هشدار
لایسنس خطا: اطلاعات لایسنس یافت نشد لطفا جهت فعال سازی لایسنس محصول به پیشخوان وردپرس مراجعه فرمایید.
خرید محصول از سایت راست چین
******************لایسنس فعال نشده است****************** شرکت احیا نان ایرانیان - ارتباطات ندای سبز

شرکت احیا نان ایرانیان

985137573500

توضیحات

شرکت احیا نان ایرانیان با استعانت از خداوند متعال و تکیه بر تلاش مستمر پرسنل متخصص و کارآمد خود در راستای تامین و تجهیز مجموعه با استفاده از تکنولوژی روز توانسته است ، گام های اثربخشی در ارائه محصولات با کیفیت عالی به مشتریان خود برداشته باشد .

افتخار ما

اولین تولیدکننده پنیر پیتزای بدون چربی
و بدون نمک در جهان

 افتخاراین کارخانه این است که اولین لبخند رضایت مشتریان با یک بسته خمیر پیراشکی ۹۵۹۵ به عنوان اولین تولیدکننده این محصول در ایران بر لبان آنان نقش بست و اکنون به عنوان تنها و اولین تولید کننده پنیر پیتزا فراسودمند با چربی صفر و بدون استفاده از نمک در دنیا خدمتی دیگر را در سبد خدمات خود قرار داده است .
اما تلاش این کارخانه ایستا نمیشود و همچون گذشته با تولید محصول پنیر پیتزا موزارلا غنی شده با ویتامین D  توانسته است گامهای موثری در راستا دستورکار خود که همان تلاش برای رضایت مندی و اثربخشی برای تمامی اغشار هم نوعان میباشد بردارد .

آزمایشگاه این کارخانه، با اتکا به امر تحقیق و پژوهش ، بهره مندی از کادر توانمند و مجرب ، اخذ مجوزهای فنی-مهندسی  و آزمایشگاهی و با رعایت اصول ISO17025 فعالیت می نماید . این آزمایشگاه با تلاش روزافزون خود سطح خدمات تخصصی را ارتقا داده و با اجرای الزامات استانداردها در آزمایشگاه در ارتقای کیفی خدمات آزمایشگاهی قدم برمیدارد تا بتواند با رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی رضایت مندی کامل مشتریان را کسب نماید .

نام تجاری محصولات کارخانه ما ۹۵۹۵ میباشد .

 ۹۵۹۵ در طول دوران رشد پرشتاب خود توانسته از یک واحد کوچک تولیدی به کارخانه ای توانمند در زمینه تولید انواع نان های نیمه آماده پیتزا، یوفکا، خمیر پیراشکی و تولید تخصصی انواع پنیر پیتزا تبدیل شود .

نان نیمه آماده یوفکا | خمیر پیراشکی | نان نیمه آماده پیتزا | پنیر پیتزا

این کارخانه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *