هشدار
لایسنس خطا: اطلاعات لایسنس یافت نشد لطفا جهت فعال سازی لایسنس محصول به پیشخوان وردپرس مراجعه فرمایید.
خرید محصول از سایت راست چین
******************لایسنس فعال نشده است****************** شرکت پدیده سبز مهر گیاه - ارتباطات ندای سبز

شرکت پدیده سبز مهر گیاه

982144291926

توضیحات

شرکت پدیده سبز مهر گیاه آمده‌اند تا دنیا را از آنچه هست برای دیگران زیباتر کنند، آمده‌اند تا عشق، سلامتی و لذت موجود در جهان هستی را بیابند و در فنجان زندگی دیگران بریزند تا هر روز با نوشیدن جرعه‌ای از آن جان تازه‌ای بگیرند. داستان مهرِگیاه بیش از 10 سال پیش، در سال 1389، در بلندی‌های اطراف تهران آغاز شد، جایی که نگاهی به گیاهی تلاقی کرد و تصویری از جهانی سلامت‌محور شکل گرفت. جهانی که در آن نقش گیاهان در ایجاد نه تنها سلامتی، بلکه لذت، پررنگ‌تر شد و دمنوش‌های مدرن بعنوان سومین نوشیدنی گرم و اولین نوشیدنی گرم سلامت، وارد سبد مصرف خانواده‌ها شد.

از آن زمان تاکنون، همواره در مهرگیاه تلاش کرده‌ایم با تولید محصولات 100 درصد طبیعی و تنوع در ترکیب‌های خاص و خوش‌طعم خود، به عنوان یک پیشرو، نقشی ماندگار در تغییر نگاه جامعه به استفاده از گیاهان دارویی از خود برجای بگذاریم؛ و با اولویت قراردادن اخلاق بر سودآوری و با تکیه بر یافته‌های علمی، تکنولوژی‌های نوین تولید و کنترل کیفیت دقیق خود، دمنوش‌هایی با فرمولاسیون منحصر به فرد ارائه کنیم تا علاوه بر سلامتی، لذتی از دامن طبیعت را برای شما به ارمغان آوریم.

ماموریت های مهر گیاه: شرکت مهرگیاه، پیشگام در بخش خصوصی تولید گیاهان دارویی و مواد غذایی سالم، با بهره‌گیری از سرمایه‌ی انسانی مجرب و فناوری‌های نوین، می‌کوشد با تمرکز بر نوآوری، ارتقای مستمر کیفیت و وفاداری مشتریان محصولات طبیعی و سالم تولید کرده و نقش با ارزشی در ارتقای سلامت جامعه ارائه نماید.

چشم انداز مهرگیاه: گیاهان دارویی و داروهای گیاهی و مواد غذایی سالم، ایستاده بر بلندای وفاداری مشتری، در سطح کشور و سطح بین‌الملل.

چای | دمنوش

این کارخانه را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *