هشدار
لایسنس خطا: اطلاعات لایسنس یافت نشد لطفا جهت فعال سازی لایسنس محصول به پیشخوان وردپرس مراجعه فرمایید.
خرید محصول از سایت راست چین
******************لایسنس فعال نشده است****************** شرکت رویان فرداد - ارتباطات ندای سبز

شرکت رویان فرداد

982634760304 رویال

توضیحات

شرکت رویان فرداد در سال 1375 به منظور فعالیت در زمینه تجارت خارجی تاسیس گردید. در سال 1383 در کنار تجارت، با توجه به تجربه مدیران شرکت در خصوص تولید، فعالیت خود را در راستای تاسیس کارخانه فرآوری و بسته بندی چای با نام تجاری” رویال ” آغاز نمودند.

ورود به تجارت چای‎ توسط یک سرمایه گذار خلاق
«رضا اصلانی» سرمایه گذار و احیاء کننده ی کمپانی چای رویال از سال 1395 مشغول به تجارت چای شد. وی در ابتدا دست به تغییرات اساسی در خصوص خط تولید و جابجایی و تغییر کارمندان مشغول بود. در سال‌های 83 تا 95 در روزهای آغازین فعالیت شرکت، عدم مدیریت پیشین کارخانه باعث گردید که کارخانه به سمت ورشکستگی پیش برود ولی با همت گروه جدید به سکان داری و مدیریت جدید و لایق امید است کاستیهای گذشته جبران گردد.

​​​​​​​
این تلاش و كوشش همچنان ادامه دارد و هم اكنون تولیدات رویال با بهره‌گیری از حدود بیش از 50 نیروی كارآزموده و بیش از 20 محصول با گستره فعالیت كشوری، منطقه‌ای و بین‌المللی در تلاش است تا همراه با تغییرات فناوری و تغییر سبک زندگی جامعه، محصولات مناسبی را به مصرف كنندگان ارائه كند.

شرکت رویان فرداد همسو با تحولات تکنولوژی و فناوری های روز، در خصوص بسته بندی و پخش مواد غذایی در ایران اقدام به نصب و راه اندازی سیستمSAP به عنوان پیشرفته ترین سیستم نرم افزاری برنامه ریزی منابع سازمانERP در دنیا نمود. در حال حاضر کلیه فرایندهای سازمانی شرکت، شامل برنامه ریزی و کنترل تولید، مدیریت مالی، فروش، خدمات، تأمین، لجستیک، توسعه محصول، مدیریت سرمایه های انسانی، تجزیه و تحلیل داده ها و … به صورت یکپارچه و هوشمند از طریق سیستم SAP انجام می گیرد.
​​​​​​​
کسب گواهی گوست:
بنا به توصیه کارشناسان سازمان استاندارد روسیه عمده فعالیت شرکت در زمینه صادرات چای طبق استانداردهای بین المللی به روسیه و کشورهای CIS متمرکز گردید و به پشتوانه راهنمائی های کارشناسان مذکور پس از تجهیز کامل آزمایشگاه و تکمیل ماشین آلات مخصوص فرآوری چای موفق به کسب گواهینامه کیفی استاندارد روسیه ( گوست ) گردید.
​​​​​​​
آزمایشگاه:
​​​​​​​این شرکت دارای یکی از مجهزترین آزمایشگاه های چای کشور میباشد. بدین لحاظ، علاوه بر داشتن گواهینامه استاندارد روسیه ( گوست)، موفق به اخذ گواهینامه اکرودیته سازمان استاندارد ایران (شرکت همکار) و گواهینامه شرکت نمونه از لحاظ بهداشت محیط و کنترل کیفی از وزارت بهداشت گردیده است.

چای

این کارخانه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *