هشدار
لایسنس خطا: اطلاعات لایسنس یافت نشد لطفا جهت فعال سازی لایسنس محصول به پیشخوان وردپرس مراجعه فرمایید.
خرید محصول از سایت راست چین
******************لایسنس فعال نشده است****************** شرکت مفیدانه - ارتباطات ندای سبز

شرکت مفیدانه

983433241029 قاووت

توضیحات

شرکت مفیدانه شاید حدود سه سال از خلق برند مفیدانه نگذشته است اما این نام زاده بیش از 25 سال کار و تلاش بی وقفه به همراه کسب تجربه هایی ارزشمند است. تاسیس کارخانه تولیدی مفیدانه ثمره-ی نسل به نسل، شانه به شانه همت و پشتکار است..

به دلیل پیشرفت روز افزرون علم و فناوری و همچنین نیازهای رو به رشد و متنوع مشتریان، تصمیم به تاسیس مجموعه ای بزرگتر و پویا تر گرفته شد تا چرخ¬های رشد این کسب و کار از حرکت نایستد و تلاش گذشتگان بی ثمر نشود. کارخانه تولیدی مفیدانه به طور جدی کار خود را از مهر 1395 آغاز نمود تا با بهره گیری از علم و دانش نسل نو و استفاده از تجربه و نام درخشان بنیان گزاران این کسب و کار بتواند همواره خدمت گزار مردم باشد.

محصول اصلی کارخانه تولیدی مفیدانه قاووت یا به لهجه کرمانی “قوّتو” است که از ترکیب و آسیاب دانه¬های گیاهی تولید می شود، می باشد. در حال حاضر قاووت تولید شده در این مجموعه در چهار نوع “چندگیاه”، “خشخاشی”، “نخود و نارگیل” و “پسته ای” است. قاووت، این سوغات تاریخی و کهن دیار کریمان، دارای قدمتی چندین ساله بوده و همواره به دلیل داشتن خواص درمانی و فواید متعدد مورد توجه قرار گرفته است.تولیدی مفیدانه علاوه بر حفظ اصالت این محصول، با بکارگیری ترکیبات و فرمول های تولیدی منحصر به فرد خود که حاصل سال ها تجربه و قدمت است، قصد دارد این سوغاتی پرخاصیت اما غریب را به جهانیان معرفی نماید تا همه با نام کرمان به واسطه این محصول آشنا شوند.

 سایر زمینه های فعالیت

تولید و بسته بندی ادویه جات از دیگر زمینه هایی است که مجموعه مفیدانه در آن تخصص دارد و همانند قاووت توانسته است در گذر زمان به ترکیباتی دست یابد که به جرات می توان گفت در نوع خود کم نظیر بوده و این نوید را می دهد که می تواند عطر و بویی تازه به خانه و آشپزخانه هر ایرانی بیاورد. از جمله این ادویه ها می توان نام ادویه مخصوص مفیدانه را آورد که از ترکیب گیاهان درجه یک و معطر ملل مختلف تولید می شود و می تواند جای خالی ادویه ای که سال ها آشپزان ایرانی به دنبال آن بوده اند را پر کند.

قاووت پسته ای | قاووت خشخاشی |قاووت چند گیاه |قاووت نخود و نارگیل

مجوز ها و افتخارات

  • پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت
    سال 1395
  • سیب سلامت از سازمان غذا و دارو
    دارد

این کارخانه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *