا بسیار منحصر به فرد و خاص طراحی شده تا دانش آموزان علاوه بر احساس راحتی از لباسی شیک بهره مند شوند.

پوشاک مدارس | پوشاک مردانه | پوشاک ورزشی | پوشاک دبستان دخترانه | پوشاک دبیرستان پسرانه | پوشاک دبیرستان دخترانه

این کارخانه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *