درباره ما

شرکت بازرگانی بین المللی ندای سبز هونام مهام در سال ۱۳۸۶ با شماره ملی ایران ۱۰۵۳۰۳۳۱۶۹۰ و ثبت ۲۱۱۱۳۶۷ با هدف ایجاد شبکه فراگیر واردات و صادرات  کالا از چین به مدیریت مهندس امین درودچی و دکتر پرستو خردمند فعالیت خود را آغاز نمود. در این راستا با بیش از یک دهه تجربه و  تقویت  بخش های بازرگانی و فنی  خود هر روز با افزودن بر کیفیت خدمات و گسترش شبکه توزیع مشتریان خود تلاش می کند قطره ای کوچک از دریای بیکران تجارت جهانی در کشور باشد . ندای سبز با پیشینه خود در عرصه واردات و تولید دستگاه های صنعتی ، پزشکی ، مواد خام کارخانه ها ، سایر قطعات الکترونیکی ، پزشکی و صنعتی طرحهای بسیاری را در سطح کشور ، از مشاوره تا اجرا بر عهده داشته است . مهمترین هدف این شرکت اجرای اصولی اهداف خود با ارتقاء دادن دانش تیم فنی  و بازرگانی خود  از طریق تحقیق و بررسی شبکه های تولید ملی و تجارت جهانی در سطح وسیع می باشد .

به همین منظور از ابتدای فعالیت خود برند تجاری  را با نام مستعار ( NSLink  =  ندای سبز ارتباطات ) را  به ثبت قانونی  رسانید و هر روز تلاش به بهبود کیفیت و افزایش سبد محصولات  آن در عرصه های گوناگون نموده است .

محصولات NSLink و سریک Seric  می تواند در اجرای پروژه های مختلف بسیار مهم و کاربردی باشد که متاسفانه هنوز به شکوفایی خود نرسیده ، لذا ندای سبز با همکاری دوستان در تلاش است از طریق مراجع قانونی از جمله سازمان نظام صنفی رایانه ای ، اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و شما همکاران گرامی این موضوع را در دستور کار و پیشنهادی تمامی نهادهای دولتی و شخصی قرار دهد .

 

در کل ندای سبز با توجه به وجود دفتر چین خود به همراه حضور پرسنل چینی می تواند کلیه مایحتاج صنعتی ، مصرفی و فروشگاهی شما را در چین از شرکت های بسیار معتبر و اراِئه نمونه محصول قبل از ثبت سفارش شما با بهترین کیفیت و قیمت خریداری نموده و در سراسر دنیا در کمترین زمان ممکن به صورت زمینی و هوایی تحویل دهد و گارانتی آن را اجرایی نماید .

 

توجه : ندای سبز دلال نمی باشد ثبت سفارش و دریافت قیمت فقط با مشاوره و استفاده از تجربه ما زیر نظر شما و ارتباط مستقیم شما با شرکت چینی انجام می پذیرد .

 

ندای سبز در سدد دریافت کلیه مجوزهای لازم برای واردات تجهیزات مصرفی پزشکی می باشد که انشالله در سال ۱۳۹۸ با یاری خدا و شما دوستان گرامی در دستور کار واحد فروش واحد بازرگانی خود قرار میگیرد .

 

خدمات پس از فروش و گارانتی : 

 

بازرگانی بین المللی ندای سبز با بیش از یک دهه تجربه در امر واردات و با هدف ایجاد شبکه گسترده، جهت واردات ، صادرات و ارائه راهکارهای جامع در صنعت و حمایت از تولید ملی فعالیت خود را آغاز نموده است. ندای سبز مفتخر است علاوه بر توزیع تجهیزات تخصصی ، با تولید و واردات تجهیزات پزشکی و صنعتی در سطح کشور سیاست خود را برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازار و همچنین ارائه خدمات بهتر (۱۲ ماه گارانتی) به مشتریان مشخص نماید و با قیمتی قابل رقابت در بازار جهانی توانسته است، هرم فروشی را متشکل از سیستم نمایندگی در سراسر ایران فراهم آورد. این مجموعه بر این باور است برترین کالا ها بدون پشتیبانی مناسب و متعهد فاقد ارزش هستند. ندای سبز با ارائه ۱۲ ماه گارانتی متعهد و پاسخگو، سعی نموده برترین کالا ها را با بیش از یک سال پشتیبانی فنی خود به مشتریان ارائه نماید. این واحد جهت سهولت بررسی وضعیت گارانتی کالا توسط مشتریان اقدام به راه اندازی سرویس مرکز داده و پیامک نموده است تا تنها با ارسال سریال کالا به شماره ۵۰۰۰۵۷۳۵ وضعیت گارانتی کالا به مشتری اعلام گردد.

 

ارایه خدمات گارانتی آنلاین :

www.gwns.ir

 

 

واحد بازرگانی و ثبت سفارشات (کارگو )  : 

 

واحد بین المللی : 

چین ، گوانجو  ، مجتمع میبو اسپرت سنتر طبقه ۲۵

تلفن : ۸۳۷۰۲۵۶۹-۲۰(۰۰۸۶)

 

شبکه فروش و خدمات سراسری در ایران  : 

 

دفتر مرکزی:

استان فارس – شهر شیراز – خیابان ملاصدرا . کوچه ۲  . مجتمع کامپیوتر پارس . طبقه ۵ . واحد ۵۰۴

کد پستی : ۷۱۹۳۶۱۳۶۸۷

 

دفتر تهران بزرگ:

استان تهران – شهر تهران – بالاتر از بزرگمهر – مجتمع کامیوتر پارسیان – طبقه همکف – واحد ۱۰۷

 

فروشگاه آنلاین ۲۴ ساعته  :

www.nslink.ir

دلیل بازپرداخت